Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

Dnia 24.08.2019 o 14:37, Tyś(ka) napisał:

Usunęli czy masz je w zakończonych, bo nie odświeżyłaś? Ogłoszenia na olx trzeba odświeżać i przedłużać jak tylko pojawi się taka opcja na naszym profilu. Inaczej trafiają do zakonczonych :(

Mam nadzieję, że pieniążki uda się odzyskać.

Zmoderowane :(    chciałam wyróżnić kolejne a siem doszukali że mam więcej , pieniążki zwrócili na tzw konto OLX  i stamtąd mogę opłacić inne ogłoszenie ,jak dobrze zrozumiałam?

Dnia 24.08.2019 o 14:33, Figunia napisał:

Rany, czyżbym o czymś zapomniała? Nie przypominam sobie, żebym kupowała bluzeczke i płaciła za nią...

... witaj w klubie, Aniu ;)

9 godzin temu, azalia napisał:

Zaglądam i trzymam cały czas kciuki za Lakusia.

Bardzo chętnie wybiorę się na kolejną wizytę w Jeleniej Gorze, może tym razem się uda....

Dziękuję pięknie, Wielki cmok za już i z radością za kolejny telefon z Jeleniej Góry :)

9 godzin temu, Poker napisał:

Za bluzeczkę należy się 10 złociszy. Założyłam ,żeby wpłacić całość.

... no i mamy jasność, szkoda że nie zapłaciłam za Figunię , miała by podwójny powód ;)

Dnia 24.08.2019 o 20:27, b-b napisał:

Trzymam kciuki cały czas za odzew z ogłoszeń!

Trzymaj, trzymaj!   ...ja niePodziękuję! ;)  żeby nie zapeszyć.

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, anica napisał:

Zmoderowane :(    chciałam wyróżnić kolejne a siem doszukali że mam więcej , pieniążki zwrócili na tzw konto OLX  i stamtąd mogę opłacić inne ogłoszenie ,jak dobrze zrozumiałam?

 

Aaa, takie buty :( Szkoda.
Możesz wykorzystać - po kliknięciu "wyróżnij ogłoszenie" wybierasz metodę płatności: albo karta, albo przelew, albo z konta olx. Klikasz to ostatnie i już masz wyróżnione z konta:)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, b-b napisał:

Anico przeczytaj PW ode mnie :)

Przeczytałam ,odpisałam Bogduś kochana :)   Przepraszam że tak długo to trwa, piszę w trakcie pracy, jak jest klient to nie mogę a ... oni jakby się 'sprzysięgli'   jak mi pilno coś napisać to... w kolejkę się ustawiają ;)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Za bluzeczkę należy się 10 złociszy. Założyłam ,żeby wpłacić całość.

O rany, ale narozrabialam! Przepraszam bardzo za swoją skleroza. Już nawet nie wnikam, co i kiedy kupiłam, tylko przed chwilą  zrobiłam przelew.

Jeszcze raz serdecznie przepraszam! 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

 

... witaj w klubie, Aniu ;)

 

... no i mamy jasność, szkoda że nie zapłaciłam za Figunię , miała by podwójny powód 

 

Anusiu, wybiorę się do Ciebie, tylko niech skończą się te upały. Może przyjdę z Lakim, niech ma chłopak jakąś rozrywkę a nie tylko dom, spanie, jedzenie i spacery nad Odrą. 

Bardzo chcialabym,by już został przebadany, zdiagnozowany. To ja blokuję te sprawy, wiem a świadomość tego wcale nie jest fajna... Jednak nie czuję się na siłach, podjęcia opieki nad psem po zabiegu. Nie w moich warunkach.

Wyparuje tego domu dla Niego jak ratunku z niebios.

Miałam wielką (pewnie głupią) nadzieje, ze Ci Ludzie z Jeleniej Góry, jednak nie odpuszczą. ..że wezmą Lakiego. Wcześniej oczywiście popracują z dobrym szkoleniowcem nad tym, by Latek zmienił swój stosunek do drugiego psa w domu. To chyba jest możliwe...

Ta cisza, brak telefonów, są  tak dolujace...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Figunia napisał:

Anusiu, wybiorę się do Ciebie, tylko niech skończą się te upały. Może przyjdę z Lakim, niech ma chłopak jakąś rozrywkę a nie tylko dom, spanie, jedzenie i spacery nad Odrą. 

Bardzo chcialabym,by już został przebadany, zdiagnozowany. To ja blokuję te sprawy, wiem a świadomość tego wcale nie jest fajna... Jednak nie czuję się na siłach, podjęcia opieki nad psem po zabiegu. Nie w moich warunkach.

Wyparuje tego domu dla Niego jak ratunku z niebios.

Miałam wielką (pewnie głupią) nadzieje, ze Ci Ludzie z Jeleniej Góry, jednak nie odpuszczą. ..że wezmą Lakiego. Wcześniej oczywiście popracują z dobrym szkoleniowcem nad tym, by Latek zmienił swój stosunek do drugiego psa w domu. To chyba jest możliwe...

Ta cisza, brak telefonów, są  tak dolujace...

... i jeszcze bardziej, ...niż dołujące :(

Aniu, ja nie pisałam wszystkiego na wątku, ponieważ nie chciałam robić zbędnych nadziei, zresztą to i tak nic nie zmienia, byłam dość długo jeszcze z p Kasią w kontakcie, chodziło o to ,że Lakuś zapadł im w serca i p Kasia powiedziała ,że będzie próbowała namówić siostrę do adopcji Lakiego... niestety jak widać nic z tego nie wyszło :(   jeśli chodzi o próbę 'popracowania'  nad przyjaźnią z Łatkiem to nie wchodzi to w rachubę, niestety oprócz odległości ,fakt że obydwoje państwo pracują i może się tak zdarzyć ,że pieski musiał by zostać na jakiś czas same... nie to jest zły pomysł, sama wiem o tym, pomimo ,że serce chciałoby inaczej....

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, anica napisał:

... i jeszcze bardziej, ...niż dołujące :(

Aniu, ja nie pisałam wszystkiego na wątku, ponieważ nie chciałam robić zbędnych nadziei, zresztą to i tak nic nie zmienia, byłam dość długo jeszcze z p Kasią w kontakcie, chodziło o to ,że Lakuś zapadł im w serca i p Kasia powiedziała ,że będzie próbowała namówić siostrę do adopcji Lakiego... niestety jak widać nic z tego nie wyszło :(   jeśli chodzi o próbę 'popracowania'  nad przyjaźnią z Łatkiem to nie wchodzi to w rachubę, niestety oprócz odległości ,fakt że obydwoje państwo pracują i może się tak zdarzyć ,że pieski musiał by zostać na jakiś czas same... nie to jest zły pomysł, sama wiem o tym, pomimo ,że serce chciałoby inaczej....

Jasne,  że musieliby się wcześniej lepiej poznać i w pełni zaakceptować. Głównie Latek Lakiego, bo nasz kochany psiak, podchodził do Latka bardzo przyjaźnie, długo okazywał mu serdeczne zainteresowanie jednak Latek był nieprzejednany. Nie ma juz co tego roztrzasac ale to bardzo miłe, ze Pani Kasia jeszcze szukała dla Lakusia domu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Figunia napisał:

Jasne,  że musieliby się wcześniej lepiej poznać i w pełni zaakceptować. Głównie Latek Lakiego, bo nasz kochany psiak, podchodził do Latka bardzo przyjaźnie, długo okazywał mu serdeczne zainteresowanie jednak Latek był nieprzejednany. Nie ma juz co tego roztrzasac ale to bardzo miłe, ze Pani Kasia jeszcze szukała dla Lakusia domu.

Wprawdzie krótko znałam tych ludzi, ale jak się dowiedziałam że z tej adopcji nic nie będzie to... się rozpłakałam, histerycznie się rozpłakałam :(  

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, anica napisał:

Wprawdzie krótko znałam tych ludzi, ale jak się dowiedziałam że z tej adopcji nic nie będzie to... się rozpłakałam, histerycznie się rozpłakałam :(  

Coś w tym jest, bo wciąż trudno mi jest pogodzić się z tym, ze Laki nie będzie Ich.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Pomimo wszystko, staram się nie tracić nadziei.... na razie to czuję się jakbym dostała bejsbolem przez głowę, nie rozumiem co się dzieje wokoło... po wpisie Elik o staruszku Arusiu???  chyba to nie może być prawda :(

A co z Arusiem? Zaraz lecę na wątek

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.08.2019 o 17:51, anica napisał:

Wprawdzie krótko znałam tych ludzi, ale jak się dowiedziałam że z tej adopcji nic nie będzie to... się rozpłakałam, histerycznie się rozpłakałam :(  

Mam pytanie: jak znaleźć Ogłoszenie Lakusia na Fb?

Moja przemiła Sąsiadka, chciałaby Lakiemu pomoc i je udostepnic. Nie umiałam podać namiarów, nawet nie wiem, kto je zrobił...Wiem tylko, ze jest.

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Figunia napisał:

Mam pytanie: jak znaleźć Ogłoszenie Lakusia na Fb?

Moja przemiła Sąsiadka, chciałaby Lakiemu pomoc i je udostepnic. Nie umiałam podać namiarów, nawet nie wiem, kto je zrobił...Wiem tylko, ze jest.

 

Anusiu ja nawet nie wiedziałam ,że Lakuś jest na FB?  może poczekajmy na Tysię może ona nam podpowie jak to się sprawdza?   ja niestety jeszcze nie jestem na FB  i często nawet jak chcę zajrzeć bo ktoś potrzebuje pomocy i jest wklejony link to nie mogę się tam dostać bo mi wyświetla tabelkę... zaloguj ,zarejestruj i nie puszcza dalej?  nie zawsze tak jest?  czasem mogę zajrzeć ale od czego to zależy? pojęcia nie mam? 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Figunia napisał:

Mam pytanie: jak znaleźć Ogłoszenie Lakusia na Fb?

Moja przemiła Sąsiadka, chciałaby Lakiemu pomoc i je udostepnic. Nie umiałam podać namiarów, nawet nie wiem, kto je zrobił...Wiem tylko, ze jest.

 

 

1 godzinę temu, anica napisał:

Anusiu ja nawet nie wiedziałam ,że Lakuś jest na FB?  może poczekajmy na Tysię może ona nam podpowie jak to się sprawdza?   ja niestety jeszcze nie jestem na FB  i często nawet jak chcę zajrzeć bo ktoś potrzebuje pomocy i jest wklejony link to nie mogę się tam dostać bo mi wyświetla tabelkę... zaloguj ,zarejestruj i nie puszcza dalej?  nie zawsze tak jest?  czasem mogę zajrzeć ale od czego to zależy? pojęcia nie mam? 

szukam wydarzenia

, ale nie widzę, chyba nie ma ,(albo nie umiem znaleźć)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.08.2019 o 11:12, Figunia napisał:

O rany, ale narozrabialam! Przepraszam bardzo za swoją skleroza. Już nawet nie wnikam, co i kiedy kupiłam, tylko przed chwilą  zrobiłam przelew.

Jeszcze raz serdecznie przepraszam! 

Nic się nie stało, pieniążki już mam na koncie. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, anica napisał:

Anusiu ja nawet nie wiedziałam ,że Lakuś jest na FB?  może poczekajmy na Tysię może ona nam podpowie jak to się sprawdza?   ja niestety jeszcze nie jestem na FB  i często nawet jak chcę zajrzeć bo ktoś potrzebuje pomocy i jest wklejony link to nie mogę się tam dostać bo mi wyświetla tabelkę... zaloguj ,zarejestruj i nie puszcza dalej?  nie zawsze tak jest?  czasem mogę zajrzeć ale od czego to zależy? pojęcia nie mam? 

Mnie powiedział o tym Pan, którego poznałam na spacerach. Mówił, ze znalazł ogłoszenie Lakiego na Fb i ze je udostępnia. Być może to nie nasz Lakus, ale raczej nie, bo go przeciez widział wiele razy. Jego piesek bardzo lubi Lakusia (i wzajemnie), miło patrzeć, jak fajnie sie witają. 

Trzeba jeszcze spytać Ciocie AM - może to Ona jest autorką. ..

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Figunia napisał:

Mnie powiedział o tym Pan, którego poznałam na spacerach. Mówił, ze znalazł ogłoszenie Lakiego na Fb i ze je udostępnia. Być może to nie nasz Lakus, ale raczej nie, bo go przeciez widział wiele razy. Jego piesek bardzo lubi Lakusia (i wzajemnie), miło patrzeć, jak fajnie sie witają. 

Trzeba jeszcze spytać Ciocie AM - może to Ona jest autorką. ..

Czytałam wpis tego pana. Znalazł na Gumtree chyba i to udostępnia na FB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...