Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

3 godziny temu, NikaEla napisał:

z mojego bazarku w sumie powinno wpłynąć na konto około 110zł  

Bardzo, bardzo Dziękujemy ,Eluniu buziak.gif  nawet nie wiesz jak bardzo nam pomogłaś,  pieniążki bardzo się przydadzą na diagnostykę i leczenie, Lacky potrzebuje lekarza są rzeczy, które powinien sprawdzić lekarz i jakieś podstawowe badania krwi, moczu to chyba standard, jeśli chodzi o Groomera to , tutaj na Kluczborskiej 11 ,dzwoniłam i pani powiedziała ,że jej nie ma, prosiła ,żeby dzwonić po 15 czerwca, Aniu może sprawdzę ten salon na ul Daszyńskiego? czy wolisz czekać na Kluczborską?   jutro zadzwonię do Ciebie i podejmiemy jakieś decyzje, myślę że coś zaczniemy robić też w kierunku kastracji, jeśli wszystkie badania wyjdą OK,... martwię się tylko ,że jeszcze ani razu nie zadzwonił telefon o Lakusia :(   właśnie wyróżniłam ogłoszenia b-b , trzymajcie kciuki ,proszę ja idę spać z zaciśniętymiokok.gif
 

Cytat

 

Ogłoszenie jest cały czas aktywne

https://www.olx.pl/oferta/lacky-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

 

Pewnie zapomniałaś Aniu ,ze ogłoszenie było podmienione na ogłoszenie od Anuli i Bogusi na promowane po suni , która była pod opieką Poker :)

 

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.05.2019 o 17:21, anica napisał:

Tak , dobrze już teraz wiem, tylko że sytuacja się zmieniła, otrzymałam takiego mejla , niestety usunęli jedno ogłoszenie, to najlepsze, muszę pomyśleć jak to zamienić? to nawet jak dwie, inne osoby zamieszczają ogłoszenie?  to skasują?  to jak mamy zrobić na inną miejscowość?

Twoje ogłoszenie zostało usunięte

 

Wiadomość dotyczy ogłoszenia: Duży Lacky z ogromnym sercem, szuka swojego domku na zawsze... o ID 529079807.

Taki sam przedmiot lub usługa jest już w naszym serwisie

Twoje ogłoszenie zostało usunięte, ponieważ dodałeś ten sam przedmiot lub usługę, który znajduje się już w innym ogłoszeniu.

Sprawdź ogłoszenie, które znajduje się pod tym linkiem:
Będę Twoim obrońcą i przyjacielem, owczarek niemiecki starego typu
Dotyczy ono tego samego przedmiotu / usługi, co Twoje. Pamiętaj, że jest to niezgodne z Regulaminem.

Więcej o powodach usunięć znajdziesz tutaj

I może to jeszcze od Tyś(ki)  za dwa dni , Kraków to przecież ,miasto Eliczka, może tu??

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
              Figuniu Lakuniu
 stokrosci tulinkam Was pozdrawiam
 serducka najmilejsze
 Figuniu poslalam rankiem poleconym pieniazeczki
 i fantusieczki malusie z bazareczku zimowego
                podaje num poleconego (00)559007734869718665
Link to comment
Share on other sites

Laki mial dzis pobrana krew do badań. Mam nadzieje, ze wyniki będą dobre. 

Jaki był dzielny! Nie trzeba było zakładać kaganca, nawet nie musiałam trzymać go zbyt mocno. Zero wyrywania się, czy histerii. Tylko potem zdecydowanie obrał kierunek "drzwi" i bardzo na mnie szczekal. Czyli, zostałam nieźle obsztorcowana... 

Wyniki odbiorę dopiero w piątek, bo jutro doktora nie bedzie.  

20190522_174317.jpg

20190517_110740.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2019 o 14:18, NikaEla napisał:

na Wrocław poszło tez ogłoszenie na OLX?  (bo się pogubiłam)

Jeśli nie to mogę wrzucić

I jeszcze moje jest i na Gumtree i na Lento i ... nic! cicho! :(

https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html

https://www.olx.pl/oferta/najmilszy-pies-do-wziecia-laki-przyjaciel-na-zawsze-CID103-IDzPPto.html

https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wroclaw/duzy-lacky-z-ogromnym-sercem-szuka-swojego-domku-na-zawsze/1004935472200910489744509

https://wroclaw.lento.pl/duzy-lacky-z-ogromnym-sercem-szuka-swojego,7838412.html

 

Wykąpiemy jeszcze chłopaka i wtedy, porobimy zdjęcia, może wtedy ,ktoś wypatrzy tego wspaniałego psa?  Aniu byłam tam na Daszyńskiego ale ... zapomniałam ,że trzeba dzwonić, pan jest sam i jak zajmuje się pieskiem to się zamyka a później jak wróciłam do sklepu to się nie dało nawet zadzwonić ,będę próbowała jutro, poluję dzisiaj też pół dnia na Magdę i też bez skutku, może oddzwoni jeszcze?  lecę do Rokyego i jutro będziemy coś ustalać z Lakusiem w sprawie kąpieli, dobrze Aniu?

Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz
Tulinkamy calujemy w te oczenka i lapenki Lakuniu
 Ciociu
 spokojnej nocki kochani
 i dznia cieplutenkiego
 lagodnego
 wszdzie grzmoty ulewy
 zalania ...ech ...
i zimnica przy tym
do domku dotarlam
cala przemarznieta przemoczona po pracy
ale dotarlam 
a te wszytkie bidaki .. biedy ...ech serce peka
Sciskam serduchem za wyniki nunusiowe
 
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dodałam to ostatnie zdjęcie do krakowkeigo olx'a. Przydałoby się ogłosić Lakusia na inne portale. I - jak przestanie padać, zrobić spacerowe zdjęcia.
Figuniu, do kiedy może być u Ciebie Lackuś?

Dziekuje za pomoc ogłoszeniową !

Trudno jest mi samej zrobic zdjęcia na spacerze ale postaram się. 

Lakus moglby czekac u mnie na dom do jesieni, nawet do końca października, choć oczywiście wolałabym, by znalazł swą przystań szybciej. Jest jednak jeszcze sprawa wakacji, czyli pierwszej połowy sierpnia, kiedy to przelatuje do mnie córka i chcialybysmy razem gdzieś pojechać turystycznie (jak co roku). Ale, jak już pisałam, jeśli nic do tego czasu się nie znajdzie, to z wyjazdu zrezygnuje i najwyżej, córcia pojedzie sama.

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, anica napisał:

I jeszcze moje jest i na Gumtree i na Lento i ... nic! cicho! :(

https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html

https://www.olx.pl/oferta/najmilszy-pies-do-wziecia-laki-przyjaciel-na-zawsze-CID103-IDzPPto.html

https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/wroclaw/duzy-lacky-z-ogromnym-sercem-szuka-swojego-domku-na-zawsze/1004935472200910489744509

https://wroclaw.lento.pl/duzy-lacky-z-ogromnym-sercem-szuka-swojego,7838412.html

 

Wykąpiemy jeszcze chłopaka i wtedy, porobimy zdjęcia, może wtedy ,ktoś wypatrzy tego wspaniałego psa?  Aniu byłam tam na Daszyńskiego ale ... zapomniałam ,że trzeba dzwonić, pan jest sam i jak zajmuje się pieskiem to się zamyka a później jak wróciłam do sklepu to się nie dało nawet zadzwonić ,będę próbowała jutro, poluję dzisiaj też pół dnia na Magdę i też bez skutku, może oddzwoni jeszcze?  lecę do Rokyego i jutro będziemy coś ustalać z Lakusiem w sprawie kąpieli, dobrze Aniu?

Aniu, to nawet lepiej, ze trochę z tym odczekamy. Może pogoda się poprawi, bo wracając do domu, w deszczu i po błocie, nieźle by się utytłał. A szkoda by było... 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz
Tulinkamy calujemy w te oczenka i lapenki Lakuniu
 Ciociu
 spokojnej nocki kochani
 i dznia cieplutenkiego
 lagodnego
 wszdzie grzmoty ulewy
 zalania ...ech ...
i zimnica przy tym
do domku dotarlam
cala przemarznieta przemoczona po pracy
ale dotarlam 
a te wszytkie bidaki .. biedy ...ech serce peka
Sciskam serduchem za wyniki nunusiowe
 

Wierną Nadziejke pozdrawiamy serdecznie i życzymy nieustannie dobrej odmiany losu.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Figunia napisał:

Aniu, to nawet lepiej, ze trochę z tym odczekamy. Może pogoda się poprawi, bo wracając do domu, w deszczu i po błocie, nieźle by się utytłał. A szkoda by było... 

Aniu, dodzwoniłam się dzisiaj do pana, terminy to 2-3tygodnie , jeśli zechcesz to możemy się umawiać , po 4czerwca, kąpiel Lakusia może kosztować ok 120zł , ponieważ pan mówi ,że najpierw wyczesuje psa i dopiero kąpie, zwykle trwa to do dwóch godzin, jeśli byś się zdecydowała to mogłabym jutro zadzwonić i się umówić, tylko musisz wybrać jakiś dzień i godzinę , może łatwiej będzie jak ja Ci podam telefon i się sama umówisz?  jak wolisz?, rano zajrzę to się jakoś zorganizujemy, teraz pędzę do pana Rokusia, bo się martwię co tam się dzieje :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Figunia napisał:

Dobrze Aniu, zadzwonię tam. Sama nie wiem, jaki dzien wybrac, chyba pierwszy wolny termin i jak sie uda, to moze pogoda bedzie ok.

Fajnie, ze znam już przybliżona cenę, bo kompletnie nie wiedzialabym ile kasy zabrać. ..

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Nocunkowe tulinki zasylam
 Ciociu Figuniu
 ile koszt weta badania  krwi Lakuniowe Ciocia placvila?
 
Link to comment
Share on other sites

Ciociu

 jaki swiat  potworny

 ze juz ciezko zyc naprawde ciezko z kazdenkiej strony

 teraz weszlam na watek szczebrzeszyniaczkow

 matko jedyna....

 ciociun w sercu juz wszytko popekane

 z tej rozpaczy czasem

 i niemoznosci zatrzymania

 tych popapancow ludzkich ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Figunia napisał:

Dobrze Aniu, zadzwonię tam. Sama nie wiem, jaki dzien wybrac, chyba pierwszy wolny termin i jak sie uda, to moze pogoda bedzie ok.

Fajnie, ze znam już przybliżona cenę, bo kompletnie nie wiedzialabym ile kasy zabrać. ..

Aniu, telefon do pana wysyłam na PW  jak się już umówicie to napiszesz, mam nadzieję ,że pogoda dopisze , w końcu czerwiec :)

17 godzin temu, Figunia napisał:

Za pierwsza wizytę w ub.tygodniu, czyli badanie i dwa zastrzyki, po których polepszyl mu się apetyt i kupy, zapłaciłam 30 zł. 

Za wczorajsze pobranie krwi 100zl.

Aniu, kochana pisz wszystkie wydatki, może w weekend uda mi się to wszystko porozliczać i bedziemy wiedziały jakimi pieniążkami możemy dysponować?   na razie będzie do rozliczenia 130,oozł   i jedzenie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...