Jump to content
Dogomania

Pogryziony, poraniony, znękany. I nie pomogło mu to, że jest duży. Bo jest po prostu łagodnym biednym psem.I LECZENIE NIESTETY - OKROPNA WIELOLETNIA ZANIEDBANA DYSPLAZJA STAWU BIODROWEGO :((( - Trevor już DS, czekamy na operację


Recommended Posts

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Przecież to Trevor a nie Fado.

No jasne. Pisałam wczesniej na wątku Fado i z rozpędu Trevorka nazwałam Fado. Zaraz poprawiam. 

Przepraszam Trevorku, czuję się prawie jak mąż, który do żony odzywa się imieniem.. przyjaciółki ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, agat21 napisał:

No jasne. Pisałam wczesniej na wątku Fado i z rozpędu Trevorka nazwałam Fado. Zaraz poprawiam. 

Przepraszam Trevorku, czuję się prawie jak mąż, który do żony odzywa się imieniem.. przyjaciółki ;) 

Trudno przestać myśleć teraz o Fado. Trevor na pewno nie gniewa się.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

To trzymamy kciuki

z bazarku będzie tylko ok. 80 zł na operację

Dziękuję pięknie. 80 zł to nie "tylko", ale aż! Wszystko wskazuje na to, ze fundacja, która opłaciła kastrację, wycięcie i diagnostykę brodawki Trevora, i tym razem uzbiera na jego pierwszą (i oby ostatnią!) operację stawu. Także zobaczymy, może pieniądze z bazarku przydadzą się innej bidzie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...