Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

9 godzin temu, Figunia napisał:

Kawał misia z Niego i minki faktycznie robi cudne.

Doskonale juz wie, kiedy zbliża się pora spaceru i jeśli zbytnio się ociagam, pogania mnie basowym szczekaniem. A jak juz ma dosyc spania i chce, bym poswiecila mu troche czasu, to siada przede mna i bije mnie łapa.  Jak nadal nie reaguję, to szczeka dotąd, aż nie dopnie swego.  

20190514_200227.jpg

czyli sam sie wziął za trenowanie Ciebie - i dobrze mu idzie

 

moja suka ma mnóstwo podszerstka -wyczesują ją furminatorem, bardzo fajne urządzenie,

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Nadziejka napisał:
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi kokany niezwykly misio ptysio
 Ciociu pozdrawiamy
 jeszcze nic a nic cioci nie slalam
 boc przeciez cala sobote cala niedziele ciezko pracowalalm
 ze ledwiem do domku trafila z umeczenia ...
 

Nie ma pospiechu Nadziejko, tak jak pisałam, czekam cierpliwie i spokojnie, choćby jeszcze miesiac.

A tak ciezkiej pracy, współczuję bardzo.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Nadziejka napisał:
                   Figuniu
 Bardzo Bardzo Calem Sercem Dziekuje
            Za Zycie Nowe Misiunia Lakunia
                             Kwiaty Tobie
 w skromnem dziekowaniu
               Za Wielkie Serce za Wielkie Twoje PoswiecenieZnalezione obrazy dla zapytania gify bukiety roz w koszu

Dziękuję Nadziejko za cudne kwiaty!

Tobie tez należą się podziękowania i kosze kwiatów, ze Twoją pomoc nieustanną, w postaci bazarkow. Chyba nikt nie robi ich aż tyle i z tak wielkim zaangażowaniem i pasją. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Margo3011 napisał:

Przeczytalam watek Lackiego, poogladalam zdjecia, na ktore nie moglam sie napatrzec i musze przyznac, ze jest to Piesek cudowny, idealny. Po takie wlasnie psy powinny ustawiac sie kolejki, jest to pewniak :) Za dobroc oddaje cale swoje ogromne psie serducho. Wiele miesiecy minelo zanim moj Pies, tez po przejsciach przyszedl do mnie i przytulil sie jak Lacki i do tej pory chociaz jest naj wspanialszym Psem pod sloncem dla mnie nie jest wylewny w uczuciach. Zycze Lackiemu kochajacego, madrego Czlowieka, ktory bedzie dbal o niego i szanowal go do konca jego dni. 

Witam Cię Margo301 serdecznie!

Cieszę się, ze dostrzeglas wyjątkowość Lakiego. 

Ja akurat zupełnie nie mam pojęcia o tej rasie, nigdy się ONkami nie interesowałem. Pewnie przez kilka niezbyt miłych zdarzeń, kiedy mocno mnie przestraszyly (jeden nawet ugryzl). Wiec czulam do nich wielki respekt, by nie rzec, ze tych psow sie balam. 

Ale nawet ja potrafię dostrzec, ze trafił mi sie pies brylant, nadzwyczaj łagodny, ufny do ludzi, wręcz serdeczny.

Bardzo chcialabym, by ktoś, tak jak Ty właśnie, dostrzegł tą jego wyjątkowość, pokochał no i mogl dac wspaniały dom, taki juz na zawsze. Na pewno Twoje życzenia Mu w tym pomogą. Dziekujemy!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Patmol napisał:

czyli sam sie wziął za trenowanie Ciebie - i dobrze mu idzie

 

moja suka ma mnóstwo podszerstka -wyczesują ją furminatorem, bardzo fajne urządzenie,

Cos w tym jest ;)

Ale, muszę dodać, ze Laki jak na mądrego psa przystało, nie robi tego zbyt często. On zapewne dobrze wyczuwa, kiedy może sobie na takie poganianie mnie, pozwolić. Na szczęście słucha mnie, pomimo mej mocno kulawej wiedzy o układaniu psów. Demonstruje wielką wolę zrozumienia o co mi chodzi i dostosowania się. 

Piękny, mądry i kochany jest!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Ta jego minka tutaj świetna :)

Zaraz dodam do ogłoszenia :)

Dziękuję Bogduniu!

Jak dotąd chyba zero telefonów,  bo Ania by napisała.

Tak myślę, czy nie byłoby dobrze, w ogłoszeniach, napisać coś więcej o tym jego wybitnie proludzkim charakterze. Zrobić z tego główny atut. Skoro, jak pisze Margo, jest to niezwykle nawet u psow tej rasy, to moze dobrze byloby ta cechę uwypuklić. 

Choćby parę słów,  że ma cudowny charakter, okazuje sympatię i serdeczność każdemu człowiekowi - może ktoś akurat tego szuka...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Udało mi się dorwać do netu /jestem na wyjeździe i mogę tylko skorzystać grzecznościowo/ i biegusiem do Lakusia :) Aniu kochana jak najbardziej ,kąpiel jest potrzebna Lakusiowi i jestem raczej Za ,przed wizytą u lekarza, będziemy prosiły o dokładną diagnostykę, osłuchanie i nawet kastracja ,to chyba lepiej jak pies jest czysty?!  tak mi się tylko wydaje:) i jak najbardziej Salon piękności na ul Kluczborskiej cieszy się dobrą opinią jak dobrze kojarzę to chyba Magda tam,też była z pieskami a z naszą Gwiazdą to na pewno, bo śmierdziuszek był z niej okrutny!  Aniu na pewno lepiej będzie wykąpać Lackiego jak będzie cieplej, ja wracam w niedzielę więc od przyszłego tygodnia, sprawdzę jak tam jest z terminami /jeśli zdecydujesz się na ten salon / jeszcze jest na ul K Miarki albo to jest E. Orzeszkowej? też ceniłam usługi tego pana, chodziłam tam z Jasią ,obcinać wprawdzie tylko paznokcie, ale też słyszałam ,że pan jest chwalony, Aniu,bardzo,bardzo Dziękuję ,Panu Jurkowi za pomocbuziak.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Udało mi się dorwać do netu /jestem na wyjeździe i mogę tylko skorzystać grzecznościowo/ i biegusiem do Lakusia :) Aniu kochana jak najbardziej ,kąpiel jest potrzebna Lakusiowi i jestem raczej Za ,przed wizytą u lekarza, będziemy prosiły o dokładną diagnostykę, osłuchanie i nawet kastracja ,to chyba lepiej jak pies jest czysty?!  tak mi się tylko wydaje:) i jak najbardziej Salon piękności na ul Kluczborskiej cieszy się dobrą opinią jak dobrze kojarzę to chyba Magda tam,też była z pieskami a z naszą Gwiazdą to na pewno, bo śmierdziuszek był z niej okrutny!  Aniu na pewno lepiej będzie wykąpać Lackiego jak będzie cieplej, ja wracam w niedzielę więc od przyszłego tygodnia, sprawdzę jak tam jest z terminami /jeśli zdecydujesz się na ten salon / jeszcze jest na ul K Miarki albo to jest E. Orzeszkowej? też ceniłam usługi tego pana, chodziłam tam z Jasią ,obcinać wprawdzie tylko paznokcie, ale też słyszałam ,że pan jest chwalony, Aniu,bardzo,bardzo Dziękuję ,Panu Jurkowi za pomocbuziak.gif

Super Aniu, to spytaj o wolne terminy. Koniec tygodnia ma być już ponoć cieplejszy i bez opadow, moze akurat udaloby sie zrobic Lakusiowi ablucje w tym czasie. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Piękne kwiaty i podziękowania przekażę Jurkowi przy okazji :).

A na koniec dnia:

Tak dziś Lakus prosił, bym oderwała się od laptopa...

On mowi do mnie, mruczy, warczy nawet... Wszystko, zeby zwrocic na siebie uwagę. Muszę wtedy go wytarmosic, pomeczyc, wyglaskać, wyczochrac, albo pobawić się, wtedy jest zadowolony i mam znowu spokój.

20190515_142013.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Figunia napisał:

Dziękuję Bogduniu!

Jak dotąd chyba zero telefonów,  bo Ania by napisała.

Tak myślę, czy nie byłoby dobrze, w ogłoszeniach, napisać coś więcej o tym jego wybitnie proludzkim charakterze. Zrobić z tego główny atut. Skoro, jak pisze Margo, jest to niezwykle nawet u psow tej rasy, to moze dobrze byloby ta cechę uwypuklić. 

Choćby parę słów,  że ma cudowny charakter, okazuje sympatię i serdeczność każdemu człowiekowi - może ktoś akurat tego szuka...

 

Aniu dopisałam więcej o jego miłości do ludzi :)

Niestety trzeba pomyśleć o pieniążkach na wyróżnienie ogłoszeń bo te zwykłe niestety codziennie są coraz dalej i ginom w tłumie.

Wyróżnię chłopakowi na tydzień i zobaczymy. Może coś się w jego sprawie ruszy.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-b napisał:

Aniu dopisałam więcej o jego miłości do ludzi :)

Niestety trzeba pomyśleć o pieniążkach na wyróżnienie ogłoszeń bo te zwykłe niestety codziennie są coraz dalej i ginom w tłumie.

Wyróżnię chłopakowi na tydzień i zobaczymy. Może coś się w jego sprawie ruszy.

Bogduniu napisz ile kosztuje wyróżnienie, to zapłacę. 

Dziękuję, ze zrobiłaś ten dopisek !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

 

Tak dziś Lakus prosił, bym oderwała się od laptopa...

On mowi do mnie, mruczy, warczy nawet... 

20190515_142013.jpg

Tak samo moj Pies do mnie mowi i ,, warczy,,  :)  nie jest to warczenie ostrzegawcze tylko koniecznie chce zwrocic na siebie uwage . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, b-b napisał:

Ma chłopak ode mnie :)

 

Zobacz jeszcze Aniu co dodać w ogłoszeniu :)

https://www.olx.pl/oferta/lacky-czeka-na-swoj-dom-CID103-IDyUL9a.html

Bogduniu, dziękuję serdecznie raz jeszcze za Twoją pomoc. 

W ogłoszeniu, w zasadzie jest wszystko, czyli podstawowe informacje o psie, plus zdjecia.  Zobaczymy jaki będzie efekt tych ogłoszeń, jeśli zerowy, to za jakiś czas pomyślę o nowym tekscie i nowych zdjęciach. Tymczasem dajmy szansę tym.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Margo3011 napisał:

Tak samo moj Pies do mnie mowi i ,, warczy,,  :)  nie jest to warczenie ostrzegawcze tylko koniecznie chce zwrocic na siebie uwage . 

Zgadza się, to zupełnie inny rodzaj warczenia, choc niby tez brzmi groznie, to wiem, ze to także rodzaj komunikacji.

Trochę boję się jednak czesania mu brzuszka. O ile czesanie grzbietu, boków znosi spokojnie, to przy tamtych okolicach pokazuje zniecierpliwienie. Łapie zebami grzebień, zdecydowanie,  raz za razem,  uniemożliwiając dalsze czesanie. Niejako mówi mi, ze tego nie chce. Po chwili muszę więc tego zaprzestać, bo nie chcę go do niczego zmuszać ani, tym bardziej, denerwować. 

Dodam, ze czeszę go spokojnie, starając się, by nie było to dla niego nieprzyjemne, choć ma sierść trudną do rozczesania, bo chyba latami nikt tego nie robił.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.05.2019 o 20:55, anica napisał:

Udało mi się dorwać do netu /jestem na wyjeździe i mogę tylko skorzystać grzecznościowo/ i biegusiem do Lakusia :)  

jak wrócisz wyślij proszę nr konta do Mazowszanka13, zadeklarowała na bazarku cegiełkę

Link to comment
Share on other sites

         Dziekujemy
 tuuulinkamy
 dzis sie byczunkamy
 Figuniu bede slal jutro ku Tobie list z fantuskami
 wiec wloze pozwol te  pieniazki z kramku zakonczonego
 odrazu abys miala dla misiunia Lakunia
 z tego kramciku
 plus cegieleczka od Nadzejkowa
Podobny obraz
 

Dla Lakunia

 Cegeielnki Zycia

20 zl

5 zl

 plus pieniazki z fantuskow

    23 zl 70 gr 

           razem dla Lakunia 48 zl 70 gr

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...