Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

18 godzin temu, b-b napisał:

Odwiedzam chłopaka.

Szkoda,że taki mały odzew z ogłoszeń.

Może bliżej końca wakacji coś się ruszy?

 

A ja wczoraj widziałam zdjęcie suni, która razem ze świnką morską została znaleziona w parku. Sunia była przywiązana do drzewa a świnka leżała obok wtulona w nią.

Komuś przeszkadzały w planach urlopowych:/

Witaj, Bogduś :)

... serce pęka!   czy już ludzie ,naprawdę serca nie mają :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2019 o 07:41, NikaEla napisał:

Na konto Figuni Pochamerka wysłała większą kwotę dla Lakiego.

Proszę o jej potwierdzenie również na stronie zakończonego bazarku z 36ciuszkami

PAni Elu, zwrócę Pani oczywiście te pieniądze. Czy za przesylke tez, bo poniosla Pani jej koszty?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2019 o 20:05, b-b napisał:

Odwiedzam chłopaka.

Szkoda,że taki mały odzew z ogłoszeń.

Może bliżej końca wakacji coś się ruszy?

 

A ja wczoraj widziałam zdjęcie suni, która razem ze świnką morską została znaleziona w parku. Sunia była przywiązana do drzewa a świnka leżała obok wtulona w nią.

Komuś przeszkadzały w planach urlopowych:/

Jacy wspaniali, miłosierny ludzie.

Przecież mogli wywieźć gdzies na odludzie, tam przywiazac...

Wspaniali oczywiście w " "...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2019 o 10:18, Tyś(ka) napisał:

Zaglądam do Lakusia.
Czyli z tym potencjalnym domkiem nic nie wypaliło czy udało się umówić na spotkanie?

Pan prawdopodobnie stara sie o innego psa. Wczoraj miałam od Niego telefon i pierwsze słowa padly: "czy dostała Pani zdjęcia psa?". Jak powiedziałam, ze nic nie wiem o żadnych zdjęciach, to stwierdził, ze się pomylił, przeprosił i się rozlaczyl. Zanim dotarło do mnie, ze to TEN Pan, było po wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, NikaEla napisał:

Trudno mi było w to uwierzyć, zwłaszcza, ze tak niefajnie sie sprawy potoczyly.

Ważne jednak, ze idzie już mu dobremu. Taka mam przynajmniej nadzieję. ..

A skoro utarg bazarkowy jeszcze do mnie nie wysłany, to proszę Pani Elu, odliczyć poniesione koszta łącznie z wysyłka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.07.2019 o 13:21, Figunia napisał:

Pan prawdopodobnie stara sie o innego psa. Wczoraj miałam od Niego telefon i pierwsze słowa padly: "czy dostała Pani zdjęcia psa?". Jak powiedziałam, ze nic nie wiem o żadnych zdjęciach, to stwierdził, ze się pomylił, przeprosił i się rozlaczyl. Zanim dotarło do mnie, ze to TEN Pan, było po wszystkim.

Ja również dzwoniłam do pana, nie odebrał!  nie oddzwonił!  ehhhh.... ludzie! :(   a przecież wystarczyło by , zastanawiam się , mam jeszcze innego pieska czy coś w tym stylu...  to jednak nie miał być domek dla Lakusia , znajdziemy mu najlepszy domek na świecie :)

23 godziny temu, Figunia napisał:

Mam na koncie wplaty od:

Poker - 140 zl

I od Anny Moniki B. - 200zl.

Dziękuję pięknie za tak dużą pomoc!

Aniu ,notuję te wpłaty nie martw się , muszę tylko wrócić trochę ,bo tam jeszcze było coś od Nadziejki, chyba? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

anico, też nie rozumiem ludzi :( Czemu nie mogą powiedzieć: "ja już znalazłem innego psa". Teraz jestem na etapie szukania pokoju do wynajęcia na rok (dla siebie) i sytuacja w sumie ma się podobnie. Znalazłam ludzi, którzy chcieli ze mną wynajmować (byli bardzo zachwyceni wspólnymi poszukiwaniami), a nagle przestali się odzywać... Cisza przez 2tygodnie: wiadomości odczyywali, ale nie odpisywali. A wystarczyło powiedzieć: "mamy już mieszkanie, bez Ciebie". Ludzie są tak mocno niesłowni...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2019 o 13:37, Figunia napisał:

Aniu, od Nadziejki mam w kopercie 55 zl. Pewnie już sprawdzilas i dobrze, bo też już się gubię...

No, jednak nie sprawdziłam, przeceniasz mnie Aniu ;) ale Dziękuję za pomoc , zaangażowałam się znowu w sprawdzanie warunków / a raczej brak warunków / tam na wsi, gdzie jeździmy, stodoła z desek czy coś w tym rodzaju a przy tym buda i pies, wyglądało to ... koszmarnie :(   zauważyłam to w czasie jazdy, później zaciągnęłam TZ  / pomimo, ''znowu szukasz problemów"  mało ci tych , które już masz" itp /  żeby razem ocenić sytuację, niestety jak spod ziemi ,pokazał się pan na rowerze i poprosił ,żeby przejść na drogę , ponieważ tutaj jest teren prywatny!  muszę poczekać do kolejnego wyjazdu i próbować podejść do tego miejsca ,gdzie jest ten pies, dobrze że jest lato

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

anico, też nie rozumiem ludzi :( Czemu nie mogą powiedzieć: "ja już znalazłem innego psa". Teraz jestem na etapie szukania pokoju do wynajęcia na rok (dla siebie) i sytuacja w sumie ma się podobnie. Znalazłam ludzi, którzy chcieli ze mną wynajmować (byli bardzo zachwyceni wspólnymi poszukiwaniami), a nagle przestali się odzywać... Cisza przez 2tygodnie: wiadomości odczyywali, ale nie odpisywali. A wystarczyło powiedzieć: "mamy już mieszkanie, bez Ciebie". Ludzie są tak mocno niesłowni...

Ja chyba już każdego dnia powtarzam.... Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze wieczorkiem zajrzę do Lakusia z życzeniami spokojnego wieczoru dla Wszystkich :)

 Aniu, nie mogę przestać również myśleć o tej pani co jeździ na rowerze z przywiązanym jamnikiem :(   może ktoś nam doradzi co z tym zrobić?  jak porozmawiać z panią, żeby jazdę na rowerze odbywała bez towarzystwa ,uwiązanego jamnika, przecież to jamnik nie chart :( ... a jeśli już musi to najwyżej w specjalnym koszu,  jak pomóc temu biednemu psu?

Link to comment
Share on other sites

Psy biegające przy rowerze nie mają źle - o ile odbywa się to nie na obroży i smyczy (!) a specjalnym wyposażeniu, nie chodniku/ulicy a na miękkiej powierzchni typu ścieżka leśna, trawa i bieganie nie odbywa się w temperaturze powyżej 15-18*C (18 jest tolerowane o ile pies biega w zacienionym miejscu albo na trasie jest jakieś bajorko do ochłodzenia). Kiedy pies biega po twardym, bez uprzedniego przygotowania (badań wet, stopniowego zwiększania intensywności treningów), w upał... to proszenie się o kalectwo.... i kłopoty zdrowotne (do zagrożenia życia włącznie) psiaka. Jeżeli to Pani młoda (w sensie: fejsbukowa bo młodzi zazwyczaj mają fejsbuka) to mogę podesłać jej (za Twoim pośrednictwem) link do grupy, w której mądre głowy (w tym psi fizjoterapeuci) mówią jak trenować, aby psa nie przetrenować. Coś na zasadzie: "widzę, że Pani biega z jamnikiem, a ja znam taką sympatyczną grupę - może Pani zechce zajrzeć, spotkać się z doświadczonymi, popytać czy na pewno Pani robi to dobrze..." Jamniki wbrew pozorom nieźle sobie radzą i to lubią - no ale właśnie: tempo, warunki, intensywność i wszystko inne dostosowane jest do ich kondycji i zdrowia, a właściciele mocno zwracają uwagę na ich stan i możliwości, regularnie je badają itd. Wszystko trzeba robić mądrze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2019 o 13:37, Figunia napisał:

Aniu, od Nadziejki mam w kopercie 55 zl. Pewnie już sprawdzilas i dobrze, bo też już się gubię...

Anuniu pozdrawiam Was tulinkam

Podobny obraz
 

 jeszcze rozliczam kolejny kramik dla Laklunia i Roksanci

 i zaraz bede slac pieniazki ku Tobie Anuniu

nie ma mnie teraz czesto na dogo

 wiec wkoncu dzis musze wsztytko nadrobic

Link to comment
Share on other sites

Rozliczony! 63 zl dla Lakunia i 63 zl dla Roksianci!  Dziekuje Wam Cudnie 105 zl Cegielki! - bizu i ksiazki dla Lakunia i Roxi do 10 lipca

              z bazareczku dla Roksi i dla Lakunia

                 poslalam ku Tobie Aniu

                             63 zl zl 50 gr

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Psy biegające przy rowerze nie mają źle - o ile odbywa się to nie na obroży i smyczy (!) a specjalnym wyposażeniu, nie chodniku/ulicy a na miękkiej powierzchni typu ścieżka leśna, trawa i bieganie nie odbywa się w temperaturze powyżej 15-18*C (18 jest tolerowane o ile pies biega w zacienionym miejscu albo na trasie jest jakieś bajorko do ochłodzenia). Kiedy pies biega po twardym, bez uprzedniego przygotowania (badań wet, stopniowego zwiększania intensywności treningów), w upał... to proszenie się o kalectwo.... i kłopoty zdrowotne (do zagrożenia życia włącznie) psiaka. Jeżeli to Pani młoda (w sensie: fejsbukowa bo młodzi zazwyczaj mają fejsbuka) to mogę podesłać jej (za Twoim pośrednictwem) link do grupy, w której mądre głowy (w tym psi fizjoterapeuci) mówią jak trenować, aby psa nie przetrenować. Coś na zasadzie: "widzę, że Pani biega z jamnikiem, a ja znam taką sympatyczną grupę - może Pani zechce zajrzeć, spotkać się z doświadczonymi, popytać czy na pewno Pani robi to dobrze..." Jamniki wbrew pozorom nieźle sobie radzą i to lubią - no ale właśnie: tempo, warunki, intensywność i wszystko inne dostosowane jest do ich kondycji i zdrowia, a właściciele mocno zwracają uwagę na ich stan i możliwości, regularnie je badają itd. Wszystko trzeba robić mądrze.

Tyśka, Dziękuje Ci za ten wpis, zawsze to iskierka nadziei że pani jednak nie jest kompletną ignorantką bez cienia wiedzy, tylko może... nie jest to,to... tak  źle, musimy spytać Figunię na jakiej dokładnie ulicy widziała panią / już dwa razy / 

Wczoraj Kraków pobił smutny rekord , jak usłyszałam w wiadomościach  do schroniska w jednym dniu ,trafiło 41 psów beczy.gif

Zabieram się za kolejny bazarek z Elik, może tym razem , przeznaczymy pieniążki na ogłoszenia?  widzę ,że potrzebujemy ich dużo więcej niż początkowo myślałam :(    

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...