Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

(

2 godziny temu, Poker napisał:

Ja mogę dostarczyć fanty biżuteryjne ewentualnie książki.

Fizycznie do domu fantów nie mogę na razie wziąć, ale ze zdjęć chętnie bazar zrobię ( i oczywiście przejmę do wysyłki po zakończeniu)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Niestety , nie mam czasu by robić zdjęcia i opisywać fanty , bo to jest , przynajmniej dla mnie,  najbardziej czasochłonna część tworzenia bazarku.

Rozumiem. Niestety nie mam obecnie możliwości przygarnięcia fantów do siebie

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2019 o 14:30, sunia2000 napisał:

Też mi to przyszło do głowy, po co 2 razy dawać mu narkoze. Chociaz pani doktor która była podczas badania stwierdziła, że nie powinno się Lakiego kastrować, bo przytyje.... Nie skomentuje tego stwierdzenia, bo co tam ryzyko nowotwora jąder, prostaty, agresja do innych psów, ważne żeby nie przytył.....

Trzeba by było zadzwonić i zapytać doktora czy będzie miał czas jeszcze na kastracje, ja bym oponowałam za zabiegiem, ale wiem, że Figunia bała się chodzenia po schodach po zabiegu :( 

Dobrze, zadzwonię do dr Szczypki ale najpierw porozmawiam z Anią, żeby poznać też jej zdanie :)

Dnia 1.06.2019 o 18:18, NikaEla napisał:

Dobrze, ogarnę to w poniedziałek

Eluniu, kochana Dziękujemy piękniebuziak.gif  widzę ,że już bazarki otwarte, lecę ...

 

Link to comment
Share on other sites

Tymczasem bohater wątku, zaliczył dziś wizytę w salonie piękności. Jest wiec porządnie  wyczesany i wykąpany.

Prawdopodobnie nigdy nie był kapany, wiec stres był ogromny. 

Za wszelką cenę chciał wyzwolić się z łańcuchów, uciec ze stołu, w kąpieli też odstawil niezłe rodeo. Wszystkie zabiegi wykonywane były jednak bez kaganca, bo choć tak zdenerwowany, przerażony, to w desperacji strasząc zębami (przy suszeniu), nie myślał nawet, by ugryźć. 

Zgodnie z Panem stwierdziliśmy, ze Lakus ma cudowny charakter. Pan powiedział, ze gdyby nie miał Swojego psa, to by go adoptowal. 

Spróbuję wstawić zdjęcia, choć są  niezbyt  udane, bo Lakus szczekal prawie non stop i był cały czas w ruchu.

Niestety, zdjęć nie wstawię...znowu jakiś błąd wyskakuje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi też coś nie wychodzi ze zdjęciami, które dzisiaj zrobiłam Lakusiowi?  pracuję na innym systemie w domu i na innym w pracy?  zobaczymy jutro?

Aniu, rozmawiałam z dr Szczypką i jak najbardziej powiedział ,że jest to możliwe, i jeśli nie będzie jakiś przeciwwskazań natury medycznej to jak to powiedział... prywatnie uważam za bardzo dobry pomysł! .. zaznaczyłam ,że jutro zadzwonisz i potwierdzisz lub nie, ten pomysł?

Aniu rozmawiałam, również  z Ulv  powiedziała ,ze w piątek ma wolne i jak najbardziej będzie pod telefonem , będzie czekała na info?  jeśli byłabyś spokojniejsza to może nawet podjechać do Ciebie, zobaczymy jaką podejmiesz decyzję?  ja jestem z Tobą w każdej! :)

Link to comment
Share on other sites

Laki ledwo wchodzi na to moje II piętro, upały też robią swoje. Do tego dojdzie złe samopoczucie po zabiegu - boję się, ze zostanę z opierajacym się przed wejściem na schody psem, sama. Przecież nikt nie będzie do mnie przyjeżdżał, by 3 razy dziennie pomagać mi go wnosić, czy raczej wciagac na górę... 

I dokąd się wszystko nie zagoi, będę się bała zostawiać go samego, bez nadzoru i to też jest problem.

Z drugiej strony wiem, ze dla niego byłoby dobrze, zrobić jutro i ten zabieg, więc się mocno łamię. ..

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

A doktor Szczypka zgodził się go operować w upał? Kiedyś unikał zabiegów w upały chyba,że ratujące życie.

Tak , zgodził się!  nawet dodał to... prywatnie powiem , że to jest bardzo dobry pomysł :) oczywiście powiedział ,że jak już będzie po badaniu, czy nie ma żadnych przeciwwskazań, ... nie chciałabym nic na siłę sugerować Ani, ponieważ podzielam, również jej obawy, Ulv oferuje swoją pomoc, nawet chciała podjechać ... trudna sytuacja! z jednej strony ,wiem że to wspaniała okazja, żeby zrobić zabieg, który jest konieczny... z drugiej obawy ,jak to wszystko się będzie goiło?   Ania mówi ,że miała dwie już kastracje, kiedy były problemy , jak jest mały piesek to się go bierze na ręce i można na nogach pobiec do weta ale jak piesek ma 40kg to już nie jest takie proste! 

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Figunia napisał:

Laki ledwo wchodzi na to moje II piętro, upały też robią swoje. Do tego dojdzie złe samopoczucie po zabiegu - boję się, ze zostanę z opierajacym się przed wejściem na schody psem, sama. Przecież nikt nie będzie do mnie przyjeżdżał, by 3 razy dziennie pomagać mi go wnosić, czy raczej wciagac na górę... 

I dokąd się wszystko nie zagoi, będę się bała zostawiać go samego, bez nadzoru i to też jest problem.

Z drugiej strony wiem, ze dla niego byłoby dobrze, zrobić jutro i ten zabieg, więc się mocno łamię. ..

Aniu, tak czy inaczej, zadzwoń do dr Szczypki tak ,jak się umawialiście, ponieważ ja tylko rozmawiałam z nim informacyjnie, żeby poznać jego ,opinię,  jeśli chodzi o decyzję to powiedziałam ,że podejmiecie już razem ,po badaniu? !

... może jeszcze się okazać ,że będzie trzeba poczekać aż się skończą upały, jeśli doktor nie operuje w takich temperaturach?

... może porozmawiać z Ulv?   żeby zaopiekowała się Lackym po zabiegu ,przez dwa, trzy dni??    Aniu ,wiem że rozmawiałyśmy ,że nie chcemy ,tego robić Magdzie ani szokować Lakusia nowym miejscem!   ale jakie mamy wyjście?   szukam innych rozwiązań?!  Magda opierdzieliła mnie jak powiedziałam ,że chcemy kastrację zostawić dla przyszłego domku,  że tak się nie robi! :(    

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Figunia napisał:

Po rozmowie z doktorem zabieg odkladamy, az zrobi sie chlodniej.

 

Tak myślałam.

Przekazanie psa pod opiekę  ULV chyba też nie jest do końca dobre. Ona też mieszka na 2 piętrze.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Figunia napisał:

Po rozmowie z doktorem zabieg odkladamy, az zrobi sie chlodniej.

 

Figuniu, ale serce ma Lacky zbadane? Czy dostał jakieś leki? 

Przepraszam, jesli może juz pisałaś, ale mylą już mi się wątki :-(

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Tak myślałam.

Przekazanie psa pod opiekę  ULV chyba też nie jest do końca dobre. Ona też mieszka na 2 piętrze.

 

Ano,,, tak, racja! :)

29 minut temu, b-d napisał:

Figuniu, ale serce ma Lacky zbadane? Czy dostał jakieś leki? 

Przepraszam, jesli może juz pisałaś, ale mylą już mi się wątki :-(

 

Nie dostał, badania ,odkładamy aż się skończą upały... mi się również wszystko 'plącze' :(

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, anica napisał:

Ano,,, tak, racja! :)

Nie dostał, badania ,odkładamy aż się skończą upały... mi się również wszystko 'plącze' :(

Dzięki Anica ,  ale jak to - już rozmawiacie o narkozie i kastracji, a przecież trzeba wcześniej zrobić biochemię z morfologią (choć teraz chyba miał zrobione), no i serce przede wszystkim przynajmniej osłuchać. :-(

Przepraszam tak w ogóle, że się wtrącam.

A czy lekarz nie mógłby przyjść na wizytę domową z tym osłuchaniem  serca?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-d napisał:

Figuniu, ale serce ma Lacky zbadane? Czy dostał jakieś leki? 

Przepraszam, jesli może juz pisałaś, ale mylą już mi się wątki :-(

 

Nie ma za co przepraszać :)

Doktor zbadał Lakusiowe serduszko i nic niepokojącego nie usłyszał.  

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak na marginesie...to ja spytalam doktora, czy to dobry pomysł, by robić zabieg w takie upały, po czym zgodnie stwierdziliśmy, ze lepiej poczekać z tym na ochłodzenie. Szczególnie, ze te wszystkie sprawy mogą parę dni poczekać.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...