Jump to content
Dogomania

Problem z lapka


acidek1984

Recommended Posts

Hej. Jestem szczęśliwa właścicielka 15 tyg chi ☺️Ostatnio jednak pojawił się problem .Jakiś tydzień temu pojawił się problem z przednią łapka,a mianowicie się wykrzywiła...Kość strzałkowa jest wygięta w łuk ☹️Widać że nie sprawia to bolu moje suni. Pani z hodowli twierdzi że łapki piesków były prześwietlane i wszystko było ok. Nie wiem co robić w tej sytuacji. Karmimy nasza sunie karma  Essential foods,która ma dobry skład jednak zastanawiam się czy nie ma jakichś braków. Rodzice wolni od jakichkolwiek wad. Proszę o radę.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, acidek1984 napisał:

Weterynarz powiedział że jedna kość zakończyła rozwój a druga rosła i lokiec się wykrzywiła i w sumie nie wiadomo co dalej jeszcze...

Dalej to trzeba dobrego weta ortopedy,bo pies zostanie kaleką.Poszukaj w okolicy kliniki z ortopedą.Gdzie mieszkasz?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 30.04.2019 o 21:02, acidek1984 napisał:

Zdjęcia były robione.  Trafiły do ortopedy z Opola,po weekendzie ma do mnie zadzwonić.

Możesz napisać, jak się sprawa zakończyła? Właśnie szukam specjalisty. Po wpisaniu hasła weterynarz olsztyn nie odnajduje specjalistów zajmujących się układem kostnym. Nie wiem, czy to musi być ortopeda, czy też dowolny weterynarz zajmie się problemem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...