Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

Dnia 30.07.2019 o 09:37, Figunia napisał:

 

Pisze na szybko, bo zaraz muszę wyjść a przede wszystkim muszę podziękować za nowe wpłaty na konto, te wczorajsze i dzisiejsza.

Zatem, potwierdzam wpłaty od:

 

Nesiowata - 10 zl ❤

Christo_fair 10 zl ❤

Aldrumka - 10 zl ❤

Uxmal - 10 zl ❤

UlaFeta - 10 zl ❤

Yucca - 20 zl ❤

Rozi - 20 zl ❤

Iv_ - 20 zl ❤

Aga76 - 100 zl ❤

Anula - 50 zl❤

Razem mamy 260 zl !!!

Wielkie, naprawdę ogromne i serdeczne dzięki składam Wszystkim Ofiarodawcom!!!!

 

Anie kochane wszystkie wpłaty i wydatki przekopiujcie do pierwszego-drugiego postu wątku. Tak ja to się robi na dogo z wszelkimi rozliczeniami.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Figunia napisał:

Jeszcze raz potwierdzam powyższe wpłaty 108,82 od Rexa i 76 zl od NikaEli, już ze swojego konta, dokąd mam Internet.

Tak jak wyżej :)

Dla przejrzystości wrzućcie wszystko na początek. I wydatki też

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, NikaEla napisał:

Tak jak wyżej :)

Dla przejrzystości wrzućcie wszystko na początek. I wydatki też

Dobrze, Elu :)  spróbuję może dzisiaj wieczorem,  na razie musimy załatwić jeszcze jedną interwencję i raczej popołudnie będzie zajęte, czekam tylko na informację o której a pracuję do 14 w soboty,

... miałam telefon w sprawie Lakusia.... zadzwonił pan z Wiszni Małej, .... "  czy to ogłoszenie w sprawie psa nadal aktualne? gdzie dokładnie znajduje się ten pies?   jaka to ulica?  jaka dzielnica? jutro jadę na Wrocław to mógłbym go zabrać, ona jest ostra? ahhh mówię ona bo przed godziną wróciłem do domu a tu żona mówi że , zdechła nasza suka, no miała 18lat to i czas ,przyszedł na nią "   zanim pan wypowiedział się do końca spytałam czy dokładnie czytał ogłoszenie?   odpowiedział ,że jako, tako?  a o co chodzi?  bo on ,nie chce do budy ,tylko do kojca a na noc pies jest wypuszczany, to niech pani ,porozmawia ,kiedy chcecie przyjechać ,zobaczyć a ja go jutro zabiorę bo u mnie ,nie może być bez psa!  tylko proszę powiedzieć o której pani zadzwoni bo teraz muszę iść ją zakopać i muszę ,odkazić budę i wszystko ,wysypać wapnem.... nie wiem czy wszystko dokładnie przekazuję, bo.... mi nogi podcięło!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.08.2019 o 17:50, NikaEla napisał:

7.08.2019 poszło z bazarku

dla Lakiego 76zł

 

 

Takim "panom" to dziękujemy.

Szkoda psa, który tam trafi, choć to nie buda i łańcuch.  A zapewne trafi i to szybko... 

No nic, czekamy na TEN właściwy telefon, od Ludzi, którzy psy kochają i szanują, a nie tylko widzą w nich stróża i nic więcej.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pilnie poszukuję osoby do przeprowadzenia wizyty P/adopcyjnej w Jeleniej Górze!
Zadzwonił kolejny telefon, młoda para, mieszkanie w bloku 80m, na obrzeżach miasta na parterze z tarasem, blisko do lasu, młodzi mają już psa ze schroniska Łatka i chcą mieć dwa psy,  Łatek jest średniej wielkości do kolan, na pewno ,trzeba sprawdzić czy pieski się zaakceptują, zaproponowała ,żeby się spotkać u nich ,najpierw jakiś wspólny spacer , ale jak to zorganizować?  kto mógł by zawieźć Lakiego na to spotkanie? 
... dzwoniłam do Marudki, niestety już nie mieszka w Złotoryi, zaproponowała Rubik, napisałam PW i zobaczymy?   jakieś rady?
 
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anula napisał:

MikAga jest z Jeleniej Góry,na pewno nie odmówi pomocy.I jeszcze jest azalia,mam numery tel.gdyby co.

Rubik mieszka koło Jeleniej Góry i nie ma samochodu.

Dziękuję :) Anulko to proszę o numery telefonów, może zadzwoniła bym jeszcze dzisiaj, jeszcze jest przyzwoita pora, pani bardzo prosiła,,, żeby Laky był już na długi weekend u nich ,mogli by się trochę lepiej poznać

35 minut temu, Poker napisał:

azalia jest z Jeleniej Góry.

Moim zdaniem to chętni powinni przyjechać do Wrocławia albo ewentualnie spotkać się w pół drogi.

Dziękuję :)  napiszę do Azali, zobaczymy kto będzie mogł?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani możemy już mocno zaciskać, Azalia zgodziła się przeprowadzić wizytę p/adopcyjną , jutro będzie dzwonić do pani Katarzyny ,żeby się umówić , MikAga jest na urlopie, wracają w przyszłym tygodniu, jest mi bardzo miło że poznałam dzisiaj obydwie Panie.... czasem wydaje mi się że dogomania to taka inna planeta... planeta wspaniałych ludzi :) serducho.gif 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.08.2019 o 17:50, NikaEla napisał:

7.08.2019 poszło z bazarku

dla Lakiego 76zł

 

 

Ale nowina!!!!

Oby to był TEN wymarzony, wyczekiwany, najlepszy dom dla tego kochanego Psa.

 

Nie wiem czemu, pokazuje mi sie wcześniejszy wpis...

Jeszcze chce dodać, ze Laki zazwyczaj bardzo przyjaźnie podchodzi do spotykanych psów. Czasem nawet mam wrażenie, ze woli "chłopaków", niż sunie. 

Poza może dwoma incydentami, kiedy był zdecydowanie "na nie", podchodzi zaciekawiony i kręci takiego młynka ogonem, ze mu cały tyleczek chodzi. Pokazuje, ze ma tylko dobre zamiary i nie zaraża się, gdy jakiś maluch na niego szczeka, bo się boi.

Tak wiec jest wielka szansa, ze zapoznanie wypadnie dobrze. O ile ten drugi psiak nie będzie się Lakiego bał, no i nie będzie od niego większy, bo tego Lakus bardzo nie lubi...

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Wypada mocno trzymać kciuki.

Czy chętni wiedzą o problemach zdrowotnych Lakusia ?

Jeżeli domek będzie okey to warto w umowie zrobić wpis np.zobowiązanie kastracji do .....dnia i wysłanie albo zrobienie zdjęcia z karty informacyjnej o kastracji.

Jeżeli mieszkanie jest wynajmowane to także wpis zgody właściciela mieszkania na przebywanie w nim drugiego psa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.08.2019 o 17:50, NikaEla napisał:

 

 

11 godzin temu, Poker napisał:

Wypada mocno trzymać kciuki.

Czy chętni wiedzą o problemach zdrowotnych Lakusia ?

Nic jeszcze o problemach, nie wiemy tak na pewno, bo nie było badań (rtg), ale pies niebawem kończy 7 lat, wiec myślę, że ludzie liczą się z tym, ze problemy w każdej chwili mogą się pojawić. 

Może Ania cos Im w rozmowie napomknela, zobaczymy, co napisze.

Według mnie, pies jest w dużo lepszym stanie, niż na poczatku. Dużo lepiej chodzi, chętnie biega, podskakuje, gania za patykami, tylko schodów wyraźnie nie lubi. Ta poczatkowa sztywnosc, chwiejne tylne łapy, to chyba był efekt braku odpowiedniej ilosci ruchu. Tak tylko przypuszczam, na podstawie wlasnych obserwacji,  bo specjalistą nie jestem.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, sunia2000 napisał:

Z pa nie pomoge bo akurat urlop mam, ale gdyby ds wypalił to może zapewnić częste po adopcyjne wizyty, bez zapowiedzi, co by była pewność że Lakus ma dobrze :)

Czy dobrze rozumiem, ze wizyty po adopcyjne mogłabyś robić?

Byłoby wspaniale.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Jeżeli domek będzie okey to warto w umowie zrobić wpis np.zobowiązanie kastracji do .....dnia i wysłanie albo zrobienie zdjęcia z karty informacyjnej o kastracji.

Jeżeli mieszkanie jest wynajmowane to także wpis zgody właściciela mieszkania na przebywanie w nim drugiego psa.

Tak na pewno zrobimy. To priorytety.  

W tej chwili i tak jest to, jak dla mnie, jeszcze mało realne, nic o ludziach nie wiemy, jacy są,  jakie mają podejście do zwierząt, zasady, itd. Czekamy na wizytę pa, bo wtedy będziemy wiedzieć więcej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...