Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

Aniu, jak Lakuś znosi te upały?  nawet nie masz ,pojęcia jak się ucieszyłam , że zmieniliście z dr Szczypką ,termin badań i zabiegu,...czas chyba najgorszy z możliwych /  dopiero dzisiaj to do mnie dotarło... chyba jeszcze w życiu nie byłam tak zamotana! /

Może uda się sprawdzić co u suni?  koleżnki?, koleżanek ?zobaczą czy to, gdzieś blisko?  czy będzie możliwość zajrzenia, zobaczymy?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Źle je znosi Aniu, jak zresztą każdy futrzak u mnie. Mam okna wyłącznie na południowy-zachod, wiec jak już pojawi się słońce, to nie ma przed nim ucieczki. Chyba, ze na korytarz... I właśnie tam Laki często się kladzie. Drzwi mam cały czas uchylone, wchodzi i wychodzi, kiedy chce. Przy okazji wita każdego sąsiada. ..wszyscy Go lubią, na szczęście nikomu nie przeszkadza. 

Najgorsze jednak jest wchodzenie po schodach. Po spacerach (choć idziemy wolno),jest tak zmachany, ze odpoczywa i zbiera siły, by wejść 5 stopni na ganek. Potem kładzie się na korytarzu i znowu odpoczywa, dyszy, jak po biegu. Potem wspinamy się na II piętro. Oczywiście powoli, z postojami. Przed drzwiami pada, kładzie się, nawet nie wchodzi do mieszkania. Daje mu tam miskę z wodą i nieraz pije na lezaco.

Tak to zwykle wyglada.

Mam ściągnięte gardło i płakać mi sie chce, gdy widzę, jaki to dla niego wysiłek - a jeszcze go do tego "zachęcam".

Wychodzilabym z nim częściej, bo jednak nad Odrą, w cieniu drzew, jest przyjemniej, ale myśl o tym, ze bedzie musiał zaliczyc dodatkowe wejście po schodach, sprawia, ze z tego rezygnuję. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Figuniu, masz wentylator? U mnie chodzi skierowany na psy. Dzisiejsza noc była koszmarna dla Dolara. nie mógł spać, chodził , wył. Ja przy nim też miałam upojną noc.

Mam, tylko wciąż zapominam go wyciągnąć z szafy i złożyć. Zaraz to zrobię, dziękuję za przypomnienie.  Jednak wielkiej nadziei z tym nie wiążę, bo jak dotąd, moje tymczaski uciekaly przed wentylatorem, bały sie go, wiec niewiele skorzystaly.

Ale może z Lakim będzie inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Mokry ręcznik to tańsza alternatywa mat chłodzących i kamizelek (narzutek) chłodzących. Faktycznie warto spróbować je położyć. Martwi mnie to, jakim wysiłkiem dla Lakusia jest wchodzenie po schodach.

Moje ogłoszenie nadal wisi na Kraków, niestety nie jest wyróżnione, a odzew żaden. :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, helli napisał:

Może łapki po jednej do miski z zimną wodą? mokry ręcznik na brzuch raczej

 

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Mokry ręcznik to tańsza alternatywa mat chłodzących i kamizelek (narzutek) chłodzących. Faktycznie warto spróbować je położyć. Martwi mnie to, jakim wysiłkiem dla Lakusia jest wchodzenie po schodach.

Moje ogłoszenie nadal wisi na Kraków, niestety nie jest wyróżnione, a odzew żaden. :(

Kolejne Ciocie przybyły z radami - bardzo dziękuję. 

Przecieram mu łapki mokrym ręcznikiem, ale cofa je, jakby Go parzylo (woda z kranu prawie letnia leci). O tym, by leżał na mokrym, raczej nie ma mowy, zaraz odchodzi. Ale wentylator chodzi i jest już znosniej. 

Tak Tysiu, schody są w tym wszystkim chyba najgorsze, zwłaszcza, ze tu nic nie można zrobić, ani jakoś mu pomóc. 

 

Link to comment
Share on other sites

Mój kundliszonek nei lubi w ogóle dotykania łap - dla niego łapki to świętość. To dość czuły punkt u psów, może Lacky ma podobnie. Można wywiesić trochę ręczników - trochę bardziej znośnie się robi. Plus porządne wyczesywanie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Figuniu kochana
 anico
 wynalazlam Karacika zdjatka
skopiowalalm
 boc teraz przeczytalalm na wateczku malenstw
 o Karaciku
 przecudnym kochanym niezwyklym
 z calego serca modle
 o szczesliwe zycie
 o to aby zrozumieli jakim szczesciem skarbusiem
 jest Karacik
Podobny obraz
 

,,To dobrych wiadomości ciąg dalszy, bo i Karacik już w swoim domkuserduszka2.gif  szłyśmy z Anią do Państwa pełne niepewności i obaw, do tego jeszcze Karacik był bardzo niespokojny, nawet popiskiwał, jeszcze nie widziałam u niego takiego zachowania jakby wiedział?!... one po prostu ,wiedzą! rozumieją!... telepatia? nie sposób tutaj nie wspomnieć o wspaniałym młodym człowieku, którego Ania poznała na wspólnych spacerkach z Karacikiem

w dość krótkim czasie, jednak przestał nerwowo dyszeć, wyraźnie się uspokajałok2.gif

f823e1eda3f90801med.jpg

jakby... docierało do niego ,że zostaje ... że to 'jego miejsce na ziemi'ok2.gif

  24615e4ad8c7cd9amed.jpg

... ufnie patrzy Pani w oczy... pokochaj mnie!ok2.gif

5ad2024389b3eacbmed.jpg

... to już chyba 'ostatnie'  spojrzenie na ukochaną Anię! na nas czas! Karacik zostaje u siebieok2.gif

102d55b8ae0f5768med.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mokry ręcznik to tańsza alternatywa mat chłodzących i kamizelek (narzutek) chłodzących. Faktycznie warto spróbować je położyć. Martwi mnie to, jakim wysiłkiem dla Lakusia jest wchodzenie po schodach.

Moje ogłoszenie nadal wisi na Kraków, niestety nie jest wyróżnione, a odzew żaden. :(

Już przedłużyłam, tylko nie wiem na ile? do kiedy?   /nie łapię tego kompletnie/  i do tego zamiest się ucieszyć to się załamałam... 730 wejść i ani jednego telefonu :(

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Nadziejka napisał:
 Figuniu kochana
 anico
 wynalazlam Karacika zdjatka
skopiowalalm
 boc teraz przeczytalalm na wateczku malenstw
 o Karaciku
 przecudnym kochanym niezwyklym
 z calego serca modle
 o szczesliwe zycie
 o to aby zrozumieli jakim szczesciem skarbusiem
 jest Karacik
Podobny obraz
 

,,To dobrych wiadomości ciąg dalszy, bo i Karacik już w swoim domkuserduszka2.gif  szłyśmy z Anią do Państwa pełne niepewności i obaw, do tego jeszcze Karacik był bardzo niespokojny, nawet popiskiwał, jeszcze nie widziałam u niego takiego zachowania jakby wiedział?!... one po prostu ,wiedzą! rozumieją!... telepatia? nie sposób tutaj nie wspomnieć o wspaniałym młodym człowieku, którego Ania poznała na wspólnych spacerkach z Karacikiem

w dość krótkim czasie, jednak przestał nerwowo dyszeć, wyraźnie się uspokajałok2.gif

f823e1eda3f90801med.jpg

jakby... docierało do niego ,że zostaje ... że to 'jego miejsce na ziemi'ok2.gif

  24615e4ad8c7cd9amed.jpg

... ufnie patrzy Pani w oczy... pokochaj mnie!ok2.gif

5ad2024389b3eacbmed.jpg

... to już chyba 'ostatnie'  spojrzenie na ukochaną Anię! na nas czas! Karacik zostaje u siebieok2.gif

102d55b8ae0f5768med.jpg

Dziękuję ,Ewciu :)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Nadziejka napisał:
 Figuniu kochana
 anico
 wynalazlam Karacika zdjatka
skopiowalalm
 boc teraz przeczytalalm na wateczku malenstw
 o Karaciku
 przecudnym kochanym niezwyklym
 z calego serca modle
 o szczesliwe zycie
 o to aby zrozumieli jakim szczesciem skarbusiem
 jest Karacik
Podobny obraz
 

,,To dobrych wiadomości ciąg dalszy, bo i Karacik już w swoim domkuserduszka2.gif  szłyśmy z Anią do Państwa pełne niepewności i obaw, do tego jeszcze Karacik był bardzo niespokojny, nawet popiskiwał, jeszcze nie widziałam u niego takiego zachowania jakby wiedział?!... one po prostu ,wiedzą! rozumieją!... telepatia? nie sposób tutaj nie wspomnieć o wspaniałym młodym człowieku, którego Ania poznała na wspólnych spacerkach z Karacikiem

w dość krótkim czasie, jednak przestał nerwowo dyszeć, wyraźnie się uspokajałok2.gif

f823e1eda3f90801med.jpg

jakby... docierało do niego ,że zostaje ... że to 'jego miejsce na ziemi'ok2.gif

  24615e4ad8c7cd9amed.jpg

... ufnie patrzy Pani w oczy... pokochaj mnie!ok2.gif

5ad2024389b3eacbmed.jpg

... to już chyba 'ostatnie'  spojrzenie na ukochaną Anię! na nas czas! Karacik zostaje u siebieok2.gif

102d55b8ae0f5768med.jpg

Dziękuję ,Ewciu :)

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, anica napisał:

Już przedłużyłam, tylko nie wiem na ile? do kiedy?   /nie łapię tego kompletnie/  i do tego zamiest się ucieszyć to się załamałam... 730 wejść i ani jednego telefonu :(

Dziękuję. Już Ci pokazuję dowód wyróżnienia i do kiedy :)  Do 12lipca, wykupiłaś największy pakiet. :)
401423148_Beztytuu.jpg.a3b433dc2479ac5af2ac730247ec6e17.jpg

Było więcej wyświetleń, ale staram się regularnie usuwać jak jest powyżej 600-700 wejść. Teraz też pousuwam statystyki.
Oby tym razem się udało...

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dziękuję. Już Ci pokazuję dowód wyróżnienia i do kiedy :)  Do 12lipca, wykupiłaś największy pakiet. :)
401423148_Beztytuu.jpg.a3b433dc2479ac5af2ac730247ec6e17.jpg

Było więcej wyświetleń, ale staram się regularnie usuwać jak jest powyżej 600-700 wejść. Teraz też pousuwam statystyki.
Oby tym razem się udało...

Dziękuję Tyś(ka)  , specjalnie nie robię wszystkich ogłoszeń od razu!  tylko co parę dni przedłużam ,te swoje na OLX , Gumtree i Lento ,żeby pokazywać chłopaka, często ale nie wszystkie na raz!  muszę to uporządkować, ale naprawdę brakuje mi czasu :(

Jeśli chodzi o sunię na razie nie mam wieści! jedni teraz nie mogą,inni się źle czują, jest bardzo gorąco, jedna z koleżanek,  poczuła się źle, zasłabła :(    przy takich temperaturach ,naprawdę trudno jest kogoś prosić ,żeby spacerował godzinę, dwie w słońcu :(     zadzwoniłam do pana raz jeszcze / raczej dwa razy, bo nie odbierał /    po około godzinie oddzwonił, zgodził się na termin wizyty poadopcyjnej 25,06,2019 po godź 20" wtorek , na moją prośbę o informację ,kiedy będzie mógł zrobić zdjęcie suni, odpowiedział... jak będę mógł to zrobię!?

Poproszę raz jeszcze , jeśli ktoś ma możliwość pospacerować z godzinę, dwie w Leśnicy / nie koniecznie w te upały, minęło tyle czasu ,że natychmiastowe działania już nie są konieczne! raczej chodzi...o wykluczenie, że mogło się coś złego przydarzyć /  lub zna kogoś kto mógłby, to bardzo proszę o kontakt na PW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...