Jump to content
Dogomania

Trzy pary smutnych oczu zerkających zza krat, trzy różne historie, ale jedno marzenie. Pomóżcie nam zmienić ich życie, prosimy. Udało się! Freska w DS w Legnicy, Florek zamieszkał w Opolu, Berek we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Biedna Freska....w schronisku opiekun bez problemu bral ją na ręce...Malutka przerażona tą całą sytuacją....Martwię się o nią....Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony smutny

Asiu, nie  martw się, będzie dobrze, zobaczysz.

Najważniejsze, że rozdział pt. "schronisko" już dla szóstki szczęśliwców zamknięty

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dla piesków po ciężkich przejściach, lękowych i strachliwych taka podróż to spory stres, tyle nowego się dzieje, nowi ludzie i nie wiadomo czy mieć nadzieję że będzie lepiej czy na wszelki wypadek się bać że będzie źle i biedna Freska pewnie się bardzo boi. Miejmy nadzieję że jak ochłonie już u Szafirków z wrażeń , zobaczy że codziennie jest dobrze to poczuje się lepiej i pewniej.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wesoły samochodzik szafirków wraz z cudnymi psiakami dojechał do Polkowic i już jest w drodze do Nowej Soli.Za chwilkę powinni być wszyscy na miejscu.Pogoda okropna pada intensywnie i jest ogólnie zimno.Od rana grama słoneczka a tak ono jest bardzo potrzebne.Zaraz wstawię zdjęcia jak sobie poradzę.

Florek

2722f5bc5c30f42cgen.jpg

4919f7316942e35bgen.jpg

6422cde9a1dcadb3gen.jpg

Freska

0923fefe7873771agen.jpg

73efe77cf4030936gen.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Gabi79 napisał:

Zakochałam się we Florku, przypomina mi Misiunia

 

11 minut temu, Jo37 napisał:

W tej trójce chłopaki również bardziej wyluzowani.

Florek i Freska są małymi psiaczkami a Berek troszeczkę większy ale drobnej budowy ciałka.Wszystkie są przyjazne do ludzi,podawałam im dłoń do wąchania,nie uciekały w kąt kontenerka.Były spokojne.Ogólnie psiaki mają bardzo dobre warunki jezeli chodzi o transport szafirka.Wszystkie kontenerki są dobrze przymocowane,nie mają prawa się przesuwać.W czasie transportu nie są wypuszczane ale mają na postoju podawaną wodę do picia.Szafirek w czasie jazdy ma je wszystkie na oku.

Przeładunek psiaków poszedł sprawnie,szybko bez komplikacji.Teraz zapewne szafirki mają masę pracy aby każdego wysikać,ulokować i podać im jedzonko.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Anula napisał:

Florek i Freska są małymi psiaczkami a Berek troszeczkę większy ale drobnej budowy ciałka.Wszystkie są przyjazne do ludzi,podawałam im dłoń do wąchania,nie uciekały w kąt kontenerka.Były spokojne

Anulko kochana, Freska nie uciekała??Troszke mi ulżyło...Tak bardzo mi żal tej suni...Znajdziemy jej domek cierpliwy, który da suni tyle czasu ile trzeba!!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Asiu, nie  martw się, będzie dobrze, zobaczysz.

Najważniejsze, że rozdział pt. "schronisko" już dla szóstki szczęśliwców zamknięty

Gabrysiu, dziękuję, ta bardzo żal mi tej malutkiej suni...

 

2 godziny temu, Onaa napisał:

Dla piesków po ciężkich przejściach, lękowych i strachliwych taka podróż to spory stres, tyle nowego się dzieje, nowi ludzie i nie wiadomo czy mieć nadzieję że będzie lepiej czy na wszelki wypadek się bać że będzie źle i biedna Freska pewnie się bardzo boi. Miejmy nadzieję że jak ochłonie już u Szafirków z wrażeń , zobaczy że codziennie jest dobrze to poczuje się lepiej i pewniej.

Renatko, wierzę, że właśnie tak będzie. Freska potrzebuje troszke czasu, aby w pełni zaufać. ..Ona w schronisku nie miała żadnych szans na adopcję..nikt nie chce lękliwego psa...a jeszcze komentarz pracownika na pewno nie pomagał w adopcji... 

 

Link to comment
Share on other sites

Strasznie przykry widok tych niepewnych minek, przerażonych oczu. Pakowanie do klateczek, zamykane z hukiem drzwi, wielogodzinne jazda...tyle stresu... przecież one nie wiedzą, ze jadą po lepsze życie...

A jednak wszystkim psom zyczylabym takiego stresu...(o ile nie pisana im adopcja wprost ze schroniska). 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Psiaki są już pod doskonałą opieką i już za parę dni zobaczymy je odmienione, uśmiechnięte,  a wizyta w SPA doda im jeszcze więcej urody:)

Jestem bardzo ciekawa informacji z hoteliku o tych pierwszych minutach po przyjezdzie...

Hania na pewno "ogarnia" teraz cale to towarzystwo, może zajrzy tutaj, jak psiaki będą już  zagospodarowane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...