Jump to content
Dogomania

>>> Jogi za tm:(! <<<


Recommended Posts

czy ktoś prosił o pomoc staruszkową skarpetę? Jestem tam stałą deklarowiczką, mogę poprosić. Musiałam mocno sama siebie trzymać, żeby nie pójść za odruchem serca i adoptować piesia..... mam staruszków stadko już, więc rozsądek mówi "NIE".... ale moje serce rozumu słuchać nie chce wcale, takie jakieś niesforne jest...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.05.2019 o 09:45, mari23 napisał:

czy ktoś prosił o pomoc staruszkową skarpetę? Jestem tam stałą deklarowiczką, mogę poprosić. Musiałam mocno sama siebie trzymać, żeby nie pójść za odruchem serca i adoptować piesia..... mam staruszków stadko już, więc rozsądek mówi "NIE".... ale moje serce rozumu słuchać nie chce wcale, takie jakieś niesforne jest...

No niestety czasem trzeba powiedzieć nie, choć to trudne:(

nie prosiłąm, bo piesek jeszcze w schronisku, nie wiem czy można jak psiak jest w schronisku jeszcze?

14 godzin temu, b-b napisał:

Z tego bazarku uzbierało aię dla chłopaka 175,50zł

Proszę o dane do wpłaty :)

Ale kwota, dziękujemy!

 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, b-b napisał:

Zrobiłam przelew.

Jak dojdą proszę tradycyjnie o potwierdzeniu na bazarkowym wątku:)

Dziękuję!

11 godzin temu, Nadziejka napisał:
                          Pozdrawiam tulinkam matuszku
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

Czekamy czekamy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.05.2019 o 13:53, Olena84 napisał:

No niestety czasem trzeba powiedzieć nie, choć to trudne:(

nie prosiłam, bo piesek jeszcze w schronisku, nie wiem czy można jak psiak jest w schronisku jeszcze?

to "nie" jest naprawdę trudne :( ale chyba dla psiaka lepsze jednak...

nawet, jeśli jeszcze jest w schronisku, to na leki czy diagnostykę chyba można o pomoc poprosić, ewentualnie poczekamy z wnioskiem o zapomogę finansową

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, mari23 napisał:

to "nie" jest naprawdę trudne :( ale chyba dla psiaka lepsze jednak...

nawet, jeśli jeszcze jest w schronisku, to na leki czy diagnostykę chyba można o pomoc poprosić, ewentualnie poczekamy z wnioskiem o zapomogę finansową

Jeśli masz na myśli pomoc od Skarpety to wcześniej napisałam ,że po wyjściu psinki ze schronu z takową wystąpię ale jeśli Ty chcesz to zrobić to nie ma sprawy bo dwie osoby jednocześnie nie mogą się ubiegać o pomoc dla tego samego psiaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Jolanta08 napisał:

Jeśli masz na myśli pomoc od Skarpety to wcześniej napisałam ,że po wyjściu psinki ze schronu z takową wystąpię ale jeśli Ty chcesz to zrobić to nie ma sprawy bo dwie osoby jednocześnie nie mogą się ubiegać o pomoc dla tego samego psiaka.

ależ nie, widać nie doczytałam :) oczywiście nie mogą dwie osoby dla tego samego psiaka o pomoc prosić, więc masz pierwszeństwo :)

a ja w tej sytuacji chyba po raz pierwszy poproszę Skarpetę o pomoc dla "mojego" psa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, mari23 napisał:

ależ nie, widać nie doczytałam :) oczywiście nie mogą dwie osoby dla tego samego psiaka o pomoc prosić, więc masz pierwszeństwo :)

a ja w tej sytuacji chyba po raz pierwszy poproszę Skarpetę o pomoc dla "mojego" psa

No to mamy jasność :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, mari23 napisał:

to "nie" jest naprawdę trudne :( ale chyba dla psiaka lepsze jednak...

nawet, jeśli jeszcze jest w schronisku, to na leki czy diagnostykę chyba można o pomoc poprosić, ewentualnie poczekamy z wnioskiem o zapomogę finansową

 

11 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Jeśli masz na myśli pomoc od Skarpety to wcześniej napisałam ,że po wyjściu psinki ze schronu z takową wystąpię ale jeśli Ty chcesz to zrobić to nie ma sprawy bo dwie osoby jednocześnie nie mogą się ubiegać o pomoc dla tego samego psiaka.

 

11 godzin temu, mari23 napisał:

ależ nie, widać nie doczytałam :) oczywiście nie mogą dwie osoby dla tego samego psiaka o pomoc prosić, więc masz pierwszeństwo :)

a ja w tej sytuacji chyba po raz pierwszy poproszę Skarpetę o pomoc dla "mojego" psa

 

11 godzin temu, Jolanta08 napisał:

No to mamy jasność :)))

Dziekuję!

17 godzin temu, Tola napisał:

Mamy informację, ze zaraz po niedzieli Murka może go przyjąć.

Jutro prawdopodobnie jedziemy z Alaskan do schroniska i zarezerwujemy malucha.

Tak, wczoraj wieczorem nie udało mi się wejść na dogo, żeby Wam napisać, a i tak późno wróciłam;/ tak więc

Murka może już maluszka przyjąć, pojedzie po niego w poniedziałek, dzis psiak zostanie zarezerwowany.Ale super!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Dzisiaj TZ podrzucił do schroniska smycz i szeleczki dla dziadzia (mam nadzieję, ze będą pasowały), ale tez go nie widział, wszystkie staruszki siedziały w budach.

szkoda:( ile zwracamy za wyprawkę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...