Jump to content
Dogomania

>>> Jogi za tm:(! <<<


Recommended Posts

Jogi zainteresował jeszcze jednych Państwa, także w okolicach Poznania. dom z ogrodem, spacery w lesie, córka Pana jest wolontariuszka i sama robi wizyty przedadopcyjne. Już poprosiłam o wizytę niuufus znowu.

Pani która na początku była zainteresowała Jogim, niestety trochę odwleka wizytę, już na około połowę stycznia, więc pewnie najpierw będzie wizyta u tych Państwa z ogrodem. 

Mam wpłaty, rozliczę w weekend, bardzo dziękuję!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wizyta przedadopcyjna u drugich Państwa wypadła super, mają dwa koty, jeden z fundacji, drugi też z jakiejś innej, widać że zadbane , stracili sunie w grudniu, pani ze wzruszeniem o niej opowiadała, wspierają psiaki ze schronisk, a córka pana dodatkowo jest z tego co zrozumiałam dt i sama wozi psiaki i robi wizyty (może jeszcze się okaże że jest z dogo;)). Pani wypytywała mnie o Jogiego, jak się znalazł w hotelu, jaki jest, ucieszyła się, że jest domatorem, powiedziała, że wiedzą, że to starszy piesek, ale może jeszcze będą się długo sobą cieszyć. Także szukamy transportu z Lublina do Poznania (obie miejscowości w okolicy). Państwo mogą gdzieś podjechać, ewentualnie ktoś mógłby pomóc ale to za około 2 tygodnie, nie wiem czy czekać tyle?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że domek nie wypadł wcześniej, w piątek wróciłam z Lubelszczyzny do Poznania... jechałam obwodnicą Lublina, a mój narzeczony zawsze powtarza, że chętnie pomoże z transportem psiaka (jeżeli po drodze to za darmo). Myślę, że jeszcze co niektórzy będą wracać z długiego weekendu, jeżeli chcesz mogę napisać post na grupie transportowej i lubelskiej.

Tak swoją drogą, mocno cieszę się, że Jogiś będzie miał domek :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję baaardzo za wpłaty:

- Jolanta08 - 10zł - 19.12

- asiuniab - 60zł (od Pandory która jest już za tm) - 23.12

- Olena84 - 50zł - 28.12

- Anula - 20zł - 02.01

- dorcia01 - 20zł - 03.01

- MikAga - 100zł - 03.01

 

 - 5zł odrobaczani

- 10zł za październik

- 310zł - za grudzień

 

Wiem, że dziękuje sama sobie, ale boję się że się pogubię jak tego nie wpiszę pokolei ;)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Szkoda, że domek nie wypadł wcześniej, w piątek wróciłam z Lubelszczyzny do Poznania... jechałam obwodnicą Lublina, a mój narzeczony zawsze powtarza, że chętnie pomoże z transportem psiaka (jeżeli po drodze to za darmo). Myślę, że jeszcze co niektórzy będą wracać z długiego weekendu, jeżeli chcesz mogę napisać post na grupie transportowej i lubelskiej.

Tak swoją drogą, mocno cieszę się, że Jogiś będzie miał domek :)

o masz... no nie wiedzieliśmy wtedy ;) szkoda, ale super, napisz, tylko wolałabym, żeby ktoś znał tą osobę, albo to była osoba która robi takie transporty a nie przypadkowa, bo będę się stresować :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

o masz... no nie wiedzieliśmy wtedy ;) szkoda, ale super, napisz, tylko wolałabym, żeby ktoś znał tą osobę, albo to była osoba która robi takie transporty a nie przypadkowa, bo będę się stresować :(

Napisałam na paru grupach, mogę do Ciebie numer telefonu? Zgłosiła się pierwsza osoba w sprawie transportu.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.01.2020 o 23:14, Tyś(ka) napisał:

Niestety, na razie okazało się że wszystkie 3 propozycje transportu są płatne, byłyby specjalnie organizowane pod Jogusia, więc wyszłoby pewnie sporo... ale może ktoś się odezwie, szukam dalej.

Zadzwonię dziś do tej jednej pani, czy państwa od transportów, ale boję się że kwota może powalić, to jakieś ponad 500km w jedną stronę:(

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Olena84 napisał:

Zadzwonię dziś do tej jednej pani, czy państwa od transportów, ale boję się że kwota może powalić, to jakieś ponad 500km w jedną stronę:(

Jeszcze poszukam, przejrzę ogłoszenia... głowa do góry, znajdziemy coś.
Ja niestety będę za około miesiąc-półtora jechać tą trasą... :(

Link to comment
Share on other sites

Mogę pomóc z transportem jeżeli będzie łączony w piątek lub weekend.

Mogę pojechać i zabrać go z Lublina do Warszawy, ale ktoś musiałby zabrać go z Warszawy do Poznania.

Ewentualnie mogę zawieźć go  z Warszawy do Konina, a Państwo by go odebrali.

Jeszcze jest opcja, że przywiozę go do Warszawy, a ktoś zawiezie go pociągiem do Poznania, teraz są bardzo dobre i tanie połączenia.

Jak on się zachowuje w samochodzie?

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Poker napisał:

Chyba w sobotę będzie transport z Zamościa do Nowej Soli.

 

7 godzin temu, Poker napisał:

oprócz Murki chyba nikt nie zauważył mojego posta.

Zauważyłam kochana teraz, bo dopiero jestem od wczoraj. Gabi mi też o tym wieczorem pisała smsa, mąż Anecik zgodził się zabrać i Jogiego, więc mam transport do Nowej Soli z Szafirkiem, potem zostaje ponad 300km do Puszczykowa, zapytam Szafirka czy trochę nie pojedzie dalej, Murka też zgodziła się go podrzucić do Zamościa, dziękuje! 

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jeszcze poszukam, przejrzę ogłoszenia... głowa do góry, znajdziemy coś.
Ja niestety będę za około miesiąc-półtora jechać tą trasą... :(

Pan z facebooka zaproponował 450zł:(

14 godzin temu, Nadziejka napisał:

Zobacz obraz źródłowyDuduniu sciskam ogromnie sciskam za domcik

Jogiś dziękuje! 

10 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Mogę pomóc z transportem jeżeli będzie łączony w piątek lub weekend.

Mogę pojechać i zabrać go z Lublina do Warszawy, ale ktoś musiałby zabrać go z Warszawy do Poznania.

Ewentualnie mogę zawieźć go  z Warszawy do Konina, a Państwo by go odebrali.

Jeszcze jest opcja, że przywiozę go do Warszawy, a ktoś zawiezie go pociągiem do Poznania, teraz są bardzo dobre i tanie połączenia.

Jak on się zachowuje w samochodzie?

Bardzo dziękuję za propozycję! Ale chyba sie uda z transportem do Nowej Soli i podzielonymi kosztami. 

8 godzin temu, Murka napisał:

W samochodzie Joguś bardzo grzeczniutki:)

Jakby się udało wcisnąć go do tego transportu Zamość-Nowa Sól to by było super, lepszej okazji raczej nie będzie.

I szybszej. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...