Jump to content
Dogomania

Dodałam dorosłą zielistkę z draceną wąskolistną ***** rośliny są duże, tylko Warszawa *** Pióropusz klasycznej Draceny * DLA ROXI BABUSZKI ***


rozi

Recommended Posts

Piesunia starzeje się troszkę, martwią mnie Jej finanse - ma deklaracje wystarczające na DT (znakomity DT), ale chciałabym jakiś grosik oszczędności żeby miała, na... leki jakieś, badania, gdyby trzeba, ostatnio trzeba było sporo...

100_3345.JPG

Do sprzedania mam tym razem...

Piękny pióropusz Draceny, szczegóły - następny post.

I wieloletnia zielistka z draceną wąskolistną. Zielistka rozrośnie się na potęgę, w tej chwili ma poobrywane (przez Lucię!!!) wąsy z dziaciakami. Dracenę można przyciąć, wypuści nowe pióropusze.

Cena 50zł  - tylko Warszawa

DSC03950a zielistka.JPG

Link to comment
Share on other sites

Średnica ok. 1m

Przyjmie się, to silna roślina, wsadzona do ziemi puści korzenie i wrośnie.

Muszę ściąć ten dolny pióropusz i albo u siebie posadzę, albo niech Ktoś się nim cieszy. Ma wygiętą łodygę, więc chwilę potrwa, zanim się ogarnie z pionem, chyba że przy samych literach posadzić.

Cena 100zł

Tylko odbiór osobisty w Warszawie na linii Metro1

 

DSC03933a.JPG

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, rozi napisał:

One piękne są. Nie to, co te nowoczesne habazie.

Piękne i niezniszczalne. Została mi po Mamie. Wysoka do sufitu, ma parę pióropuszy. Co jakiś czas muszę jakiś pióropusz wyciąć, żeby ją "odchudzić" i obniżyć, bo dużo miejsca zajmuje.

Nie chwytają się jej żadne choroby, szkodniki, wytrzymuje duże różnice temperatur. Jest po prostu nie zaj***liwa kwadr.gif

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Iv_ napisał:

Piękne i niezniszczalne. Została mi po Mamie. Wysoka do sufitu, ma parę pióropuszy. Co jakiś czas muszę jakiś pióropusz wyciąć, żeby ją "odchudzić" i obniżyć, bo dużo miejsca zajmuje.

Nie chwytają się jej żadne choroby, szkodniki, wytrzymuje duże różnice temperatur. Jest po prostu nie zaj***liwa kwadr.gif

No właśnie. Chętnie sobie posadzę drugą, ale tak pomyślałam, że może ktoś chciałby i dla Roxi kasa będzie  :)

A się nie kupi nigdzie takiego.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Iv_ napisał:

Nikt nie chce takiej pięknej dracenki? 

Ona się złamała w czasie przeprowadzki, na górze były jeszcze dwa pióropusze.

Nie ruszałabym tego dolnego, ale urósł bardzo i opiera się o brzeg donicy, w końcu się złamie łodyga, ciężki jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...