Jump to content
Dogomania

Trzy pary smutnych oczu zerkających zza krat, trzy różne historie, ale jedno marzenie. Pomóżcie nam zmienić ich życie, prosimy. Udało się! Freska w DS w Legnicy, Florek zamieszkał w Opolu, Berek we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Wczoraj Florek był u weta. Waży 10 kg, w kłebie ma 32 cm, wiek określony na 5-6 lat. Wymaz z uszu sprawdzony pod mikroskopem - czyste, skóra czysta, został zaszczepiony na choroby zakaźne. Wszystkie psiaki są już po odrobaczeniu, jutro weta odwiedzi Freska i Berek. Freskę jutro też wykąpię. Mam dla wszystkich krople na pchły i kleszcze, podam za kilka dni.

Freskę nadal paraliżuje dotyk, ale chodzi już swobodniej, obwąchuje, wypatruje z zaciekawieniem nowe odgłosy, podnosi na chwilę uszka. Będą z niej ludzie jeszcze :)

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak,same autentycznie cukiereczki a ile jeszcze tam zostało! Staraliśmy się pomóc tym mniejszym bo Hotelik nie ma miejsca na duże.

Berek cudny jest,ma śliczne umaszczenie,jeszcze chwilka i będzie nosił ogonek w górze.

IMG_20190507_141111_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, szafirka napisał:

Freskę nadal paraliżuje dotyk, ale chodzi już swobodniej, obwąchuje, wypatruje z zaciekawieniem nowe odgłosy, podnosi na chwilę uszka. Będą z niej ludzie jeszcze :)

 

Haniu, lejesz miód na moje serce!! 

Wszystkie psiaczki śliczne, ale Freska ma szczególne miejsce w moim serduchu...emotikony na gg serca

Link to comment
Share on other sites

Ależ słodkie pięknoty :) !

Mnie serce skradły najbardziej kudłate czarnuszki, Florek i Lucky, a Floreczek to kopia mojego ostatniego tymczasa z dwupaku, który skradł mi serce. Na jednym zdjęciu tak urokliwie się uśmiecha.

Berek ślicznie wygląda po spa i tak jakoś dostojnie, tylko chyba u fryzjera tym razem on zgubił ogonek.

W ogóle jestem pod wrażeniem jak fryzjerka zrobiła piękne fryzury kudłaczkom, zwłaszcza że z zaniedbanej sierści łatwe to nie jest.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też podziwiam umiejętności pani fryzjerki i urodę psiaków ! One same chyba są zdziwione zmianami w ich życiu. Zapewne nigdy nie były w spa ani u weta. W ekspresowym tempie wyjechały ze schronu, przejechały całą Polskę, zaliczyły fryzjera, kąpiel, wyszły na trawę, którą wąchały ostatni raz przed wjazdem do schronu. Najgorsze juz za nimi. Teraz będzie juz "z górki"...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bardzo ucieszyły mnie informacje o postępach Freski, ta jej ciekawość na pewno szybciej pozwoli pokonać wszelkie strachy;).

Czekamy na efekty kąpieli i na wizytę u weta:)

Nowy Berek cudny, błyszczący,  i taki jakiś taki wyciszony z tym podwiniętym ogonkiem, jak nie Berek;).

Jestem ciekawa jak wet oceni jego wiek, bo w książeczce ma chyba wpisane, ze jest rok starszy od Florka...

Ja widzę w nim młodego, radosnego psiaka, ale zobaczymy...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...