Jump to content
Dogomania

Trzy pary smutnych oczu zerkających zza krat, trzy różne historie, ale jedno marzenie. Pomóżcie nam zmienić ich życie, prosimy. Udało się! Freska w DS w Legnicy, Florek zamieszkał w Opolu, Berek we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, b-b napisał:

Każdy dzień przyniesie nowe wieści. Trzymam kciuki aby psiaki szybko poczuły się bezpieczne i dobrze pojęły nowe zasady życia w stadzie z człowiekiem :)

Teraz już będzie-   jak to się mówi  - "z górki"nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0120

12 godzin temu, b-d napisał:

No to w takim razie zrobiłyście wspaniałą robotę!

Bardzo się cieszę! :-)))))

My też! Bardzo, bardzo  nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0120

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Maluchy zaliczyły pierwszą noc poza schroniskiem....Teraz cierpliwie czekamy na Hanię, ciekawe co nam napisze...

 

32 minuty temu, Jo37 napisał:

Też zaglądam po nowe wieści.

I ja...

Jestem bardzo ciekawa, jak pierwsza noc i w ogóle co tam się dzieje;)

Link to comment
Share on other sites

Psiaki też spały smacznie, dzisiaj już wypoczęte mogły pozytywniej spojrzeć na świat. Freska przestraszona bardzo, nie ma w niej agresji, ale chciałaby się zapaść pod ziemię, gdy ją dotykam, to czuję jak napinają jej się mięśnie - drętwieje. Florka wszędzie pełno, wszystko wącha, wszystko obsikuje, na dworze nie zwraca uwagi na człowieka, nie reaguje na mój głos - szał. Berek to taki dreptający słodziak, gdzie ja, tam on za mną.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2019 o 20:27, szafirka napisał:

Psiaki też spały smacznie, dzisiaj już wypoczęte mogły pozytywniej spojrzeć na świat. Freska przestraszona bardzo, nie ma w niej agresji, ale chciałaby się zapaść pod ziemię, gdy ją dotykam, to czuję jak napinają jej się mięśnie - drętwieje. Florka wszędzie pełno, wszystko wącha, wszystko obsikuje, na dworze nie zwraca uwagi na człowieka, nie reaguje na mój głos - szał. Berek to taki dreptający słodziak, gdzie ja, tam on za mną.

Przybiegłam i tutaj podziwiać psiulki, same cudności:)serce-ruchomy-obrazek-0182

Freska zaskoczyła mnie pozytywnie, bo myślałam ze strach nie pozwoli jej tak od razu  być na smyczce w ogrodzie. Może nie będzie żle...

Haniu - nie mogę uwierzyć, ze Florka wszędzie pełno, a Berek to dreptający za Tobą słodziak - jeszcze parę dni temu mogłabym się założyć, ze będzie odwrotnie!

W schroniskowym boksie to Florek stał i patrzył na mnie, słuchał, a Berek biegał z jednego końca w drugi, dlatego takie imię dostał;)

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Tola napisał:

Przybiegłam i tutaj podziwiać psiulki, same cudności:)serce-ruchomy-obrazek-0182

Freska zaskoczyła mnie pozytywnie, bo myślałam ze strach nie pozwoli jej tak od razu  być na smyczce w ogrodzie. Może nie będzie żle...

Haniu - nie mogę uwierzyć, ze Florka wszędzie pełno, a Berek to dreptający za Tobą słodziak - jeszcze parę dni temu mogłabym się założyć, ze będzie odwrotnie!

W schroniskowym boksie to Florek stał i patrzył na mnie, słuchał, a Berek biegał z jednego końca w drugi, dlatego takie imię dostał, bo jakby biegł w poskokach;)

 

29 minut temu, Tola napisał:

No Cudowny, spokojny, zapatrzony w człowieka :)

Może jednak Hania pomyliła imiona...

Ja też się trochę zdziwiłem tym pierwszym opisem po tych zdjęciach, bo to Florek na tych fotach sprawia wrażenie takiej dobrej poczciwej psinki wpatrzonej w człowieka :-), a Berek jakby odwrócony i ciągle czegoś szukający :-)
Freska troszkę bidulka, ale jeszcze kilka dni i myślę, że też będzie się cieszyć.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Olena84 napisał:

Cudowne psiaki!

Olenko, w rzeczywistości jeszcze piękniejsze!!

 

5 godzin temu, terra napisał:

Słodziaki, powodzenia !

Teraz już będzie tylko lepiej. Szafirka zadba, psiaki zaliczą SPA i szukamy domków. Z całej szóstki Freska będzie pewnie potrzebowała troszkę więcej czasu, ale dostanie go tyle ile trzeba. Tą malutką kruszynkę ktoś musiał bardzo skrzywdzić.....Dzięki Bogu to już przeszłość...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...