Jump to content
Dogomania

>>> Jogi za tm:(! <<<


Recommended Posts

10 godzin temu, Olena84 napisał:

pani wie;) Jogiś miał deklaracje, choć tylko połowa:(

Jeżeli mogę się wtrącić to jeżeli Pani chce wspierać finansowo to niech wspiera Ciebie.My też mamy dwa domy,które od momentu adopcji wspierają nas stałą deklaracją miesięczną (od p.Joli Destino/Joszki i od p.Agaty/Aleks.Umieszczam te dwie deklaracje w poście rozliczeniowym u psiaka,który jest na daną chwilę pod naszą opieką.W ten sposób pieniążki nie giną i są dobrze wykorzystane bo wspierają następnego psiaka/psiaków.

A zdjęcie jest cudne dwóch psiaków,naprawdę warto pomagać bidom.

Link to comment
Share on other sites

Jogi dziś dużo śpi, też pewnie ze stresu wczorajszego, wieczorem był niepewny ale dziś już dobrze, był na spacerku, ładnie chodzi na smyczy, na ogródek wychodzi za potrzebą i od razu chce wracać ;) Dziś były wnuki i ładnie się zachowywał, podobało mu się czesanie. Na koty i psiaka nie zwraca uwagi. 

Bardzo dziękuję za wszelkie wsparcie, kciuki, deklaracje, inną pomoc jak bazarki, pomoc w transporcie, dołączenie przez Anulę do bazarku transportowego, bo to mi bardzo pomogło. Prosiłam panią o zdjecia od czasu do czasu , więc będę wklejać ;)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, uxmal napisał:

Te psiaczki są do siebie bardzo podobne. 

Państwo zastanawiali się właśnie nad tą dwójką, ale postanowili wziąć oba, na szczęście ;)

11 godzin temu, Anula napisał:

Jeżeli mogę się wtrącić to jeżeli Pani chce wspierać finansowo to niech wspiera Ciebie

Ja myślę że chodzi o wsparcie jednorazowe ;) na razie poczekamy ;)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Olena84 napisał:

Państwo zastanawiali się właśnie nad tą dwójką, ale postanowili wziąć oba, na szczęście ;)

Ja myślę że chodzi o wsparcie jednorazowe ;) na razie poczekamy ;)

Czy dobrze zrozumiałam, że Państwo tego drugiego pieska też niedawno adoptowali?

Szukali psiaka i oba im się spodobały i obu dali dom?

Co do wsparcia, to chyba jednak Pani sprawa kogo i w jaki sposób wesprze.

Przecież i tak już dała 200 zł o ile dobrze pamiętam

Olenko, największe podziękowania należą się Tobie.

Nie każdy ma odwagę wyciągnąć ze schronu starszego pieska,

a Ty zawsze staruszki wyciągasz.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Gabi79 napisał:

Czy dobrze zrozumiałam, że Państwo tego drugiego pieska też niedawno adoptowali?

Szukali psiaka i oba im się spodobały i obu dali dom?

Co do wsparcia, to chyba jednak Pani sprawa kogo i w jaki sposób wesprze.

Przecież i tak już dała 200 zł o ile dobrze pamiętam

Olenko, największe podziękowania należą się Tobie.

Nie każdy ma odwagę wyciągnąć ze schronu starszego pieska,

a Ty zawsze staruszki wyciągasz.

pani dała stówkę, a pani od drugiego psiaka 90zł, czym bardzo pomogły w transportowych finansach, bo będzie więcej dla wyciagniętych psiaczków;)  e tam, przy was to ja mało psiaków uratowałam do tej pory, własnie sobie musiałam przypomnieć: chyba tylko 8 na tyle lat:(. Niestety znowu mam na oku pare staruszków, ale muszę chwilę przystopować :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Murka napisał:

Końcowe rozliczenie Jogiego za styczeń:

-110 zł hotelowanie 1-11.01

-48 zł transport do Biłgoraja

+300 zł DS

Pozostałość po hotelowaniu Jogiego wynosi +142 zł.

 

To chyba dla Grzesia będzie ten plus?

Jestem w szoku jak Państwo wsparli psiaki.

Kochani jako że Państwo chcieli wesprzeć miejsce w którym był Jogi, uważam, że będzie w porządku jak całą kwotę która została na jego koncie plus to co wpisała Murka przeznaczę na psy w jej hotelu, które mają ciągłe wydatki lub długi. Są psy stare, albo chore, które jak ledwo uda się coś wpłacić trzeba kombinować dalej. 

Jogi ma na koncie 181,84zł plus 142zł to jest 323,84zł i to chciałabym przeznaczyć na te zadłużone psiaki.

Czy nikt nie miałby nic przeciwko??? Boję się że jakbym zaczęła kombinować i chcieć przeleć na pare psiaków, wyszło by z tego mało. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Olena84 napisał:

Jogi pozdrawia:

"Stres mija, apetyt dopisuje, chętnie wybiega na spacer, bardzo pogodny i uśmiechnięty;)

fa60594141378159gen.jpg

No tak. Jak był dwa koty to i dwa psiaki musiały być dla równowagi :))

Rozkręcaj się, rozkręcaj chłopaku :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...