Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

Dnia 31.08.2019 o 16:03, Nadziejka napisał:

Cudowna Kraksa Kraksunia

 od niezwyklej naszej ulv 

            odeszla ..

 w inny swiatun

 One byly niezwykle miloscia ponad wszystko

Okropna wiadomość. Chciałabym, żeby to była nieprawda.

Bardzo szkoda Kraksy, strach pomyśleć, co przeżywa Magda.

Ogromnie współczuję. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Nadziejka napisał:

Podobny obraz Tulineczki Aniu Tobie i dla Lakunia 

                     stokrosci przesylam

 i modlitwe o najpiekniejsze najlepsze misiowi Lakuniowi niezwyklemu

Dziękuję Ewuniu za życzenia i modlitwy. My tez zyczymy Ci wszelkiego Dobra i Spokoju. No i tulinkamy mocno!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2019 o 12:27, Tyś(ka) napisał:

Ja też nie widziałam Lakusia na FB. 

Miałam przed chwilą zapytanie na olx czy aktualne. Cieszy mnie chociaż to, że ludzie zauważają Lakusia.

Ale telefon ,niestety milczy!  :(    przez dwa dni, dzwonili jacyś chłopcy, żeby sobie żarty stroić :(   niestety żle trafili, miałam tak koszmarny weekend... razem z Elik, że tylko modlić się ,żeby to się więcej już nigdy nie powtórzyło!   już parę dni, staram się ochłonąć... żeby zajrzeć na wątek Aureliuszka , normalnie odechciewa się wszystkiego!  już nawet nie wiem, czy bardziej chce mi się płakać?    czy też ,jestem wściekła??   dlaczego tak się dzieje... że zawodzą ludzie?   a muszą cierpieć ''one''  zwierzątka :(        straszne to jest!!!!!   dla mnie czasem, nie do zniesieniasmutny.gif

 Tysiu, kochana czy możesz udostęnić Lakusia na FB ?    czy istnieje taka ,możliwość?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2019 o 22:33, b-b napisał:

Zaglądam do chłopaka.

Nadal zaciskam mocno kciuki!

.

 

I nie puszczaj Bogduniu :)  taki wspaniały pies i... jeszcze nadal czekamy... tak sobie ,to tłumaczę, że tak długo wypatrujemy, to jak się znajdzie to będzie to najlepszy domek w świecie prosi.gif

.. dobrze ,że się chłodniej zrobiło, chyba Lakuś cieszy się teraz ze spacerków, pewnie , chętniej spaceruje :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2019 o 10:20, anica napisał:

Ale telefon ,niestety milczy!  :(    przez dwa dni, dzwonili jacyś chłopcy, żeby sobie żarty stroić :(   niestety żle trafili, miałam tak koszmarny weekend... razem z Elik, że tylko modlić się ,żeby to się więcej już nigdy nie powtórzyło!   już parę dni, staram się ochłonąć... żeby zajrzeć na wątek Aureliuszka , normalnie odechciewa się wszystkiego!  już nawet nie wiem, czy bardziej chce mi się płakać?    czy też ,jestem wściekła??   dlaczego tak się dzieje... że zawodzą ludzie?   a muszą cierpieć ''one''  zwierzątka :(        straszne to jest!!!!!   dla mnie czasem, nie do zniesieniasmutny.gif

 Tysiu, kochana czy możesz udostęnić Lakusia na FB ?    czy istnieje taka ,możliwość?

Wczoraj skończyło się wyróżnienie ogłoszenia.Dziś chciałam wyróżnić na kolejny miesiąc ale ogłoszenie jest zakończone.Trzeba je ponowić.Nic dziwnego,że telefon milczy.

https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html

Chyba,że Aniu masz jakieś inne ogłoszenia,które nie są wyróżnione to wyróżnię.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Anula napisał:

Wczoraj skończyło się wyróżnienie ogłoszenia.Dziś chciałam wyróżnić na kolejny miesiąc ale ogłoszenie jest zakończone.Trzeba je ponowić.Nic dziwnego,że telefon milczy.

https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html

Chyba,że Aniu masz jakieś inne ogłoszenia,które nie są wyróżnione to wyróżnię.

Już odnowiłam, Anulko dziękuję pięknie :)  muszę tego pilnować , wydaje mi się że bardzo szybko ,kończą się te ogłoszenia, tak jak pisałam wcześniej , widzę że OLX już usunął mi trzy , nie dwa ogłoszenia Lakusia :(

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, anica napisał:

Już odnowiłam, Anulko dziękuję pięknie :)  muszę tego pilnować , wydaje mi się że bardzo szybko ,kończą się te ogłoszenia, tak jak pisałam wcześniej , widzę że OLX już usunął mi trzy , nie dwa ogłoszenia Lakusia :(

Już ogłoszenie wyróżnione do 09.10.19.

https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html

Jedno z tych ogłoszeń wyszczególnionych na pierwszej stronie na Wrocław warto zmienić inne miasto np.Poznań,może Zielona Góra.Do wizyty się kogoś zawsze znajdzie.Bez sensu jest powielać tylko dzielnicę Wrocławia.

OLX usuwa ogłoszenia jeżeli są np.2 na jedno miasto.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję pięknie, po raz kolejny, Anulkobuziak.gif

...zanim zmienię ,to dorobiłam jeszcze ogłoszenie na Zieloną Górę, może Lubuskie pokocha Lakusia prosi.gif

https://www.olx.pl/oferta/lakus-pies-kochajacy-calym-soba-szuka-swojego-domku-na-zawsze-CID103-ID1.html?preview=VnVqgFSo0B9z672fXoiwJp2rLxda9OjLUHTnTE2ScnA%3D&bs=homepage_adding

... nie wiem po co zajrzałam na te ogłoszenia....serce mi pęka jak widzę ile piesków szuka domków!  to jest jakiś koszmar!   wyć się chce!!!...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anica napisał:

Dziękuję pięknie, po raz kolejny, Anulkobuziak.gif

...zanim zmienię ,to dorobiłam jeszcze ogłoszenie na Zieloną Górę, może Lubuskie pokocha Lakusia prosi.gif

https://www.olx.pl/oferta/lakus-pies-kochajacy-calym-soba-szuka-swojego-domku-na-zawsze-CID103-ID1.html?preview=VnVqgFSo0B9z672fXoiwJp2rLxda9OjLUHTnTE2ScnA%3D&bs=homepage_adding

... nie wiem po co zajrzałam na te ogłoszenia....serce mi pęka jak widzę ile piesków szuka domków!  to jest jakiś koszmar!   wyć się chce!!!...

Lubuskie nie pokocha Lakusia.

OLX tak odpowiedział:

https://www.olx.pl/oferta/lakus-pies-kochajacy-calym-soba-szuka-swojego-domku-na-zawsze-CID103-ID1.html?preview=VnVqgFSo0B9z672fXoiwJp2rLxda9OjLUHTnTE2ScnA%3D&bs=homepage_adding

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Anula napisał:

OOOOooo!   znowu coś nawywijałam?! zawstydzony.gif  Dziękuję , Anulko :)  jesteś nieoceniona!... ale to już chyba mówiłam ;)

... i już odnalazłam, jest na szczęście :)

https://www.olx.pl/oferta/lakus-pies-kochajacy-calym-soba-szuka-swojego-domku-na-zawsze-CID103-IDBw6Tl.html

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2019 o 21:11, b-b napisał:

Ja robiłam ogłoszenie chłopakowi na Wrocław https://www.olx.pl/oferta/piekny-madry-mily-kochany-lagodny-same-zalety-oto-lacky-CID103-IDyUL9a.html

ale zawsze mogę zmienić bo szkoda ,że dwa będą w jednym mieście.

Bogda, kochana jesteś!  ja już nie chciałam zawracać Ci głowę, ale może jak radzi Anulka, zmieńmy, a ja zaraz wyróżnię tylko gdzie?...nie mam pomysłu, może Wielkopolska, Poznań, Leszno?  chyba mamy na -

Wrocław

Kraków

Jelenią Górę

Zieloną Górę

17 godzin temu, Anula napisał:

Wczoraj w Wiadomościach podano,że we Wrocławiu - dzielnica Nadodrze jest opanowana przez szczury i jest ich bardzo dużo.Figunia,anica mieszkacie chyba blisko Nadodrza uważajcie na psiaki bo podejrzewam,że niebawem chyba będą wysypane trutki.

I coś w tym jest!   już dwukrotnie w ubiegłym tygodniu,  widziałam ,nieżywego szczura leżącego na ulicy... kiedyś usłyszałam, na jakiejś naradzie ,że Wrocław to miasto szczurów!  niestety pomimo nieustającej walki ,ciągle sprawiają problemy

... i chyba faktycznie Figunia, mieszka na Nadodrzu?!

Link to comment
Share on other sites

Poważnie rozważam czy nie zacząć rozsyłać prośby o deklaracje dla Lakusia?  drastycznie kończy nam się czas! a telefon milczybeczy.gif  od kilku tygodni, nie mogę spać!  odkąd nie wyszła adopcja w Jeleniej Górze, zdaję sobie sprawę że Figunia bardzo, bardzo się poświęciła!  myślałam ,że może chociaż teraz... że jeszcze skorzysta sobie z lata? że może gdzieś pojedzie, odpocznie?   Nie! ..nie udało się!  a teraz już zaczyna się wyścig z czasem!  :( tak sobie pomyślałam, wiem ,że mamy jeszcze z miesiąc może trochę więcej ...i co dalej???  aż mnie żołądek i wszystko w środku boli, jak nie znajduję odpowiedzi!  nie będę opisywać ,że oprócz naszych ogłoszeń, szukam dosłownie wszędzie!  rozpytuję u przyjaciół, znajomych o których mam zdanie... porządni ludzie!  i nic :( 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.09.2019 o 21:11, b-b napisał:

Ja robiłam ogłoszenie chłopakowi na Wrocław https://www.olx.pl/oferta/piekny-madry-mily-kochany-lagodny-same-zalety-oto-lacky-CID103-IDyUL9a.html

ale zawsze mogę zmienić bo szkoda ,że dwa będą w jednym mieście.

Bogduniu,zmień jedno z tych ogłoszeń z Wrocławia na Poznań.I trzeba koniecznie wszystkie ogłoszenia wyróżnić.Ja jedno z nich pilnuję i wyróżniam.Być może trzeba zmienić zdjęcia w ogłoszeniach.Faktycznie czas szybko leci,będzie problem ze znalezieniem hoteliku dla Lacky.

Może jeszcze rozszerzyć ogłoszenia na Katowice,Gorzów Wlkp.,Szczecin.Mając trochę doświadczenia w adopcjach,ludzie potrafili przyjechać do Nowej Soli z Warszawy,Szczecina,Katowic po psiaka.Ale muszą wszystkie ogłoszenia być wyróżnione i trzeba pilnować wyróżnień.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Anula napisał:

Bogduniu,zmień jedno z tych ogłoszeń z Wrocławia na Poznań.I trzeba koniecznie wszystkie ogłoszenia wyróżnić.Ja jedno z nich pilnuję i wyróżniam.Być może trzeba zmienić zdjęcia w ogłoszeniach.Faktycznie czas szybko leci,będzie problem ze znalezieniem hoteliku dla Lacky.

Może jeszcze rozszerzyć ogłoszenia na Katowice,Gorzów Wlkp.,Szczecin.Mając trochę doświadczenia w adopcjach,ludzie potrafili przyjechać do Nowej Soli z Warszawy,Szczecina,Katowic po psiaka.Ale muszą wszystkie ogłoszenia być wyróżnione i trzeba pilnować wyróżnień.

Zmienię na Poznań :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.09.2019 o 08:33, Anula napisał:

Bogduniu,zmień jedno z tych ogłoszeń z Wrocławia na Poznań.I trzeba koniecznie wszystkie ogłoszenia wyróżnić.Ja jedno z nich pilnuję i wyróżniam.Być może trzeba zmienić zdjęcia w ogłoszeniach.Faktycznie czas szybko leci,będzie problem ze znalezieniem hoteliku dla Lacky.

Może jeszcze rozszerzyć ogłoszenia na Katowice,Gorzów Wlkp.,Szczecin.Mając trochę doświadczenia w adopcjach,ludzie potrafili przyjechać do Nowej Soli z Warszawy,Szczecina,Katowic po psiaka.Ale muszą wszystkie ogłoszenia być wyróżnione i trzeba pilnować wyróżnień.

Anulka tak mówi, to trzeba się zebrać i pilnować!   ale czasem to naprawdę trudne :)

Dnia 14.09.2019 o 04:29, b-b napisał:

Zmienię na Poznań :)

Dziękuję ,Bogduś  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...