Jump to content
Dogomania

Cierpienie nie zna granic, postrzelona Linda na wózku, Kaj są z nami.


Recommended Posts

Były kiedyś z metra coś a'la maty z tworzywa , ażurowe. Nie ślizga się toto i można umyć. Mam kawałek , zrobię jutro zdjęcie i wkleję.

A może coś takiego? Tylko nie mogę znaleźć wymiarów.

https://allegro.pl/oferta/mata-antyposlizgowa-lazienkowa-basenowa-czarna-7221970663?reco_id=fde72776-f51a-11e9-9b07-000af7f5f6b0&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
47 minut temu, Jaaga napisał:

Elu, sprawdze i potwierdzę.

Bardzo Cię proszę  :)

Miałam wysłać także dla Tani, Martusia prosiła, żeby wysłać bezpośrednio na Twoje konto z zaznaczeniem, że to dla Tani. Wysłałam dla Lindy, zajęłam się czymś innym i zapomniałam dosłać dla tani. Zaraz to zrobię.  To będzie wpłata też od mojej znajomej Agnieszki.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Bardzo Cię proszę  :)

Miałam wysłać także dla Tani, Martusia prosiła, żeby wysłać bezpośrednio na Twoje konto z zaznaczeniem, że to dla Tani. Wysłałam dla Lindy, zajęłam się czymś innym i zapomniałam dosłać dla tani. Zaraz to zrobię.  To będzie wpłata też od mojej znajomej Agnieszki.

Bardzo Elu dziękuję Tobie i Twojej znajomej Agnieszce, to wielka pomoc dla suni.serce-ruchomy-obrazek-0866.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tola napisał:

Zakończyła się zbiórka dla Lindy na Ratujemy Zwierzaki - udało się uzbierać 1428,80 zł

Wspaniała wiadomość  :)

Martusiu dziękuję za zbiórkę dla mojej Saruni.  717,00 zł to też bardzo dobry wynik. Czy z tej kwoty Fundacja mogłaby pokryć należność za hotel 3x250,00 zł? Oczywiście dopłacę na konto Fundacji 33,00 zł. To byłoby za X-XII.2019 r.

Poproszę kikou, żeby za Sarunię wystawiała fakturę na Fundację.   Czy jest to możliwe?

Link to comment
Share on other sites

Chciałam potwierdzić wpłatę dla Lindy 45 zł od Agnieszki znajomej elik, ślicznie dziękuję. Nie bardzo wiem, jak to rozliczać to, żeby nie pomieszać. Dopisze normalnie do wpłat i zaznaczę, że te 45 zł + jeszcze 30 zł z poprzedniej wpłaty są na moim koncie.  Jak pisałam wczesniej, nie mogę zbierać na prywatne konto pieniędzy z powodu prowadzenia hodowli, muszę mieć jasne finanse w razie kontroli. Jesli już poszla wpłata na Tanię, to zaznaczę na wątku i o tyle mniejszą wystawimy fakturę za pobyt. Tylko Tolu proszę, przypomnij mi to. Mam tyle swoich rozliczeń, żeby mi to nie umknęło.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Chciałam potwierdzić wpłatę dla Lindy 45 zł od Agnieszki znajomej elik, ślicznie dziękuję. Nie bardzo wiem, jak to rozliczać to, żeby nie pomieszać.

To jest wpłata dla Twojej Lindy. Czy Linda ma jakieś swoje konto?

Dzisiaj poszła wpłata 45,00 zł od mojej Agnieszki dla Tani, też na Twoje konto, bo tak prosiła Martusia.

Jeśli ma być inaczej, to proszę napisz mi na PW na jakie konta wpłacać dla tych suniek, bo zamierzam od czasu do czasu  coś dla tych dziewuszek przesyłać.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, elik napisał:

To jest wpłata dla Twojej Lindy. Czy Linda ma jakieś swoje konto?

Dzisiaj poszła wpłata 45,00 zł od mojej Agnieszki dla Tani, też na Twoje konto, bo tak prosiła Martusia.

Jeśli ma być inaczej, to proszę napisz mi na PW na jakie konta wpłacać dla tych suniek, bo zamierzam od czasu do czasu  coś dla tych dziewuszek przesyłać.

Obie maja zbierane pieniądze na konto ZEA, tylko z dopiskiem dla której. Tak jest najłatwiej, bo od Lindy faktury opłaca ze zbiorek własnie fundacja. Dziękuję bardzo Elu za pomoc dla dziewczyn.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Jaaga napisał:

Obie maja zbierane pieniądze na konto ZEA, tylko z dopiskiem dla której. Tak jest najłatwiej, bo od Lindy faktury opłaca ze zbiorek własnie fundacja. Dziękuję bardzo Elu za pomoc dla dziewczyn.

Martusia prosiła, żeby wpłacić na Twoje konto, bo żeby wypłacić z konta Fundacji potrzebne są faktury. Ale jeśli wystawiasz faktury, to chyba mogę na konto Fundacji.

To niewielka pomoc, ale tylko tyle mogę :(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Wspaniała wiadomość  :)

Martusiu dziękuję za zbiórkę dla mojej Saruni.  717,00 zł to też bardzo dobry wynik. Czy z tej kwoty Fundacja mogłaby pokryć należność za hotel 3x250,00 zł? Oczywiście dopłacę na konto Fundacji 33,00 zł. To byłoby za X-XII.2019 r.

Poproszę kikou, żeby za Sarunię wystawiała fakturę na Fundację.   Czy jest to możliwe?

Tak oczywiście, tylko napisz to Elu też  na wątku Sary, żeby nam nie umknęło;)

10 godzin temu, Jaaga napisał:

Chciałam potwierdzić wpłatę dla Lindy 45 zł od Agnieszki znajomej elik, ślicznie dziękuję. Nie bardzo wiem, jak to rozliczać to, żeby nie pomieszać. Dopisze normalnie do wpłat i zaznaczę, że te 45 zł + jeszcze 30 zł z poprzedniej wpłaty są na moim koncie.  Jak pisałam wczesniej, nie mogę zbierać na prywatne konto pieniędzy z powodu prowadzenia hodowli, muszę mieć jasne finanse w razie kontroli. Jesli już poszla wpłata na Tanię, to zaznaczę na wątku i o tyle mniejszą wystawimy fakturę za pobyt. Tylko Tolu proszę, przypomnij mi to. Mam tyle swoich rozliczeń, żeby mi to nie umknęło.

Postaram się pamiętać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
11 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Długo nie ma wieści. To dobrze czy źle? 

U nas bez większych zmian, ale najwazniejsze że te małe zmiany sa na lepsze. Mało miałam czasu, a w wolnych chwilach ogłaszam psiaki. Co dzień ćwiczę łapki z Lindą. Miałam zamówione dla Bezy za dużo o dwie tabletki Cimalgex, więc kupiłam je Lindzie. Efekt był fajny, stopy  ustawiała prawidłowo i nawet starała się lekko je unosić. Dziś kupię więcej. Gdyby udało się choć trochę unosić jej tył przy poruszaniu się, to byłoby to wiele. Rany na stopach całkowicie zagoiły się dzieki temu, że porusza się na zewnątrz wyłacznie w nosidle na tył. Psychicznie jest lepiej. Co dzień biega po pokoju, szczeka, zachęca mnie do zabawy, szaleje też z psami. Wygłupia się, szczególnie kiedy mamy robić ćwiczenia, to jej się zbiera na zabawę zamiast gimnastyki. Tylko mężczyzn bpi się nadal tak panicznie. Jest to kłopotliwe w domu, kiedy mąż ma ją nosić. Może jednak kiedyś i tego leku się pozbędzie.

Kaj jest po kastracji, trochę urósł i ogólnie rozrósł się, przed zimą pokrył się grubszym futrem, ogon ma jak lisią kitę. Najwazniejsze, że po zabiegu zrobił się bardziej proludzki. Wczoraj lizał mnie po twarzy, zębami skubał włosy, a wczesniej takie zachowania były zarezerwowane tylko dla innych psów.

W schronisku wypatrzyłam znowu kilka takich kajopodobnych podrostków. Szkoda, że tam giną w tłumie, bo już wiem, że wyrosna na piękności.

 

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Linda wczoraj rano wykazała się takim animuszem, że "wybuchnęła" swoje legowisko ortopedyczne. Byłam trochę podłamana, bo sporo kosztowało i trudno będzie bez niego. Wstawiłam post na FB i o dziwo, jej radosna mina i satysfakcja z dobrej zabawy na tyle ujęły naszą znajomą, że zostało jej wybaczone i pani Justyna od razu zamówiła jej nowe legowisko ortopedyczne. Zresztą nie tylko pani Justyna tak zareagowała, ale i inne znajome ucieszyły się, że wreszcie Linda jest radosna i psoci jak normalny psiak. Niestety, tu nadal nie potrafię wstawić zdjęć.

Do tego z bazarku na grupie maltanczykowej, administrowanej przez dwie moje znajome, Linda dostanie na konto fundacji 1100 zł :) Bardzo cieszę się, że tyle osób nią się interesuje.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Jaaga napisał:

Niestety, tu nadal nie potrafię wstawić zdjęć.

Do tego z bazarku na grupie maltanczykowej, administrowanej przez dwie moje znajome, Linda dostanie na konto fundacji 1100 zł :) Bardzo cieszę się, że tyle osób nią się interesuje.

Prześlij mi Jaguś na e-mail, to ja tu wstawię.

Super wspaniałe wiadomości o Lindzie. Nareszcie zachowuje się jak szczęśliwy pies i dostała super wsparcie finansowe     bardzo-dobrze.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Prześlij mi Jaguś na e-mail, to ja tu wstawię.

Super wspaniałe wiadomości o Lindzie. Nareszcie zachowuje się jak szczęśliwy pies i dostała super wsparcie finansowe     bardzo-dobrze.jpg

Dzięki Elu, zaraz wyślę. Też się cieszę, że jest zabezpieczona i tyle osób jej losem przejmuje się.

Link to comment
Share on other sites

Linda wygląda super, 

Może nie na temat, ale ja kiedyś swojej obolałej psinie-posuniety artetyzm-kupilam dość drogi materac, a potem zobaczyłam podobna gąbkę memory taniej na allegro, przycięta do rozmiaru, grubości, dochodzi  pokrowiec, ale to można sobie zrobic, kupiłam taka piankę rodzicowi na fotel, bo ma protezy i musi być wysoko, choć akurat ta nie memory, sztywniejsza

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, helli napisał:

Linda wygląda super, 

Może nie na temat, ale ja kiedyś swojej obolałej psinie-posuniety artetyzm-kupilam dość drogi materac, a potem zobaczyłam podobna gąbkę memory taniej na allegro, przycięta do rozmiaru, grubości, dochodzi  pokrowiec, ale to można sobie zrobic, kupiłam taka piankę rodzicowi na fotel, bo ma protezy i musi być wysoko, choć akurat ta nie memory, sztywniejsza

Też tak najpierw kombinowałam, ale Linda nie trzyma moczu i kupę też robi w większosci pod siebie, więc zewnętrzna powłoka musi być nie przepuszczająca płynu. Każdy drybed czy pokrowiec na legowisku u Lindy jest dobę i do prania. Niestety jestem antytalenciem krawieckim i nawet gdybym gdzieś znalazła taką gumową tkaninę, to nie dałabym rady sama uszyć z niej pokrowca. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...