Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

11 godzin temu, Nadziejka napisał:

Anusiu cudny cudny stokrosci cudny misio

           niechaj chlodzik i spokojnosci

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 beda z Wami

Nadziejko, dziekujemy za życzenia i wzajemnie! Normalnej pogody, normalnego lata życzymy. 

I melduję, ze mam na koncie 20 złotych z bazarku. Zaraz i na nim potwierdzę .

Dziękuję serdecznie! 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2019 o 10:13, b-d napisał:

No właśnie - niestety...

A co tam u Lakusia słychać ?

A tej wizyty PA u tego Pana nie udało się jeszcze przeprowadzić albo czegoś dowiedzieć?

Na wizytę jesteśmy umówieni jutro ,ok 20 mam nadzieję ,że nic się nie zmieni / w sensie ,że pan nic nie zmieni /   nic więcej się nie dowiedziałam, chcę jutro jechać osobiście i jeszcze jedna osoba /poprosiłam dwie i jeszcze nie mam odpowiedzi/  sama chcę zobaczyć, porozmawiać... może wyrobię sobie jakąś inną opinię ?

Dnia 20.06.2019 o 10:35, Tyś(ka) napisał:

I ja zaglądam z doskoku...
anico, jak podasz mi adres tego pana to spróbuję się coś zadziałać. Może warto wysłać tam osobę z jakiejś organizacji prozwierzęcej? Nie obiecuję cudow, ale mogę popytać ;) Szkoda odkładać dalej wizytę tylko dlatego, że Magda nie może.

Adres wysyłam na PW, jeśli chodzi o organizacje prozwierzęce, wstrzymuję się do jutra wieczorem z jakimikolwiek działaniami, ponieważ tak długo to trwa, to staram się myśleć ,że suni jest tam dobrze!  że są to 'dziwni ludzie'  / dziwni ale nie źli / Tysiu, kochana gdybyś mogła w jakiś sposób ,sprawdzić cokolwiek to byłabym ,bardzo wdzięczna :)

... jeśli chodzi o Magdę ,to jutro powiem jej że jadę na wizytę poadopcyjną, ze zwykłej przyzwoitości, ale nie miałabym teraz sumienia prosić ją o pomoc, nie czuję się upoważniona pisać o sprawach Magdy ale ma teraz bardzo ciężki okres :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2019 o 11:13, Figunia napisał:

Dziękujemy za odwiedziny!

Lakus potrafi zaskoczyć.

Z dzisiejszego porannego spaceru, wróciliśmy o 9 tej, po dwóch  godzinach  (mam zdjęcia ale nie wiem, czy uda się je wstawic) i niebawem Piesio, pokazał, ze cos by zjadł. Nie liczyłam na wiele, bo zwykle dostaje jeść pod wieczór, wiec to nie jego pora, do tego był zmęczony, choć chodzimy wolno i dużo odpoczywamy.  No i jest to straszny niejadek,.. Tymczasem tak spalaszowal podana porcję, ze czym prędzej naszykowalam następną i potem jeszcze jedną. To był kurczak z ryżem i marchewką.  Trzeciej porcji nie zjadł już do końca, wiec uznałam, ze się wreszcie najadł.

Jaka to radość, gdy pies je z apetytem! Nie trzeba zachęcać, karmić, cudowac... 

Tak ogólnie, to wszystko byłoby dobrze i cudownie, gdyby nie to nadmierne "ciepelko" i ok. 50 schodów do pokonania trzy razy dziennie...

 

Przeczytałam powyższe raz jeszcze i musiałam znowu edytować...Chyba już nie umiem pisać, co chwilę coś a la  "masło maslane"...

 

 

 

Dnia 20.06.2019 o 10:13, b-d napisał:

No właśnie - niestety...

A co tam u Lakusia słychać ?

A tej wizyty PA u tego Pana nie udało się jeszcze przeprowadzić albo czegoś dowiedzieć?

Na wizytę jesteśmy umówieni jutro ,ok 20 mam nadzieję ,że nic się nie zmieni / w sensie ,że pan nic nie zmieni /   nic więcej się nie dowiedziałam, chcę jutro jechać osobiście i jeszcze jedna osoba /poprosiłam dwie i jeszcze nie mam odpowiedzi/  sama chcę zobaczyć, porozmawiać... może wyrobię sobie jakąś inną opinię ?

Dnia 20.06.2019 o 10:35, Tyś(ka) napisał:

I ja zaglądam z doskoku...
anico, jak podasz mi adres tego pana to spróbuję się coś zadziałać. Może warto wysłać tam osobę z jakiejś organizacji prozwierzęcej? Nie obiecuję cudow, ale mogę popytać ;) Szkoda odkładać dalej wizytę tylko dlatego, że Magda nie może.

Adres wysyłam na PW, jeśli chodzi o organizacje prozwierzęce, wstrzymuję się do jutra wieczorem z jakimikolwiek działaniami, ponieważ tak długo to trwa, to staram się myśleć ,że suni jest tam dobrze!  że są to 'dziwni ludzie'  / dziwni ale nie źli / Tysiu, kochana gdybyś mogła w jakiś sposób ,sprawdzić cokolwiek to byłabym ,bardzo wdzięczna :)

... jeśli chodzi o Magdę ,to jutro powiem jej że jadę na wizytę poadopcyjną, ze zwykłej przyzwoitości, ale nie miałabym teraz sumienia prosić ją o pomoc, nie czuję się upoważniona pisać o sprawach Magdy ale ma teraz bardzo ciężki okres :(

Link to comment
Share on other sites

Aniu, kochana dobrze, Lakusiowi jest u Ciebie, to widać! słychać! i czuć! Dziękuję ,Ci bardzo po raz kolejnybuziak.gif oby ten tropikalny czas jak najszybciej minął i żebyśmy mogły się znowu spotkać, Dziękujemy za te super fotorelacje :)

... jakoś dogo mi odmawia współpracy, "ucieka" dubluje , koszmar :(

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2019 o 14:34, b-b napisał:

Śliczne zdjęcia chłopaka. 

Też je zaraz podmienię w moim ogłoszeniu.

Niestety to moje drugie promowanie, które mu zrobiłam też się skończyło.

Bogduniu, Dziękuję kochana to jak się teraz te Twoje ,wyróżnienie skończy to ja wyróżnię :)

Link to comment
Share on other sites

Aniu, jutro bede myślami z Tobą. 

Oby wszystko u Milki bylo w jak najlepszym porządku a ludzie okazali minimum zrozumienia...

Trzymam też za wszystkie Twoje sprawy. Niech się tak ułożą, wygładzą,  byś mogła wreszcie mogła złapać oddech... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Figunia napisał:

Aniu, jutro bede myślami z Tobą. 

Oby wszystko u Milki bylo w jak najlepszym porządku a ludzie okazali minimum zrozumienia...

Trzymam też za wszystkie Twoje sprawy. Niech się tak ułożą, wygładzą,  byś mogła wreszcie mogła złapać oddech... 

 

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

anico, mam nadzieję że jutro obejdzie się bez nerwów i będziesz mogła odetchnąć... Wysyłam ciepłe myśli.

 

12 godzin temu, Nadziejka napisał:

Mocno sciskam za wszystko

za lapucineczki

Anusie

                 anica i Figunia

 

9 godzin temu, b-d napisał:

Oby wszystko dobrze wyszło i się poukladało pomyślnie... 

 

1 godzinę temu, b-b napisał:

Aniu trzymam kciuki za wizytę!

Przy takim, wsparciu to...  chyba przybiegnę z Dobrymi myślami, Oby! prosi.gif

... muszę niestety , w biegu szukać kogoś , na wizytę, niestety żadna z tych dwóch osób ,nie może pojechać ze mną :(

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Figunia napisał:

Tyle czasu i nic...

Można się załamać. ..

A psiak coraz bardziej się przywiązuje. 

Gdzie ten Jego dom?!

Aniu, płakać mi się chce!!!   takie kochane ,mądre, zapatrzone w człowieka psisko, usłuchany, mądry, wykonuje polecenia, chodzący ideał!  i..... nicbeczy.gif

W ogłoszeniu,  przedłużyłam, podmieniłam zdjęcia, może teraz....

https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html?action=show&id=526896786

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, anica napisał:

Aniu, płakać mi się chce!!!   takie kochane ,mądre, zapatrzone w człowieka psisko, usłuchany, mądry, wykonuje polecenia, chodzący ideał!  i..... nicbeczy.gif

W ogłoszeniu,  przedłużyłam, podmieniłam zdjęcia, może teraz....

https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html?action=show&id=526896786

 

 

 

 

 

20 minut temu, anica napisał:

Aniu, płakać mi się chce!!!   takie kochane ,mądre, zapatrzone w człowieka psisko, usłuchany, mądry, wykonuje polecenia, chodzący ideał!  i..... nicbeczy.gif

W ogłoszeniu,  przedłużyłam, podmieniłam zdjęcia, może teraz....

https://www.olx.pl/oferta/bede-cie-kochac-calym-sercem-tylko-mnie-wez-przytul-lacky-szuka-domu-CID103-IDzENWg.html?action=show&id=526896786

 

 

 

 

Aniu, może Pan Dominik (wiózł nas do DS Karacika ) mógłby z Tobą pojechać. Może nawet Ula też. 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Figunia napisał:

 

Aniu, może Pan Dominik (wiózł nas do DS Karacika ) mógłby z Tobą pojechać. Może nawet Ula też. 

Aniu, Dziękuję to jest pomysł!  :) bo nikogo, nie mogę wymyślić, czekam na potwierdzenie od pana, że wizyta aktualna.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, anica napisał:

Aniu, Dziękuję to jest pomysł!  :) bo nikogo, nie mogę wymyślić, czekam na potwierdzenie od pana, że wizyta aktualna.

Oby tylko mógł pojechać, bo wierzę, ze się zgodzi. Przecież Sam oferował pomoc w takich m.in. przypadkach. Do tego jest b. konkretny, zwierzolubny, no i ten wygląd... Byłabym spokojna i bardzo rada, gdyby mógł Ci towarzyszyc...

by

Link to comment
Share on other sites

Czemu ten telefon nie dzwoni?

anico, wysłałam Ci pw w sprawie wizyty. Doświadczone osoby pod szyldem organizacji prozwierzęcej są w stanie Ci pomóc... Myślę, że dobrze byłoby, aby to oni pojechali: pan wtedy nie będzie podskakiwał. Ale odpisz proszę mi na pw - najlepiej podając do siebie nr telefonu to przekażę dalej.

Link to comment
Share on other sites

Już po wizycie, czy raczej... dopiero chyba;)....  i z radością oświadczam ,że Milka /maleńka zmiana z Miłki na Milka/ ma się  bardzo dobrze!wszystko wskazuje ,że nasze obawy były bez podstaw, Magda miała rację!   sunia będzie miała dobrze u tych ludzi a przynajmniej wszystko na to wskazuje , jutro napiszę więcej ,ponieważ już nie mam na nic, siły aż mi się kręci w głowie a przed oczyma latają mroczki, trochę pobłądziliśmy i chodziliśmy po słońcu, pomimo że godzina już dwudziesta to nadal paliło okrutnie,
... dzwoniłam do Magdy ,żeby ją tylko poinformować o wizycie, była u weta z Kraksą.... niestety kolejne pogorszenie, proszę o ciepłe myśli dla nich, bo jest źle,
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...