Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY!!! DZIŚ KONIEC !!!! DODANE !!! Rośliny doniczkowe własnoręcznie wyhodowane . Do 17. 05. g. 22


Poker

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za potwierdzenie. Nie ukrywam ,że spakowanie roślinek ,a szczególnie właśnie begonii było dla mnie nie lada wyzwaniem. Zastosowałam różne dziwne materiały do ich zabezpieczenia i powiodło się.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Bardzo dziękuję za potwierdzenie. Nie ukrywam ,że spakowanie roślinek ,a szczególnie właśnie begonii było dla mnie nie lada wyzwaniem. Zastosowałam różne dziwne materiały do ich zabezpieczenia i powiodło się.

Hi hi hi :)))) Koleżanki były ciekawe, co przyszło do mnie w paczce :) A ja na to: zawartość czyjejś niszczarki. Ich wyraz twarzy - bezcenny :))))

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

dzięki za potwierdzenie .

gdzie te ochy i achy za to jak ładnie spakowałam? Mam nadzieję ,że dotarły całe.

Będą dziś, wczoraj ostatkiem sił chciałam dać znać, że wszytko dobrze. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

dzięki za potwierdzenie .

gdzie te ochy i achy za to jak ładnie spakowałam? Mam nadzieję ,że dotarły całe.

Bardzo ładnie i bezpiecznie kwiatki podróżowały :D

Wszystkie zieloniuchy dotarły w stanie idealnym! :D Fajny patent z butelką. Na żywo jeszcze piękniejsze i bardziej dorodne okazy, na gwałt wieczorem szukałam doniczki dla draceny :) 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aga76 napisał:

Bardzo ładnie i bezpiecznie kwiatki podróżowały :D

Wszystkie zieloniuchy dotarły w stanie idealnym! :D Fajny patent z butelką. Na żywo jeszcze piękniejsze i bardziej dorodne okazy, na gwałt wieczorem szukałam doniczki dla draceny :) 

I ja dołączę z wyrazami podziwu.Swietnie,pomysłowo zapakowane. I niewątpliwie dużo roboty było.Piątaka dzisiaj wysłałam.I jeszcze raz polecam się na kolejne kwiaciory z sercem hodowane.

Link to comment
Share on other sites

A ja jeszcze melduję, że begonia, która po posadzeniu była taka bida oklapnięta i umęczona, pięknie już uniosła swoje lśniące liście i rozgląda się po swoim nowym domu :) Umieściłam ją poza zasięgiem kociambra. Kocica lubi pazurami rozszarpywać kwiatki :( Ostatnio uwzięła się na cissusa i na trzykrotkę :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.05.2019 o 10:04, Isiak napisał:

A ja jeszcze melduję, że begonia, która po posadzeniu była taka bida oklapnięta i umęczona, pięknie już uniosła swoje lśniące liście i rozgląda się po swoim nowym domu :) Umieściłam ją poza zasięgiem kociambra. Kocica lubi pazurami rozszarpywać kwiatki :( Ostatnio uwzięła się na cissusa i na trzykrotkę :(

czyli jednak trochę odchorowała podróż.

8 godzin temu, majowa napisał:

roslinka cała i zdrowa u mnie

UFFF, martwiłam się jak zniesie podróż w upał.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Isiak napisał:

Sporą mam nadpłatę :))) A przecież wpłaciłam tylko tyle, ile było na PW :)))

No to nie wiem  jak policzyłam. Muszę sprawdzić co narozrabiałam.

skasowałam PW po potwierdzeniu o dojściu przesłyki. Dziwiłam się dlaczego akurat 83 zł wpłaciłaś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...