Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

Dnia 31.12.2019 o 11:13, Anula napisał:

anica,tylko napiszę,że jesteś niesamowita w swoim działaniu.

Anulko, kochana to nie jest moja zasługa! po prostu jeśli mamy w swoim otoczeniu, przyjaciół na których można liczyć ,właśnie takich jak Ty buziak.gif i którzy w danej sytuacji mogą pomóc to się nam udaje!  czasem nawet telefonicznie ,jedna informacja, prośba  :)

Niestety odkąd przyjęłam drugi etat, mam już niewiele czasu, muszę to jakoś bardziej uporządkować, nie chciałabym w żaden sposób ,żeby przestać pomagać na dogo! tutaj pomagamy tym najbiedniejszym, najbardziej skrzywdzonym przez los! tym o których już nikt się nie upomni , więc jeśli są jeszcze jakieś siły nie można zrezygnować! bo kto??  jak nie my!!

Dnia 31.12.2019 o 22:38, Figunia napisał:

Też tak uważam. 

 

Szczęśliwego Nowego Roku w zdrowiu i wszelkiej pomyślności !

 

Aniu, kochana przecież Ty również należysz do Tych Najkochańszych , zawsze przy tych którzy potrzebują pomocybuziak.gif

 

Dnia 31.12.2019 o 22:38, Figunia napisał:

Też tak uważam. 

 

Szczęśliwego Nowego Roku w zdrowiu i wszelkiej pomyślności !

 

I ja również przyłączę się do tych życzeń ,dla Wszystkich ! :)

 

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Cytat

 

Watus Nany Nanusi

Masia i Pienia zapraszają na watus

Bardzo bardzo to paskudne  i niskie..zranic serce zranic Nadziejke 

 coz ..los bywa przewrotny 

        nie godzi się podnosić reki czy slowa

na kogos kto dzieli wszytkim co posiada 

             rozliczam kramkow kilka

                 wiec będę tutaj jeszcze chwilka 

 

Ewciu, kochana nie przejmuj się tak proszę!prosi.gif ja myślę że musiało zajść jakieś nieporozumienie!  wszyscy, którzy Ciebie znają i wiedzą ile pomagasz ,nie chciali by zrobić Ci przykrości.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zgadzam sie z tym, co napisala Ania.

Sa ludzie,ktorzy lubia dokuczac innym, czuja sie wtedy lepsi. Czy warto sie nimi przejmowac i jeszcze odchodzic z Dogo, zeby sie cieszyli...?!

Jest takie powiedzonko: "ja nie zupa pomidorowa, nie wszyscy musza mnie lubic" - mnie ono bardzo pomaga od lat, bo tez kiedys bylam zbyt wrazliwa...polecam je takze Tobie, Ewciu.

Oby to bylo jednak tylko jakies nieporozumienie, jaki pisze Anica, bo tez nie wiem co sie stalo ale mam nadzieje, ze to nie ludzie z Dogo dokuczyli znowu Ewie.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani założyłam wątek jak obiecałam dla tej biednej suni z gruzowiska, na który wszystkich zapraszam, odwiedziny i każda forma pomocy na wagę złota! Zapraszamy serducho.gif

https://www.dogomania.com/forum/topic/351183-gosia-sunia-z-gruzowiska-bita-przeganiana-żyjąca-kromką-suchego-chleba-skrzywdzona-przez-człowieka-i-nadal-chce-zaufać-człowiekowi-pomożesz/

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Małgosią u Lakusia wszystko dobrze, podobno już nie kuleje u lekarza jeszcze nie byli, niestety nowych zdjęć również nie mam , Małgosia przed Świętami spadła z konia i nawet jakiś czas nie poruszała się w ogóle tylko leżała w łóżku, zmarła jej babcia i teraz będzie operowana mama... nawet nie próbowałam prosić!  tylko współczuję :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dnia 24.12.2019 o 15:50, Figunia napisał:

Spokoju, rodzinnego ciepla i duzo radosci w sercu - wszystkim "psiarzom" bez wyjatku !

 

                                                             Spokojnych  Nadzieje Niosacych 

                                                                      Swiateczek 

                           Lakuniowi Raz Jeszcze i Jeszcze  I Tobie Figuniu  

                                           Photo montage je t'aime mon poussin - Pixiz

 
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...