Jump to content
Dogomania

>>> Jogi za tm:(! <<<


Recommended Posts

14 godzin temu, Murka napisał:

Miałam dziś kolejny telefon z ogłoszenia Jogiego, ale tym razem pan zobaczył chyba tylko tytułowe "border collie", bo był zdziwiony, że to malutki staruszek:) szukał psa do szkolenia (miał już bordera).

Ech, ludzie nie czytają :(

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że jeszcze nie objawił się domek dla Jogiego.

Czasem trafiają się perełeczki, które czytają ogłoszenia :) Mnie się taka trafiła, pani zapytała, czy info o kotku udziela tylko osoba spod podanego numeru tel., a to było napisane na samym końcu ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Bo jak pojawia się w tytule rasa to nawet jak w pierwszym zdaniu jest wyrażenie: "rasa napisana żartobliwie, to kundelek" albo coś tego typu to ludzie jakoś to pomijają :) Nie wszyscy, ale sporo osób traci głowę na punkcie psów "rasowych".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2019 o 21:17, Tola napisał:

Zaglądam do słodziaka, trzymam kciuki za Ten  tel. i najwspanialszy domek.

Juz otwieramy! Cudenka bizu od Cioci Nesiowatej i Nadziejkowo dla biedusnych serduszeczek do29 lipca g24.00,Zapraszamy sercem calym Dobreduszenki

Podobny obraz Nasza Cudna Nesiowata Ciocia i Nadziejeczkowo
 zapraszamy serduchem
                      dla Belluni    dla Jogusia    dla Mamunki z 4 ka dzidzi
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.07.2019 o 22:31, Nadziejka napisał:

Juz otwieramy! Cudenka bizu od Cioci Nesiowatej i Nadziejkowo dla biedusnych serduszeczek do29 lipca g24.00,Zapraszamy sercem calym Dobreduszenki

Podobny obraz Nasza Cudna Nesiowata Ciocia i Nadziejeczkowo
 zapraszamy serduchem
                      dla Belluni    dla Jogusia    dla Mamunki z 4 ka dzidzi

Ojojoj dziękuję w imieniu Jogiego!!!

Lajki mi się skończyły :(

Link to comment
Share on other sites

Miałam na weekendzie SMSa z pytaniem czy ogłoszenie o Jogim aktualne, odpisałam, że tak i cisza:(

Poza tym żadnych nowych telefonów... A szkoda, bo Jogi to tak sympatyczny i bezproblemowy psiak, że ktoś miałby naprawdę wielką pociechę. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2019 o 19:49, Murka napisał:

Miałam na weekendzie SMSa z pytaniem czy ogłoszenie o Jogim aktualne, odpisałam, że tak i cisza:(

Poza tym żadnych nowych telefonów... A szkoda, bo Jogi to tak sympatyczny i bezproblemowy psiak, że ktoś miałby naprawdę wielką pociechę. 

szkoda:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...