Jump to content
Dogomania

>>> Jogi za tm:(! <<<


Recommended Posts

Dnia 31.05.2019 o 23:15, Nadziejka napisał:
 
 
Podobny obraz
 
Cudny niezwykly Jogus

 

Dnia 1.06.2019 o 22:07, Nadziejka napisał:

Witaj witaj cudny Jogusiu

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 

 

Dnia 2.06.2019 o 06:10, terra napisał:

Zaglądam do Jogiego z miziankami.

Jak się miewa psiaczek?

 

22 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jaki on śliczny :) Wpada w oko bardzo. Mam nadzieję, że długo na domek czekać nie będzie.

Witam, cieszę się że zaglądacie!

Murko proszę o rozliczenie za maj;)

Link to comment
Share on other sites

Jogi ma cały czas problemy koopkowe. W sobotę konsultowałam się z wetem, bo koopka się rozrzedziła i wciąż obecna była krew, doszedł też śluz. Zamiast coraz lepiej to było coraz gorzej. Ustaliliśmy, że zrobię drugie odrobaczenie (solidne 5-dniowe) i jak to nie pomoże to wtedy podjadę z Jogim do lecznicy. Póki co odrobaczenie trwa trzeci dzień i dzisiaj po raz pierwszy pojawiły się koopki bez krwi, trochę bardziej treściwe, Jogi ma też lepszy humor. Mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze.

 

Rozliczenie za maj:

+143 zł Olena84

-100 zł hotelowanie 22-31.05

-74 zł transport z Zamościa do lecznicy w Janowie Lubelskim

-16 zł odbiór z lecznicy

-143 zł koszty wet (odrobaczenie, szczepienie na wirusówki, badanie krwi)

-25 zł II odrobaczenie

Razem: -215 zł

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Murka napisał:

Jogi ma cały czas problemy koopkowe. W sobotę konsultowałam się z wetem, bo koopka się rozrzedziła i wciąż obecna była krew, doszedł też śluz. Zamiast coraz lepiej to było coraz gorzej. Ustaliliśmy, że zrobię drugie odrobaczenie (solidne 5-dniowe) i jak to nie pomoże to wtedy podjadę z Jogim do lecznicy. Póki co odrobaczenie trwa trzeci dzień i dzisiaj po raz pierwszy pojawiły się koopki bez krwi, trochę bardziej treściwe, Jogi ma też lepszy humor. Mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze.

 

Rozliczenie za maj:

+143 zł Olena84

-100 zł hotelowanie 22-31.05

-74 zł transport z Zamościa do lecznicy w Janowie Lubelskim

-16 zł odbiór z lecznicy

-143 zł koszty wet (odrobaczenie, szczepienie na wirusówki, badanie krwi)

-25 zł II odrobaczenie

Razem: -215 zł

Zea zwróci za koszt wizyty u weta - 143 zł, chociaż tak na razie możemy pomoc maluszowi.

Yogi nic nie dostał od fundacji, a zawsze staramy się wspomóc chociaż minimalnie każdego zamojszczaka ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

Zea zwróci za koszt wizyty u weta - 143 zł, chociaż tak na razie możemy pomoc maluszowi.

Yogi nic nie dostał od fundacji, a zawsze staramy się wspomóc chociaż minimalnie każdego zamojszczaka ze schroniska.

O byłoby super, dziękuję

Murko cudne fotki, a jak widzę aż dwa "swoje" psiaki uratowane w jednym miejscu to jakoś tak cieplej na sercu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.06.2019 o 21:18, Tola napisał:

Zea zwróci za koszt wizyty u weta - 143 zł, chociaż tak na razie możemy pomoc maluszowi.

Yogi nic nie dostał od fundacji, a zawsze staramy się wspomóc chociaż minimalnie każdego zamojszczaka ze schroniska.

Wystawić fakturę?

 

Koopki coraz lepsze, więc chyba będzie dobrze. Zwłaszcza, że Jogi niesamowicie się ożywił, on biega i zaczepia do zabawy! Liże nogi, ręce, uwielbia być przy człowieku. Poprawił mu się też apetyt. Je jak smok! Tak sobie myślę, że on siedział w schronisku w tej budzie i był chudy, bo go pewnie robale męczyły:(

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Murka napisał:

Wystawić fakturę?

 

Koopki coraz lepsze, więc chyba będzie dobrze. Zwłaszcza, że Jogi niesamowicie się ożywił, on biega i zaczepia do zabawy! Liże nogi, ręce, uwielbia być przy człowieku. Poprawił mu się też apetyt. Je jak smok! Tak sobie myślę, że on siedział w schronisku w tej budzie i był chudy, bo go pewnie robale męczyły:(

Murko już Ci przelałam za to, to jeśli Zea chciałaby pomóc to bardzo dziękujemy! Będzie już na zaś za hotel za czerwiec

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Murka napisał:

Wystawić fakturę?

 

Koopki coraz lepsze, więc chyba będzie dobrze. Zwłaszcza, że Jogi niesamowicie się ożywił, on biega i zaczepia do zabawy! Liże nogi, ręce, uwielbia być przy człowieku. Poprawił mu się też apetyt. Je jak smok! Tak sobie myślę, że on siedział w schronisku w tej budzie i był chudy, bo go pewnie robale męczyły:(

Tak, poproszę fakturę na 150 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...