Jump to content
Dogomania

Kofi /Sofi w bajecznym domku w Holandii. Kolejna czarnulka u nas w BDT


Recommended Posts

ewu, czy znana jest przeszłość Kofi?

Dziewczynka popisała się dziś. Przegryzła smycz i szelki.  Mamy zapewnioną wycieczkę do sklepu, bo już nie mam bezpiecznych szelek.

Sierść ma miękką tylko sterczącą. Może uda mi się zrobić zdjęcie, na którym będzie widać na czym to polega.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

ewu, czy znana jest przeszłość Kofi?

Dziewczynka popisała się dziś. Przegryzła smycz i szelki.  Mamy zapewnioną wycieczkę do sklepu, bo już nie mam bezpiecznych szelek.

Sierść ma miękką tylko sterczącą. Może uda mi się zrobić zdjęcie, na którym będzie widać na czym to polega.

Nie zaskoczyła Kofi mnie ze smyczą i szelkami bo coś nosić na sobie i wlokące za sobą to bardzo denerwuje.Każdy psiak,który nie jest przyzwyczajony do tego czegoś by się starał pozbyć balastu a szczególnie smyczy.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

ewu, czy znana jest przeszłość Kofi?

Dziewczynka popisała się dziś. Przegryzła smycz i szelki.  Mamy zapewnioną wycieczkę do sklepu, bo już nie mam bezpiecznych szelek.

Sierść ma miękką tylko sterczącą. Może uda mi się zrobić zdjęcie, na którym będzie widać na czym to polega.

Ponoć ktoś ją oddał ale jaka jest prawda to nie wiem:(

Link to comment
Share on other sites

Kofcia zrobiła postep. Sama weszła na górę , weszła do pokoju, gdzie przebywam i stukam w klawiaturę. Ułożyła się i śpi. Spała też przytulona do Loczki z jej inicjatywy.

Niestety o wychodzeniu z domu i z wchodzeniu do niego  na smyczy nie ma mowy. Jak drzwi od tarasu są otwarte , to czasami sama to zrobi.

Z apetytem średnio. Lubi serek wiejski, dostaje połówkę na dzień. Może po skończeniu cieczki będzie lepiej jeść.

Ogólnie jest bardzo miła, często całuję ją w czółko i policzki. Nie broni się.

Tu widać jej długie łapinki jak  odnóża u pająka  i trochę te sterczące włoski.

DSC05116.jpg

 

DSC05127.jpg

 

20190502-004921.jpg

 

DSC05120.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, helli napisał:

To może imię Tara, albo Tula, tarantula mała, hehe

Ktoś ma obsesję pajęczą

Mój mąż nie zgadza się bym mówiła na nią Pajączek , bo on się boi pająków. Chyba już zostanie Kofi.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Figunia napisał:

Juz wyraz pysia sie zmienia.

Co znaczy życzliwe przyjęcie, ze strony domowników, ze o ludziach juz nie wspomnę. ..

Jakie to wzruszające. Ile zmienia dobry dom, poczucie bezpieczeństwa:)

Link to comment
Share on other sites

Poker, pewnie za wcześnie na adopcję, ale miałam obiecujący telefon. Może akurat będziesz chciała, aby podać numer?
Pani z Brzegu, emerytka, domek z ogródkiem. Razem z mężem szukają suczki małej/mikro, kudłatej typu sznaucer, maltańczyk, york.Nie ma wobec psa wymagań, pozwoli mu żyć wg nawyków. Warunek tylko jeden: musi tolerować suczkę, bo córka w czasie wakacji zostawia swoją yorczkę pod ich opiekę. Pani bardzo prosiła o podsunięcie takiej suni. Myślę, że z tego będzie dobry materiał na dom. Żaluję, że moja Mimi nie nadaje się do domu z suczką, ale może znasz inne psiaki?

Link to comment
Share on other sites

Co u Pajączka? Ano jak to tarentula , chowa się , a właściwie ucieka przed nami, by za chwilę podejść i zaczepiać łapką.

Reaguje już na swoje imię, ale nie chce wykonywać poleceń nawet za smaczki. Z chodzeniem na smyczy dramat. Wywija korkociągi, rzuca się na plecy i trze nimi o trawę  z nadzieją ,że się pozbędzie szelek. Jak się nie dało w taki sposób, to dziś pod moją nieobecność dokończyła dzieła pogryzienia ich. Stare kapcie , które zostawiłam dla sprawdzianu też napoczęła oraz odgryzła guziki z posłanka. Widocznie szkoda jej było zabawek , które leżały obok.

Cieczka skończyła się. Z apetytem różnie. Dostaje wiejski serek i gotowaną wołowinę z jarzynami, kaszą jaglaną i płatkami owsianymi. Na suche ma długie zęby.

Wczoraj , bo dziś nie miałam czasu, zaczęłyśmy naukę chodzenia na smyczy po ogródku. Bałabym się wyprowadzić ją na zewnątrz nawet na podwójnym zabezpieczeniu.

Do Loczki, Dolarka i Koty super. Z Loczką często razem śpią. 1,5 rocznej wnusi się bała, uciekała.

Sierść wyłazi z niej pęczkami , na razie nie czeszę jej ,żeby się nie stresowała. Dzięki temu dywan zmienił kolor bez farbowania.

Tyśku , dzięki ,że pamiętasz o Kofi ,ale ona jest młodziutka i wolałabym dla niej dom z młodymi ludźmi. Nie mam teraz na oku żadnej suni. Może ewu by miała jakąś .

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 8.05.2019 o 21:47, Poker napisał:

Co u Pajączka? Ano jak to tarentula , chowa się , a właściwie ucieka przed nami, by za chwilę podejść i zaczepiać łapką.

Reaguje już na swoje imię, ale nie chce wykonywać poleceń nawet za smaczki. Z chodzeniem na smyczy dramat. Wywija korkociągi, rzuca się na plecy i trze nimi o trawę  z nadzieją ,że się pozbędzie szelek. Jak się nie dało w taki sposób, to dziś pod moją nieobecność dokończyła dzieła pogryzienia ich. Stare kapcie , które zostawiłam dla sprawdzianu też napoczęła oraz odgryzła guziki z posłanka. Widocznie szkoda jej było zabawek , które leżały obok.

Cieczka skończyła się. Z apetytem różnie. Dostaje wiejski serek i gotowaną wołowinę z jarzynami, kaszą jaglaną i płatkami owsianymi. Na suche ma długie zęby.

Wczoraj , bo dziś nie miałam czasu, zaczęłyśmy naukę chodzenia na smyczy po ogródku. Bałabym się wyprowadzić ją na zewnątrz nawet na podwójnym zabezpieczeniu.

Do Loczki, Dolarka i Koty super. Z Loczką często razem śpią. 1,5 rocznej wnusi się bała, uciekała.

Sierść wyłazi z niej pęczkami , na razie nie czeszę jej ,żeby się nie stresowała. Dzięki temu dywan zmienił kolor bez farbowania.

Tyśku , dzięki ,że pamiętasz o Kofi ,ale ona jest młodziutka i wolałabym dla niej dom z młodymi ludźmi. Nie mam teraz na oku żadnej suni. Może ewu by miała jakąś .

Pełno suczek szuka domków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...