Jump to content
Dogomania

Trzy pary smutnych oczu zerkających zza krat, trzy różne historie, ale jedno marzenie. Pomóżcie nam zmienić ich życie, prosimy. Udało się! Freska w DS w Legnicy, Florek zamieszkał w Opolu, Berek we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Berek jest śliczny,zresztą wszystkie są bardzo ładne.Wszystkie nie chowały się do kąta były zainteresowane mną.Berek prawdopodobnie będzie bardzo żywiołowym,ruchliwym pieskiem,pełnym energii.Florek jest cudny,wg.mnie ma fajny charakter,polizał po ręce a to o czymś już świadczy,przylepa,natomiast Freska absolutnie nie chciała zaszyć się w kąt,nie kuliła się,była ciekawa co się dzieje,obserwowała cale zdarzenie.Powąchała moją dłoń.Stała w kontenerku.Strachulce przeważnie nie stoją w klatce,kulą się,leżą bez ruchu i odwracają wzrok.Wszystkie psiaki miały skierowany wzrok na mnie.Będzie dobrze.

Być może Freska trochę dziwnie zachowywała się w schronie ale to może wynikać z tego,że wcześniej miała kontakt z kobietą a tej brakowało jak trafiła do schronu.To są tylko moje domysły,które nie muszą się potwierdzić.Dajmy czas psiakom i czas na ocenę.

Zobaczymy,każdy dzień powinien przynieść wiadomości o zachowaniu psiaków,o ich charakterach.

Trudno ocenić psiaka w ciągu 5 min.praktycznie nie dotykając go,nie mając go przy sobie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Gabi79 napisał:

Zakochałam się we Florku, przypomina mi Misiunia

Florek ma taki  dobrotliwy wyraz pyszczka, :)

1 godzinę temu, b-d napisał:

Super, że psiny opuszczą schron :-)

Dorzucę coś jednorazowo - poproszę o nr konta.

Pięknie dziękujemy, zostań z nami:) dziekuje-ruchomy-obrazek-0030

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

Bogusik - dziękujemy bardzo za wstawienie zdjęć, nie mogłam się doczekać :)

Trochę z opóźnieniem bo nie miałam internetu, ale przynajmniej dogo się ponaprawiało i można już normalnie wstawiać zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Psiaki już zaopiekowane, chętnie zjadły kolację i teraz odpoczywają. Chłopaki wyluzowane, obwąchały krzaczki, płotek, Freska podobnie jak Lucky położyła się i nie miała ochoty się ruszyć, więc nie chciałam ją dodatkowo stresować.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, szafirka napisał:

Psiaki już zaopiekowane, chętnie zjadły kolację i teraz odpoczywają. Chłopaki wyluzowane, obwąchały krzaczki, płotek, Freska podobnie jak Lucky położyła się i nie miała ochoty się ruszyć, więc nie chciałam ją dodatkowo stresować.

Chłopaki się znają, jest im łatwiej;  byli w jednym boksie i byli tylko we trójkę.

Czekamy, co przyniesie jutro, oby same dobre infomacje:)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Bogusik napisał:

Trochę z opóźnieniem bo nie miałam internetu, ale przynajmniej dogo się ponaprawiało i można już normalnie wstawiać zdjęcia :)

Ja nadal nie mogę wstawiać przez dogo:(

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Bogusik napisał:

Bardzo się cieszę,że już i u Ciebie Martuniu się ponaprawiało...:)

Ja tez się cieszę:)

Napiszę i tutaj - dzisiaj kochani  będzie nam się wszystkim dobrze spało, spory stres nas opuścił

dobranocka-ruchomy-obrazek-0001
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Chłopaki się znają, jest im łatwiej;  byli w jednym boksie i byli tylko we trójkę.

Czekamy, co przyniesie jutro, oby same dobre infomacje:)

Oj, mam nadzieję, że tego trzeciego - ich kolegę teź uda się wyciągnąć ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, b-d napisał:

Oj, mam nadzieję, że tego trzeciego - ich kolegę teź uda się wyciągnąć ze schronu.

b-d, cała trójka już u Szafirki!! W tym boksie był Timi (pod opieka Anuli i Bogusik) Florek i Berek. 

Tutaj wątek trzech psiaków pod opieka Anuli i Bogusik. 

https://www.dogomania.com/forum/topic/349847-atilaluckytimi-czekają-na-wybawienieo40519-mają-szansę-pojechać-do-hoteliku-po-nowe-życie/?page=1

Łącznie 6 psiaków z zamojskiego schroniska już u Szafirki!!!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

b-d, cała trójka już u Szafirki!! W tym boksie był Timi (pod opieka Anuli i Bogusik) Florek i Berek. 

Tutaj wątek trzech psiaków pod opieka Anuli i Bogusik. 

https://www.dogomania.com/forum/topic/349847-atilaluckytimi-czekają-na-wybawienieo40519-mają-szansę-pojechać-do-hoteliku-po-nowe-życie/?page=1

Łącznie 6 psiaków z zamojskiego schroniska już u Szafirki!!!

 

No to w takim razie zrobiłyście wspaniałą robotę!

Bardzo się cieszę! :-)))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...