Jump to content
Dogomania

>>> Jogi za tm:(! <<<


Recommended Posts

4 godziny temu, Olena84 napisał:

 

Zauważyłam kochana teraz, bo dopiero jestem od wczoraj. Gabi mi też o tym wieczorem pisała smsa, mąż Anecik zgodził się zabrać i Jogiego, więc mam transport do Nowej Soli z Szafirkiem, potem zostaje ponad 300km do Puszczykowa, zapytam Szafirka czy trochę nie pojedzie dalej, Murka też zgodziła się go podrzucić do Zamościa, dziękuje! 

 

Jak dobrze zrozumiałam to Państwo mogą wyjechać po psiaka.Z Poznania do Nowej Soli jest 120km a więc nie tak źle.Jeżeli szafirek miałby wieźć do domku to nie wiem czy da radę bo musi poumieszczać psiaki u siebie te,które przyjadą do niego.Prawdopodobnie przyjazd szafirka do Nowej Soli będzie późnym wieczorem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Olena84 napisał:

Pan z facebooka zaproponował 450zł:(

To i tak niewiele. Samo paliwo i to chyba po kosztach...

 

Jestem już w kontakcie z anecikami i na pewno nie będę musiała jechać aż do Zamościa. Najprawdopodobniej spotkam się z TZem anecik w Biłgoraju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Na razie czekam na wieści dziś czy Jogi się zmieści do Szafirków, dziś sie wyjaśni i dzwonię do Państwa, gdzie będą w stanie podjechać. 

To dobrze otrzymać wiadomość jak najszybciej bo można poprosić Havankę o umieszczenie Jogisia na bazarku transportowym.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

To dobrze otrzymać wiadomość jak najszybciej bo można poprosić Havankę o umieszczenie Jogisia na bazarku transportowym.

 

Tak już wiem więcej ;)

Jogi pojedzie w sobotę razem z Anecikiem i Szafirkiem i albo przenocuje i Państwo Jogiego go odbiorą w niedzielę, albo w sobotę wieczorem. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Olena84 napisał:

Tak już wiem więcej ;)

Jogi pojedzie w sobotę razem z Anecikiem i Szafirkiem i albo przenocuje i Państwo Jogiego go odbiorą w niedzielę, albo w sobotę wieczorem. 

 

Świetnie,ze załapie się na ten transport :))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Wydaje mi się,że to nie jest nasza Fanni.Czyżby była taka czysta?Ten piesek wygląda mi na Jogi.

Jeszcze poszukałam jedno zdjęcie i jest za Gretą.

Whats-App-Image-2020-01-11-at-08-40-22.j

Wg. mnie to Fanni, z resztą nieistotne, ważne że psiaczki już w drodze po lepsze życie

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

A to Jogi zapakowany,piękny,czyściutki w cudnych szeleczkach.

Whats-App-Image-2020-01-11-at-08-32-31.j

Tola mi napisała,że psiaki przepakowane o 14,45 od p.Arka i ruszają w następną drogę z p.Piotrem.

 

To nie Jogi:)

Joguś został dopakowany po drodze, w Biłgoraju. Dostało mu się pięterko (w tym kontenerku na klatce). Śmialiśmy się z TZem anecik, że jeszcze spokojnie ze 3 psy by się dało upchnąć:) 

 

Olena84, jak będziesz się kontaktować z DSem to przekaż, aby co jakiś czas przycinali mu włoski wyrastające między poduszeczkami, bo przeszkadzają mu w chodzeniu (nanosi się też dużo więcej piasku itp.). Ja mu przed wyjazdem poobcinałam, ale one będą odrastać i za jakiś czas znów trzeba przyciąć (Joguś daje sobie to robić bez problemu).

Mam nadzieję, że transport odbywa się bez przygód, psiaki już powinny być w samochodzie szafirka...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Murka napisał:

To nie Jogi:)

Joguś został dopakowany po drodze, w Biłgoraju. Dostało mu się pięterko (w tym kontenerku na klatce). Śmialiśmy się z TZem anecik, że jeszcze spokojnie ze 3 psy by się dało upchnąć:) 

 

Olena84, jak będziesz się kontaktować z DSem to przekaż, aby co jakiś czas przycinali mu włoski wyrastające między poduszeczkami, bo przeszkadzają mu w chodzeniu (nanosi się też dużo więcej piasku itp.). Ja mu przed wyjazdem poobcinałam, ale one będą odrastać i za jakiś czas znów trzeba przyciąć (Joguś daje sobie to robić bez problemu).

Mam nadzieję, że transport odbywa się bez przygód, psiaki już powinny być w samochodzie szafirka...

Dzięki za sprostowanie to jednak jest nasza Fanni a nie Jogi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...