Jump to content
Dogomania

Zakończony. Rozliczony. PRZYDROŻNA KAWIARENKA. Na transport szóstki jeszcze bezdomnych, psich nieszczęść i karmę. Do 9.05, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

10 godzin temu, Tola napisał:

Na dobry dzień najlepsza pyszna kawa z przydrożnej kawiarenki - zapraszamy:)

0adc3aac6efe7aa4med.gif

Witaj Tolu. Kawa z pewnością jest dobrym pomysłem na początek dnia. Dlatego wciaż na nią zapraszamy !

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Przybiegam i ja do Przydrożnej kawiarenki!! Spieszę się bardzo, aby słodyczy nie zabraklo!!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony bieganie

Havanko kochana, poproszę kawę z lodami waniliowymi, bo po takim biegu to ochlodzić się trzeba i do do tego ciasteczka owsiane!!! Dbam o linię!!

Asia nasza kochana, nie przyszła, lecz przybiegła do naszej Przydrożnej kawiarenki na coś słodkiego. Asiu, dla Ciebie już robię pyszną kawusię z lodami i podaję ciasteczka owsiane. Ja też bardzo je lubię. Dziękuję, ze przybiegłaś. Odsapnij chwilę a ja zaraz przyniosę zamówienie.

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Havaneczko kochana bardzo dziękujemy za bazareczek :)    serce-emotikon-ruchomy-obrazek-0032.gif

Trudno się oprzeć takim pysznościom więc poproszę pieguski ido tego kawusię meksykańską :)

Nie moze zabraknąć naszej Boguni kochanej ! Przepraszam, ze tyle musiałaś czekać, ale dopiero wróciłam do domu. Zaraz podam pyszne pieguski i do nich pachnącą kawkę ! Życzę smacznego !

7 godzin temu, terra napisał:

Ciasteczka z tuńczyka dla psa poproszę

Kolejny, miły gość w naszej kawiarence ! Witaj Terra ! Ciasteczka już podaje i dziekuję za zakup !

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Radek napisał:

Gwar w kawiarence aż miło. 

Zawsze czekamy na miłych gości, aż do samego końca !

6 godzin temu, b-b napisał:

Kawę bananową jeszcze poproszę :)

Boguniu, już się robi ! Dziękuję !!!

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ktoś spragniony? A może głodny?

Albo zmęczony? U nas można się napić, zjeść i odpocząć.

4 godziny temu, Bogusik napisał:

Zapraszamy do przydrożnej kawiarenki....:)

Zawsze do usług, o każdej porze dnia i nocy !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Zapraszamy do PRZYDROŻNEJ KAWIARENKI na kawusię i ciasteczka.Mamy już połowę nazbierane pieniążków od cudownych ludzi,jeszcze brakuje drugiej połowy.

 

39 minut temu, Nesiowata napisał:

Zapraszamy na poranna kawę z dodatkami!

Dzień dobry rannym ptaszkom !  W naszej kawiarence już pachnie kawą i świeżo upieczonymi ciasteczkami ! Zapraszamy !!! Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

Trochę czasu zostało. Na pewno się uzbiera. 

Mam nadzieję Radku.

2 godziny temu, Monika z Katowic napisał:

Poproszę ciasteczka z wiśnią i kawę bananową :)

Jest Monisia !!! Witam pięknie i dziekuję za przyjście i złożenie zamówienia ! Pyszna kawka już się parzy a ciasteczka wyjmuję z piekarnika...

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

Zobacz obraz źródłowypo drodze wpadam do kawiarenki na kawę bananową i piegowate ciasteczka

Jest też kolejny miły gość, którego wypatrywałam ! Witaj Jolu !!! Fajnie, że wpadłaś przelotem do naszej kawiarenki ( tylko dlaczego na miotle???) Odpocznij przed dalszą podróżą a ja zaraz podam ciasteczka z pyszną kawą . Dziękuję, że jesteś...

1 godzinę temu, magenka1 napisał:

 kawa z lodami i porcja ciasteczek owsianych :)

No i jest też kochana Magenka ! Dziękuję, że przyszłaś do naszej Przydrożnej Kawiarenki. Mam nadzieję, ze kawa z lodami i ciasteczka będą Ci smakować. Już biegnę realizować zamówienie....

33 minuty temu, anica napisał:

Majowy%20bez.gif

Witaj Anico ! Bzami zapachniało i zrobiło się jeszcze przyjemniej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, MALWA napisał:

Zagladam na slodki bazarek.

Uwielbiam kawe z lodami -  poprosze 2 szt. 

Witaj Agnieszko !!!  Od czasu do czasu można sobie pofolgować ze słodyczami, zeby życie trochę osłodzić. Z największą przyjemnością zaraz podam pyszne kawusie z dużymi porcjami lodów ! Dziękuję, ze przyszłaś i życzę smacznego !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Jest też kolejny miły gość, którego wypatrywałam ! Witaj Jolu !!! Fajnie, że wpadłaś przelotem do naszej kawiarenki ( tylko dlaczego na miotle???) Odpocznij przed dalszą podróżą a ja zaraz podam ciasteczka z pyszną kawą . Dziękuję, że jesteś...

Tak się śpieszyłam  ,że złapałam to co było pod ręką a przy tym to ekologiczny środek transportu i nie muszę się bać kontroli trzeźwości :)

podrzucę bazarek ,wpadajcie do kawiarenki

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jolanta08 napisał:

Tak się śpieszyłam  ,że złapałam to co było pod ręką a przy tym to ekologiczny środek transportu i nie muszę się bać kontroli trzeźwości :)

podrzucę bazarek ,wpadajcie do kawiarenki

 

A... to teraz rozumiem. Każdy środek transportu jest dobry, jeżeli jest pod ręką. No i rzeczywiście jest poza wszelkimi kontrolami, hi, hi, hi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...