Jump to content
Dogomania
anica

Pozbyli się mnie ,bo jestem chory!...Służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??

Recommended Posts

Dnia 13.06.2019 o 10:00, anica napisał:

Dziękuję Tyś(ka)  , specjalnie nie robię wszystkich ogłoszeń od razu!  tylko co parę dni przedłużam ,te swoje na OLX , Gumtree i Lento ,żeby pokazywać chłopaka, często ale nie wszystkie na raz!  muszę to uporządkować, ale naprawdę brakuje mi czasu :(

Jeśli chodzi o sunię na razie nie mam wieści! jedni teraz nie mogą,inni się źle czują, jest bardzo gorąco, jedna z koleżanek,  poczuła się źle, zasłabła :(    przy takich temperaturach ,naprawdę trudno jest kogoś prosić ,żeby spacerował godzinę, dwie w słońcu :(     zadzwoniłam do pana raz jeszcze / raczej dwa razy, bo nie odbierał /    po około godzinie oddzwonił, zgodził się na termin wizyty poadopcyjnej 25,06,2019 po godź 20" wtorek , na moją prośbę o informację ,kiedy będzie mógł zrobić zdjęcie suni, odpowiedział... jak będę mógł to zrobię!?

Poproszę raz jeszcze , jeśli ktoś ma możliwość pospacerować z godzinę, dwie w Leśnicy / nie koniecznie w te upały, minęło tyle czasu ,że natychmiastowe działania już nie są konieczne! raczej chodzi...o wykluczenie, że mogło się coś złego przydarzyć /  lub zna kogoś kto mógłby, to bardzo proszę o kontakt na PW

Mam w pracy psiolubna kolezanke mieszkająca na os Malowniczym, ale tak dużo dzieje się w szkole, że nie mam chwili ani siły z nią porozmawiać i zapytać

Dnia 13.06.2019 o 19:45, Poker napisał:

Na tę wizytę powinny pojechać 2 osoby.  Facet jest wyjątkowo arogancki.

Też o tym pomyślałam!  będę musiała poprosić chyba jeszcze kogoś... niestety Magda , chyba nie będzie mogła :(

Dnia 15.06.2019 o 16:17, NikaEla napisał:

Mam w pracy psiolubna kolezanke mieszkająca na os Malowniczym, ale tak dużo dzieje się w szkole, że nie mam chwili ani siły z nią porozmawiać i zapytać

Wiem,Eluniu musimy poczekać, nie ma wyjścia!  ja mam ciągle ,nieustającą nadzieję że u suni ,jest wszystko dobrze! że ją kochają,tylko jak napisała Sowa , nie lubią być sprawdzani, nie chcą ingerencji w ich  życie....tylko chciałabym się o tym przekonać, zdjęcia nie przysłał do tej pory.

1 godzinę temu, anica napisał:

Wiem,Eluniu musimy poczekać, nie ma wyjścia!  ja mam ciągle ,nieustającą nadzieję że u suni ,jest wszystko dobrze! że ją kochają,tylko jak napisała Sowa , nie lubią być sprawdzani, nie chcą ingerencji w ich  życie....tylko chciałabym się o tym przekonać, zdjęcia nie przysłał do tej pory.

Jakby był jakiś inny dom dla psiny, to tak naleźaloby tego ... "Pana" - mówiąc delikatnie - objechac, żeby poczuł trochę na własnej skórze, bo chyba typ innego języka nie jest w stanie zrozumiec - jak ktoś grzecznie prosi. :-(

Podobny obraz Figuniu Lakuniu
 tulinkam
 pozdrawiam
 chlodziku wszytcy chlodziku czekamy

I ja zaglądam z doskoku...
anico, jak podasz mi adres tego pana to spróbuję się coś zadziałać. Może warto wysłać tam osobę z jakiejś organizacji prozwierzęcej? Nie obiecuję cudow, ale mogę popytać ;) Szkoda odkładać dalej wizytę tylko dlatego, że Magda nie może.

Dziękujemy za odwiedziny!

Lakus potrafi zaskoczyć.

Z dzisiejszego porannego spaceru, wróciliśmy o 9 tej, po dwóch  godzinach  (mam zdjęcia ale nie wiem, czy uda się je wstawic) i niebawem Piesio, pokazał, ze cos by zjadł. Nie liczyłam na wiele, bo zwykle dostaje jeść pod wieczór, wiec to nie jego pora, do tego był zmęczony, choć chodzimy wolno i dużo odpoczywamy.  No i jest to straszny niejadek,.. Tymczasem tak spalaszowal podana porcję, ze czym prędzej naszykowalam następną i potem jeszcze jedną. To był kurczak z ryżem i marchewką.  Trzeciej porcji nie zjadł już do końca, wiec uznałam, ze się wreszcie najadł.

Jaka to radość, gdy pies je z apetytem! Nie trzeba zachęcać, karmić, cudowac... 

Tak ogólnie, to wszystko byłoby dobrze i cudownie, gdyby nie to nadmierne "ciepelko" i ok. 50 schodów do pokonania trzy razy dziennie...

Przeczytałam powyższe raz jeszcze i musiałam znowu edytować...Chyba już nie umiem pisać, co chwilę coś a la  "masło maslane"...

Śliczne zdjęcia chłopaka. 

Też je zaraz podmienię w moim ogłoszeniu.

Niestety to moje drugie promowanie, które mu zrobiłam też się skończyło.

2 godziny temu, NikaEla napisał:

Piękny pies. Czemu nie mam domu z ogrodem :(

Też żałuję. ..

Nie tylko piękny ale i charakter ma wspaniały. Mądry i zrównoważony  a do tego lubi się przytulać :)

4 minuty temu, b-b napisał:

Śliczne zdjęcia chłopaka. 

Też je zaraz podmienię w moim ogłoszeniu.

Niestety to moje drugie promowanie, które mu zrobiłam też się skończyło.

Dziękuję Bogduniu!

A gdybym wysłała pieniądze, to mogłabyś ogloszenie wyroznic?

Bo ja nie umiem...

Jeśli tak, to napisz kochana, ile to kosztuje i podaj nr konta.