Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY!!! DZIŚ KONIEC !!!! DODANE !!! Rośliny doniczkowe własnoręcznie wyhodowane . Do 17. 05. g. 22


Poker

Recommended Posts

1 minutę temu, b-b napisał:

12 poproszę i czy jest możliwość kupienia nieukorzenionego papiruska?

Nie bardzo rozumiem,. Chcesz ,żebym ucięła jedną sztukę i wysłała bez korzonków czy myślisz ,że już nie mam więcej. Ja mam nastawionych jeszcze kilka i w ciągu paru dni będę miała kolejne z korzonkami.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Dusia-Duszka napisał:

No i ... RUSZYŁO w tempie expressowym :))) 

Z doświadczenia - Sansa w wąskich wysokich donicach wysmukla liście :) więc kto, co, woli. Wybór jest. 

Moja IMG_20190512_125322.jpg.d79bfc45c175337ae4152bf2e0d16da1.jpg najwyższe liście 85 cm

O!  Właśnie o takiej marzę :)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Poker napisał:

Nie bardzo rozumiem,. Chcesz ,żebym ucięła jedną sztukę i wysłała bez korzonków czy myślisz ,że już nie mam więcej. Ja mam nastawionych jeszcze kilka i w ciągu paru dni będę miała kolejne z korzonkami.

Przyznam się ,że w pośpiechu przeczytałam - nie wszystko - i wydawało mi isę ,że nie masz już papirusów na sprzedaż. Jeśli są to poproszę 3 sztuki :)

Link to comment
Share on other sites

Poker, wetnę Ci się, ale gdyby ktoś Z WARSZAWY chciał dorosłą wieloletnią zielistkę, to ja muszę jednej donicy zawartość oddać. Znaczy sprzedać na lekarstwo dla Roxi, takie profilaktyczne po operacjach guzów.

https://www.dogomania.com/forum/topic/349888-dodałam-dorosłą-zielistkę-z-draceną-wąskolistną-tylko-dziś-tylko-warszawa-pióropusz-klasycznej-draceny-dla-roxi-babuszki-do-12-maja-włącznie/

W tej donicy jest w/w zielistka i takie wąskolistne draceny, wysokie, można je sobie przyciąć, wypuszczą pióropusze. Muszę zwolnić miejsce dla tej wielkiej draceny. Mieszkanie za małe na wszystko.

 

DSC03950a zielistka.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bemolka napisał:

A czy zielistke mogą skubać koty? Bo nie mogę znaleźć. Jeśli jest zdatna do jedzenia ;-) to też poproszę dwie sadzonki

Szukałam zdjęć i znalazłam. To zielistka mojej Karolinki

grudzień07 007a.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Po namyśle poproszę jeszcze nr 14 i 16 po 1 szt

super

 

3 godziny temu, ona03 napisał:

Oj, wreszcie ruszyło,  jak zwykle badylki mają wzięcie :)

mają, mają.

3 godziny temu, uxmal napisał:

O!  Właśnie o takiej marzę :)

wyhodujesz , zobaczysz

3 godziny temu, uxmal napisał:

Podlałam bo miały sucho :))))

bardzo dziękuję

3 godziny temu, guccio napisał:

Nr 7 i a3 poproszę.I jak by był papirusek na luzie to też.

zapisuję , powinien się znaleźć.

3 godziny temu, Dusia-Duszka napisał:

To ja odżywki powkładam do doniczek :)))

rewelacja, będą rosły jak na drożdżach

3 godziny temu, b-b napisał:

Przyznam się ,że w pośpiechu przeczytałam - nie wszystko - i wydawało mi isę ,że nie masz już papirusów na sprzedaż. Jeśli są to poproszę 3 sztuki :)

wykombinuję

3 godziny temu, rozi napisał:

Poker, wetnę Ci się, ale gdyby ktoś Z WARSZAWY chciał dorosłą wieloletnią zielistkę, to ja muszę jednej donicy zawartość oddać. Znaczy sprzedać na lekarstwo dla Roxi, takie profilaktyczne po operacjach guzów.

https://www.dogomania.com/forum/topic/349888-dodałam-dorosłą-zielistkę-z-draceną-wąskolistną-tylko-dziś-tylko-warszawa-pióropusz-klasycznej-draceny-dla-roxi-babuszki-do-12-maja-włącznie/

W tej donicy jest w/w zielistka i takie wąskolistne draceny, wysokie, można je sobie przyciąć, wypuszczą pióropusze. Muszę zwolnić miejsce dla tej wielkiej draceny. Mieszkanie za małe na wszystko.

 

DSC03950a zielistka.JPG

wcinaj się , wcinaj

39 minut temu, Aga76 napisał:

3 sztuki nr 14 poproszę :) doczekałam się ufff i jeszcze towar złapałam :) 

dzięki ,całe szczęście

10 minut temu, Isiak napisał:

Ufff... spóźniłam się...

14 - zielistkę i 16 - papirus jeśli jeszcze jest - poproszę.

Pomyślę jeszcze nad begonią.

dlaczego się spóźniłaś?Coś Ci uciekło?

Zapisuję zakupy

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

dlaczego się spóźniłaś?Coś Ci uciekło?

Myślałam, że już na papirusa się nie załapię, a obiecałam alex, że jej kupię :) Miałam kiedyś taki ogromny okaz, ale z braku miejsca z ciężkim sercem oddałam go na stołówkę do domu dziecka. 

Na jednym ze zdjęć widzę haftowane krzyżykami obrazki :))))) 

Link to comment
Share on other sites

Guccio , napisz jaką wersję kupujesz?

3. 3 dorodne sztuki do rozsadzenia.

KT za sztukę 20 zł, za 3 sztuki 50 zł

Isiak, utnę papiruska i za parę dni puści korzonki. Zgadza się , są hafty krzyżykowe od moich córek. Moja matka była mistrzynią. Prowadziła kursy.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Poker napisał:

Guccio , napisz jaką wersję kupujesz?

3. 3 dorodne sztuki do rozsadzenia.

KT za sztukę 20 zł, za 3 sztuki 50 zł

Isiak, utnę papiruska i za parę dni puści korzonki. Zgadza się , są hafty krzyżykowe od moich córek. Moja matka była mistrzynią. Prowadziła kursy.

KT 20 zł.Czyli sztuka.Świetnie się rozrastają.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AlfaLS napisał:

To ja też poproszę papirusa - 2 szt.

Też planuję bazarek z kwiatami ale będzie pod koniec maja :-).

Na papiruski trzeba będzie poczekać , bo już mi się skończyły.  Obcięłam i wstawiłam kolejne do wody. Za parę dni powinny mieć korzonki.

1 godzinę temu, Tola napisał:

Roślinki cudne, na bazarku ruch, a ja pięknie dziękuję za uwzględnienie w bazarku mojej Mysiulki:)

oby kasa się uzbierała

15 minut temu, Besia11 napisał:

Dobry wieczór, proszę nr 14 - 4 szt.nr 13, 11,9,5 .

Już zapisuję i dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...