Jump to content
Dogomania

Pogryziony, poraniony, znękany. I nie pomogło mu to, że jest duży. Bo jest po prostu łagodnym biednym psem.I LECZENIE NIESTETY - OKROPNA WIELOLETNIA ZANIEDBANA DYSPLAZJA STAWU BIODROWEGO :((( - Trevor już DS, czekamy na operację


Recommended Posts

7 minut temu, Nesiowata napisał:

Przecież musi dbać o swoje wyżywienie!  A, że trochę przesadził? Każdemu może się zdarzyć. Pies czytać nie umie, to skąd miał wiedzieć, że to dla kotów? Zapach zachęcał. 

 

6 minut temu, Nadziejka napisał:
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
Trevuniu tulinkam sciskuniam za wszytko
 

Dzięki za odwiedziny :)

Oczywiście, że musi dbać o siebie, może uznał, że pora szybciej nabierać ciała... Bo chce wreszcie być postawnym psem :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Karen116 napisał:

Widziałam wczoraj wyniki i bardzo się ucieszyłam:) Dobrze, ze wszystko ok i nic złego nie wyszło.

No, nasz Trevorek się rozkręca:) Całkiem dobra inicjatywa, chciał nabrać ciała!

Zaraz poproszę Kiyoshi o wstawienie filmików, na których zobaczycie jak się rozkręca.. ;))

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka uprosiła znajomą fundację, która pomaga jej hotelowanym bezdomnym kotom o zrobienie zbiórki na diagnozowanie i leczenie Trevorka: zbiórka dla Trevora - zapraszam w imieniu Trevora serdecznie, wpłaty można odliczyć od dochodu i zmniejszyć podatek ;))

Oczywiście fundacja musiała napisać, że Trevor jest pod jej opieką. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.05.2019 o 23:03, agat21 napisał:

Agnieszka uprosiła znajomą fundację, która pomaga jej hotelowanym bezdomnym kotom o zrobienie zbiórki na diagnozowanie i leczenie Trevorka: zbiórka dla Trevora - zapraszam w imieniu Trevora serdecznie, wpłaty można odliczyć od dochodu i zmniejszyć podatek ;))

Oczywiście fundacja musiała napisać, że Trevor jest pod jej opieką. 

 

Zbiórka na diagnostykę i leczenie Trevorka jakoś powoli się posuwa naprzód, głównie dzięki znajomym Agnieszki i ludziom, którzy adoptowali od niej koty :)

Jedna z takich osób podarowała też Trevorkowi 5 kg suchej karmy :) Przyda się, bo chłopaczysko nadal dba o poprawę tężyzny. I dobrze, należy mu się wreszcie. Niech wsuwa na zdrowie :))

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

A moze zostanie gdzie jest;)))?

He he, próbowałam tego numeru przy Zefirku, a potem przy suńce od Tyśki, bo oba psiaki rozkochały całą rodzinę, ale noc z tego nie wyszło.. 

Nie śmiałabym marzyć o takim domu dla Trevora, ale gdyby jakimś cudem.. ;)

Pytanie czy wtedy Agnieszka przyjęłaby jeszcze jakiegoś psiaka na hotelowanie ode mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...