Jump to content
Dogomania

>>> Jogi za tm:(! <<<


Recommended Posts

Dziś miałam kolejny tel. w sprawie Jogiego... zadzwonił jakiś chłopczyk, że on dzwoni z ogłoszenia o pieska... ja od razu, że ok, ale muszę rozmawiać z kimś dorosłym, więc szybko podał mamę. Mama, a raczej madka, lekko ochrypłym głosem zdziwiona, że przecież syn ma już 13 lat i że chce pieska! W końcu z wielką łaską zamieniła ze mną parę słów i doszłyśmy, że chodzi o Jogiego, w tle darł się i przerywał nam co chwila "dorosły" 13-latek (szczerze powiem zachowywał się jak 5-latek). Na szczęście panią odstraszyły odległość, wizyta i powiedziała na koniec, że "zastanowią się i jeszcze zadzwoni". Uf.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2019 o 01:34, Murka napisał:

Zgłosił się dom wreszcie serio zainteresowany Jogim - staruszkiem. Przekazałam kontakt Olenie, bo potrzebna wizyta.

 

Dnia 9.11.2019 o 09:18, Jolanta08 napisał:

Trzymam kciuki :)

 

Dnia 9.11.2019 o 12:54, Anula napisał:

I ja też mocno trzymam kciuki za ślicznotkę.Oby to był najlepszy domek na świecie dla Jogusia.

 

Dnia 9.11.2019 o 23:27, b-b napisał:

Zaciskam kciukasy!

 

Dnia 10.11.2019 o 23:00, Tyś(ka) napisał:

I ja zaciskam za ten fajnie brzmiący domek :)

Niestety pani nie odbierała ode mnie telefonów, nie oddzwoniła i nie odpowiada na smsa, niestety:(

Dnia 9.11.2019 o 18:58, Murka napisał:

Dziś miałam kolejny tel. w sprawie Jogiego... zadzwonił jakiś chłopczyk, że on dzwoni z ogłoszenia o pieska... ja od razu, że ok, ale muszę rozmawiać z kimś dorosłym, więc szybko podał mamę. Mama, a raczej madka, lekko ochrypłym głosem zdziwiona, że przecież syn ma już 13 lat i że chce pieska! W końcu z wielką łaską zamieniła ze mną parę słów i doszłyśmy, że chodzi o Jogiego, w tle darł się i przerywał nam co chwila "dorosły" 13-latek (szczerze powiem zachowywał się jak 5-latek). Na szczęście panią odstraszyły odległość, wizyta i powiedziała na koniec, że "zastanowią się i jeszcze zadzwoni". Uf.

Dramat:(

Odezwała sie kolejna pani z olx, zobaczymy czy zadzwoni 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, Olena84 napisał:

Zapłaciłam za listopad 150zł, brakuje nam 145zł, bo 5zł na koncie tylko:(

Murka dzwoniła do mnie, że pan chętny dzwonił, może odwiedzi Jogiego, trzymamy kciuki!

Tylko trzeba pamiętać o tym,że Jogi jest starszym pieskiem i będzie wymagał bardziej troskliwej opieki.

Zaraz przeleję deklarację za grudzień i 30zł jednorazową.Razem 50,00zł.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

To trzymamy kciuki... :) Oby zaiskrzyło.

;)

3 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Trzymam kciuki za najlepszy domek dla Jogiego. Przelałam dodatkowo grosik dla chłopaka

Bardzo dziękuje!

2 godziny temu, Anula napisał:

Tylko trzeba pamiętać o tym,że Jogi jest starszym pieskiem i będzie wymagał bardziej troskliwej opieki.

Zaraz przeleję deklarację za grudzień i 30zł jednorazową.Razem 50,00zł.

Dziękuję bardzo!

Link to comment
Share on other sites

Pan niestety nie przyjechał, ale tak podejrzewałam. To był jakiś młody chłopak, sprawiał wrażenie lekkoducha. Trochę ostudziłam jego zapał formalnościami (wizyta, umowa adopcyjna) i pewnie się zreflektował. Ale plus taki, że to już kolejna osoba, która wie, że chodzi o staruszka:)

 

Na pocieszenie parę fotek Jogiego. Dziadek trzyma się świetnie:)

e6790d7250cc6cb8gen.jpg

677ecc8e148cf085gen.jpg

cad6e9a3c005c0b8gen.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwoniła bardzo fajna pani o Jogusia z okolic Lublina. Gadałyśmy z pół godziny:)

Pani z ogromnym sercem dla zwierząt i z doświadczeniem.

Ma 5 kotów z odzysku (m.in. ze schroniska), miała też sunię wcześniej. Jest w trakcie przeprowadzki do domu z ogrodem (obecnie mieszka w bloku) i chce dokoptować do stadka psiaka, a nawet bierze pod uwagę dwa psiaki, żeby im było raźniej. Przesłałam jej adres naszej strony, żeby sobie zobaczyła inne psiaki. Proponowałam jej adopcję Zefirki razem z Jogim, ale może jakiś większy psiak/sunia się jej spodoba (pani nie chce młodego pieska, chce dać dom starszym). Psiaki oczywiście mają być domowe.

Obiecała, że się odezwie jak się już urządzą, tak na spokojnie po Nowym Roku. 

Mam nadzieję, że się odezwie, bo bardzo fajnie to brzmiało i myślę, że to dobry dom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...