Jump to content
Dogomania

Pogryziony, poraniony, znękany. I nie pomogło mu to, że jest duży. Bo jest po prostu łagodnym biednym psem.I LECZENIE NIESTETY - OKROPNA WIELOLETNIA ZANIEDBANA DYSPLAZJA STAWU BIODROWEGO :((( - Trevor już DS, czekamy na operację


Recommended Posts

I ja się przyłączam do podziękowań za uratowanie Trevora. To naprawdę piękne! Mnie on tez zapadł w serce, nawet rozmawiałyśmy z Iza, ze chętnie bym mu pomogła. Chętnie się dorzucę - jeśli możesz, podeślij proszę numer konta. Trzymam kciuki za niego! Moim zdaniem, nie jest stary, tylko przytłoczony, zmordowany i sponiewierany. 

Jeszcze raz dziękuję - za nic nie dałby sobie rady. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

image.png.433df9e71a501d1834a8b975405ff73e.png

Psiak absolutnie cudowny, spokojny, kochany. Do tej pory nikt nie słyszał jego głosu - nie szczeka, nie warczy. Noc spokojna, poszarpał trochę siatkę w kojcu i pogryzł daszek budy. W ciągu dnia normalnie sobie chodzi po ogrodzie, do kojca wchodzi, jak chce sobie poleżeć. Ale najfajniej jest być blisko ludzi, więc leżał w garażu, jak mąż Agnieszki coś tam sobie dłubał, leżał przed drzwiami, jak dzieci jeździły wokół niego na hulajnogach. Na nic nie było reakcji agresywnej czy nerwowej.

Wczoraj został odrobaczony, dziś będzie kąpany, i będzie mógł wejść do domu. W sobotę idzie do weta. Oprócz standardowych oględzin Agnieszka chce sprawdzić, czy z oczami jest wszystko ok, bo są takie zaropiałe i "zapadnięte".

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję pięknie za chęć pomocy, zaraz porozsyłam konto, a Nesiowatej już dziękuję za wpłatę 20 zł :))

Na pierwsze dni zawiozłam mu trochę karmy mojego psiula i trochę zostało jeszcze po Bezie z Tomaszowa, ale on spory i sporo je, więc zamówiłam mu już worek suchej karmy i kilkanaście puszek Lukullusa.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, agat21 napisał:

Imię oczywiście zostaje, skoro się podoba i uważacie, że do niego pasuje :)

Ma sporo filmików, ale nie umiem wstawiać :/

Agatko od filmikow masz mnie wiec slij mi prosze a ja wstawie wieczorem.

Niesamowity ma charakter! Musial zyc dobrze z ludzmi prawdopodobnie w duzej rodzinie. Niech Pani Agnieszka koniecznie sprawdzi czy nie ma chipa a ja sprobuje poszperac na olx i w innych dzialach gdzie sa zaginione zwierzeta.

Taki delikatny pies. Eh a taki straszny los :( na szczescie juz za nim

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Buzialki dla Trevora :)

wspaniały charakter :)

przypomina mi mojego pierwszego psiaka Mikołaja też duży kudłacz a muchy by nie skrzywdził ani grama agresji w nim nie było Trevorek to pewnie ten sam typ :)

ktoś będzie miał wspaniałego psyjaciela :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

Niesamowite. Juz od wczoraj widać róznice w zdjęciach, odmłodniał nw jeden dzień o jakieś 3 lata;) oczka bystrezjsze, uśmiech na pyszczku.

Fantastyczny pies. Jestem w nim zakochana <3

Ha, to co by było, jakbyś go poznała osobiście? Teraz mnie rozumiesz ;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...