Jump to content
Dogomania

Pogryziony, poraniony, znękany. I nie pomogło mu to, że jest duży. Bo jest po prostu łagodnym biednym psem.I LECZENIE NIESTETY - OKROPNA WIELOLETNIA ZANIEDBANA DYSPLAZJA STAWU BIODROWEGO :((( - Trevor już DS, czekamy na operację


Recommended Posts

No i stało się. Kolejny pies nie pozwolił mi spać spokojnie przez kilka tygodni. Nie wiem dlaczego właśnie on. Dziś, kiedy go odebrałam z transportu z radys - zrozumiałam dlaczego. Biedny, poraniony, ze świeżymi śladami po uderzeniach i ugryzieniach ukrytymi pod długą sierścią, zaropiałymi oczami. Niemożliwie cuchnąca sierść, skołtuniona, brudna, sfilcowana, kryje duże wychudzenie. Jego spore rozmiary nie pomogły mu wcale walczyć o swoje w schronie. Jest bardzo łagodny i uległy. Taki duży biedny psiak o sercu gołębia. Trevor. 

Jest już bezpieczny w hotelu pod Skierniewicami. Niedawno wróciłam do domu po jego zawiezieniu. Zapięty na smycz grzecznie poszedł ze mną do samochodu, bał się wejść. Podniosłam go. Nawet nie warknął. W drodze grzeczny jak anioł. W hotelu bez problemu wszedł do  kojca. I rzucił się na jedzenie rozpaczliwie. Jak już jechałam z powrotem, Agnieszka z hotelu zadzwoniła do mnie, że zasnął jak kamień. Nie kontaktuje zupełnie. Co on musiał przeżywać przez ostatnie dni, tygodnie, że ścięło go tak bardzo, jak już się najadł i poczuł spokojnie i bezpiecznie? Na razie tyle jestem w stanie napisać. Będę wątek rozwijać, ale dziś już padam.

Proszę o pomoc w imieniu Trevora. 

image.png.28c17e7a1bf30c2703506aa43c565de7.pngimage.png.871444cc52106031eda1cfd24d740e1c.png

image.png.c69d143d7cf1d90b0b6c4377908cc8c1.pngimage.png.8ca2367e2be273af63c1a5c2743e9265.png 

image.png.5736b087106bb033888422141dcd7f29.pngimage.png.40579c8100c49394426c4ee46284a201.png

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

WPŁYWY na Trevora:

20 zł - Nesiowata 8 V :))

15 zł - Tianku 13 V :))

250 zł  - Karen 116 13 V :))

100 zł -  Karen 116 23 V :))

40 zł - Teresaa118 28 V :))

20 zł - UlaFeta 30 V :))

20 zł - Ainana 3 VI :))

60 zł - z bazarku - sprzedaż bomberki 3 VI

180 zł - Agacia7 6VI :))

50 zł - MALWA 10 VI :))

50 zł - bazarek smaczny

100 zł - Karen 116 19 VI :))

100 zł - Teresaa118 1 VII :))

54 zł - z bazarku Nadziejki 1 VII :))

50 zł - b - d  4 VII :))

200 zł - zwrot za karmę od ds Trevora

82 zł - z bazarku Aldrumki 29 VII :))

--------------------

1391 zł

WYDATKI:

170 zł - transport z Radys do Warszawy 7 V

transport z Warszawy do hotelu - gratis

239,60 zł - karma zamówiona w zooplusie 8 V

120 zł - wizyta u weta i badania krwi i kału 18 V

271 zł - hotelowanie w maju 31 V

104 zł - 8 dużych puszek oraz gryzaki 31 V

201 zł - 14 kg suchej karmy i 6 dużych puszek zamówionych w zooexpresie 29 VI

350 zł - hotelowanie w czerwcu 1 VII

-------

1455,60 zł

---------------------

STAN na 4 VII   - 64,60 zł

Link to comment
Share on other sites

matko jedyno

 umeczone kolejne zycie

 cudny piesiu cudny kokany sciskam tulinkam ogromnie za zycie nowe

 badz z dnia na dzien coraz szczesliwszy

 zapomnij o tym koszmarze

  ugryzienie uderzenia

 ...matko nasza

 ile potworow lazi po swiecie potworow co zwa sie ,,ludzmi ,, .... hanba

 czy razem z Olenka jechalyscie po biedunia?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam, kochane, za obecność na wątk Trevora, którego nie zdążyłam jeszcze porozgłaszać.♡♡♡ Nadziejko, dzięki za bazaruś, jak zwykle spieszysz z pomocą ♡♡♡ Musiałam położyć się wczoraj w miarę wcześnie, bo jestem już od pół godziny w podróży do Szczecina. Na szczęście dziś nie jadę sama, więc łatwiej. Jak dostanę wieści z hotelu jak minęła pierwsza noc bidulkowi - dam znać. Mam nadzieję, że pierwszy raz od nie wiadomo kiedy spał spokojnie. Jeśli ktoś umie wstawić filmik przesłałabym filmik jak wczoraj biduś padł.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Musiałam położyć się wczoraj w miarę wcześnie, bo jestem już od pół godziny w podróży do Szczecina. Na szczęście dziś nie jadę sama, więc łatwiej. 

Szczęśliwej drogi wieczna podróżniczko (w obie strony). 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, MALWA napisał:

Zapisuję się u Trevora. Jest tak zniszczony, ze wygląda na staruszka, ale to złudne. To może być całkiem młody psiak.

Zęby ma ładne, myślę, że nie jest stary, to już wetka oceni niebawem. Wet-idiota z radys wpisał mu w zaświadczenie szczepienia wiek 11 lat!

Myślę, że on jeszcze świat zadziwi swoją urodą, jak dojdzie do siebie i zostanie odkarmiony i doprowadzony do ładu. Bo charakter już teraz ma cudowny. Do zakochania :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zapisuje sie u Trevorka. Serce peka co te psy przezywaja tam i znowu bezsilnosc bo niema sposobu na "biznesmenow" dorabiajacych sie na cierpieniu tyvh biednych istot

Pomoge jak tylko dam rade

Filmik moge wstawic wieczorem.

Dziekuje ze uratowalas tego psiaka. Tezmysle ze on jest raczej mlody i jeszcze nas zadziwi

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Zapisuje sie u Trevorka. Serce peka co te psy przezywaja tam i znowu bezsilnosc bo niema sposobu na "biznesmenow" dorabiajacych sie na cierpieniu tyvh biednych istot

Pomoge jak tylko dam rade

Filmik moge wstawic wieczorem.

Dziekuje ze uratowalas tego psiaka. Tezmysle ze on jest raczej mlody i jeszcze nas zadziwi

Dziękuję Kochana za wszystko, dziękuję za pomoc przy zabieraniu go stamtąd. :*

Filmik prześlę niebawem i będę wdzięczna za wstawienie :) 

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, agat21 napisał:

Jeszcze jedno: jak myślicie, czy warto mu zmienić imię? Trevor jest fajne, ale dość "dostojne", a on jest bardzo przytulasty i misiowaty. Może jakieś bardziej oddające jego charakter? 

Na pierwszym zdjęciu z samochodu to z profilu to on wygląda  dostojnie, jak już będzie odkarmiony i wyczesany, bezpieczny i zrobisz takie samo ujęcie to zobaczysz jaki to dostojny arystokrata, a że trochę misiowaty z charakteru - no cóż cytuję "Nikt nie jest doskonały". Dla mnie Trevor pasuje.

Link to comment
Share on other sites

Trevor, PRZEPIĘKNE imię, bardzo do niego pasuje :) Ja bym nie zmieniała. Jak słyszę to imię to widzę owczarka belgijskiego tervueren, nie żadnego innego, a tervika właśnie.

PS: Zapomniałam. agat21, dziękuję Ci za tego psa. Jego oczy mówią wszystko. A teraz możemy być świadkami jego rychłej metamorfozy, dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z dziewczynami. Imie TREVOR jest bardzo ładne , eleganckie i pasuje do niego.

Wstawiam filmiki.

Pierwszy bieg

 

 

Niestety drugiego filmiku nie moge wstawić:( widze go na mesengerze ale nie moge pobrać:( dziwne....przepraszam:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, kiyoshi napisał:

Zgadzam się z dziewczynami. Imie TREVOR jest bardzo ładne , eleganckie i pasuje do niego.

Wstawiam filmiki.

Pierwszy bieg

Bardzo się  cieszę się, że tak wspaniały pies wreszcie odzyska swoją psią godność, będę zaglądać do Trevora.

A imię nie tylko bardzo ładne , eleganckie i pasuje do niego, ale i bardzo oryginalne  -  już zawsze będzie nam się kojarzyło z Trevorem od agat;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moze wstawie jeszcze opis Trevora z Radys i 2 zdjęcia, mogą się przydać do ogłoszeń. Faktycznie...przez te 2 - 3 miesiące...on zmienił się z pieknego psa w wycieńczonego dziadka....tak własnie wygląda "opieka"....:(    :(

TREVOR - kolejny, który zaprzecza obiegowej tezie, że duże samce są największymi twardzielami w schronisku i najlepiej dają sobie radę bez człowieka. Skądże! I Trevor jest najlepszym tego dowodem. Najszczęśliwszy, gdy może się przytulić. Podać łapę. Być tak blisko, ze zapomina się o wszystkich nieszczęściach dookoła. Cudo, nie pies. Dla człowieka zrobiłby wszystko, byle tylko po raz kolejny go nie stracić. Tylko co on, biedak, tutaj może. Trevor ma ok. 6-7 lat. W schronisku przebywa od marca 2019r. KOJEC: IX - 24 NR: 12510

trevor1.jpg.2bbef4bb1165ef119381c362194f2491.jpgtrevor2.jpg.8cbc0e28df5dc5f8cc800039e7e45351.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bardzo pięknie Wam dziękuję za odwiedziny u Trevora, wszystkie uwagi, rady, deklaracje pomocy. Dostałam nowe wieści dziś o psinku i filmiki - jeden wstawiła właśnie kiyoshi - wielkie dzięki! :) - chciałam pokazać, że to pierwszy radysiak, który nie boi się mężczyzn. Ale wybaczcie, wszystko napiszę jutro, wstawię zdjęcia itd. bo dziś padam na nos, miałam podróż ponad 1100 km. Krótko tylko napiszę, że to cudowny - CUDOWNY! - pies :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Bardzo pięknie Wam dziękuję za odwiedziny u Trevora, wszystkie uwagi, rady, deklaracje pomocy. Dostałam nowe wieści dziś o psinku i filmiki - jeden wstawiła właśnie kiyoshi - wielkie dzięki! :) - chciałam pokazać, że to pierwszy radysiak, który nie boi się mężczyzn. Ale wybaczcie, wszystko napiszę jutro, wstawię zdjęcia itd. bo dziś padam na nos, miałam podróż ponad 1100 km. Krótko tylko napiszę, że to cudowny - CUDOWNY! - pies :)

Podobny obraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...