Jump to content
Dogomania

Pogryziony, poraniony, znękany. I nie pomogło mu to, że jest duży. Bo jest po prostu łagodnym biednym psem.I LECZENIE NIESTETY - OKROPNA WIELOLETNIA ZANIEDBANA DYSPLAZJA STAWU BIODROWEGO :((( - Trevor już DS, czekamy na operację


Recommended Posts

48 minut temu, agat21 napisał:

Trevor już nie ma rozwolnienia, wszystko w porządku :) Tylko jeszcze wciąż nie szczeknął ani razu. To chyba znaczy, że jeszcze nie czuje się tam u siebie, nie broni domu i bliskich. Jeszcze trochę czasu musi upłynąć.

Mój radysiak  Roki jest z nami 14 m-cy i nie szczeka pod drzwiami w ogóle. Nawet nie wychodzi nas witać tylko jak się ktoś odezwie to przyjdzie i się cieszy. Ogólnie to taki strachajło :) wszystkiego się boi. Nawet jak pada duży deszcz i wali w daszek to chowa się w łazience. Na początku bał się szczotki i mopa . :( Na szczęście to przeszło i już jest ok .  

Natomiast Artasek (*) szczekał i leciał do drzwi na każdy najmniejszy hałas . No i witał nas całym sobą .

Link to comment
Share on other sites

Tak, jasne. Wiadomo, ze różnie psy reagują. Porównuję trochę zachowanie Tevora z hotelu, gdzie po paru dniach potrafił zaszczekać na inne psy przechodzące obok domu. Ale tu, gdzie teraz mieszka jest chyba mało psów po sąsiedzku, więc w sumie powodów do szczekania może nie być wcale ;))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2019 o 10:07, Nadziejka napisał:

Rozliczony 54 zl.  Dziekuje - Dla Ciebie Trevorku-Nadziejkowe roznosci.do 22 maja g 24.00    

              Z kramku dla Trewunia 54 zl

 poslalam ku Tobie Agato

 bediesz miec na koncie 1 lipca

                        Trewuniu sciskam sciskam za wszystko

Agatko prosze o potwierdzenie na bazarku

                                                     zakonczonym

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Agatko prosze o potwierdzenie na bazarku

                                                     zakonczonym

Dziękuję pięknie, właśnie sprawdziłam konto - 54 zł wpłynęły. Bardzo bardzo dziękuję. Zaraz potwierdzę na bazarku. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

image.png.8046ae8195f75d871c7a8e2db128ba0c.png

Trevorek to naprawdę bardzo zrównoważony pies - niektóre psy niezbyt lubią jak ktoś się nad nimi tak pochyla z góry. Ale całe szczęście tutaj jest wszystko ok. :-)

A tak z innej beczki - tak się po cichu zastanawiam, czy Państwo nie czytali cały czas tego wątku Trevora tutaj. ;-) 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2019 o 23:44, b-d napisał:

Trevorek to naprawdę bardzo zrównoważony pies - niektóre psy niezbyt lubią jak ktoś się nad nimi tak pochyla z góry. Ale całe szczęście tutaj jest wszystko ok. :-)

A tak z innej beczki - tak się po cichu zastanawiam, czy Państwo nie czytali cały czas tego wątku Trevora tutaj. ;-) 

 

Trevor lubi kazdy rodzaj zainteresowania swoją osobą :) Sam się często kładzie domagając pieszczot. 

Dlaczego myślisz, że państwo Trevora czytali wątek? 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Trevor lubi kazdy rodzaj zainteresowania swoją osobą :) Sam się często kładzie domagając pieszczot. 

Dlaczego myślisz, że państwo Trevora czytali wątek? 

Poczciwa psina. :-)

Tak sobie myślę, bo tak dość elastycznie reagowali (okazali sie swietnym domem) - my tutaj ( w niektórych przypadkach) byliśmy tacy sceptyczni.. Ale tak mi to tylko przyszło do glowy- tylko taka myśl - nic poważnego.

Link to comment
Share on other sites

Nie było mnie chwilę i takie wieści mnie ominęły :) Bardzo się cieszę, że domek dostał szansę - czułam, że nie warto skreślać od razu :) 
Świetnie, że Trevorek już zmienił lokum, że za długo nie czekał; widać, że szybko przywiązuje się do ludzi... trzymam kciuki, aby w miarę sprawnie przekonał się, że jego Rodzina go kocha i nie odda nikomu :)
I tak myślę, że faktycznie może warto wesprzeć Państwo z operacją. Tyle, ile uzbiera się oczywiście z bazarków i o ile T. będzie na plus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trevor jest coraz radośniejszy i otwarty w nowym domu :) Dzieci coraz bardziej się do niego przywiązują. Takie wieści dziś otrzymałam z jego domu. Zabieg stawu biodrowego odbędzie się za 1,5 tygodnia. Poprosiłam o jakieś zdjęcie z dzisiaj. Jak dostanę, i dogo pozwoli, wstawię tu od razu :))

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, agat21 napisał:

Trevor jest coraz radośniejszy i otwarty w nowym domu :) Dzieci coraz bardziej się do niego przywiązują. Takie wieści dziś otrzymałam z jego domu. Zabieg stawu biodrowego odbędzie się za 1,5 tygodnia. Poprosiłam o jakieś zdjęcie z dzisiaj. Jak dostanę, i dogo pozwoli, wstawię tu od razu :))

jejku...oby piesio zniósł zabieg jak najlepiej....i jak najszybciej doszedł do siebie Trzymam kciuki. SUper, że dzieci pokochały Trevorka a on swoją nową rodzine :) czekamy na zdjęcia by nacieszyć oczy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...