Jump to content
Dogomania

Trzy pary smutnych oczu zerkających zza krat, trzy różne historie, ale jedno marzenie. Pomóżcie nam zmienić ich życie, prosimy. Udało się! Freska w DS w Legnicy, Florek zamieszkał w Opolu, Berek we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

3 godziny temu, Havanka napisał:

Banerek super ! Boguniu, jesteś "MISZCZEM" !!!! Zaraz go sobie wkleję do podpisu.

Ja zaś zapraszam na bazarek transportowy. Jest już gotowy.

 

Havanka - Pięknie dziękujemy za kolejny bazarek i kolejny świetny pomysł:) kwiat-ruchomy-obrazek-0008

Oby udało się i tym razem pomóc psiakom dotrzeć do hoteliku!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, b-b napisał:

Nie mogę tego zrobić. 

Coś dog dzisiaj szwankuje.

To cierpliwie poczekamy, mam nadzieje, ze te problemy to tylko chwilowe, ciężko jest tez ze wstawianiem zdjęć:(

2 godziny temu, Radek napisał:

Śliczny banerek, a na bazarku już się zameldowałem. 

Dziękujemy pięknie:)

Link to comment
Share on other sites

Wyjazd psiaków coraz blizej, już  zaczynam się denerwować, oby wszystko było dobrze.

Zea pokryje koszt karmy dla psiaków z tego wątku, na razie na miesiąc, bo z funduszy coraz mniej, a wpłaty z 1 % dopiero w sierpniu.

Będę w kontakcie z Hanią.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Przed psiaczkami już ostatnia, zielona noc w schronie. Dobrze, że o tym nie wiedzą. Jutro już zobaczą inny świat ! Trzymam kciuki za szczęśliwą podróż !

Trochę się denerwuję, ale ja już tak mam....Kciuki zaciśnięte mocno, aby wszystko pzebiegło zgodnie z planem Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Trochę się denerwuję, ale ja już tak mam....Kciuki zaciśnięte mocno, aby wszystko pzebiegło zgodnie z planem Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

Będzie dobrze. Przecież nie po to dajemy im szansę, zeby coś miało źle pójść. Ja swoje kciuki już też mam zaciśnięte.

Link to comment
Share on other sites

Musi być dobrze, nie ma innej opcji, jutro o tej porze będziemy się wspólnie cieszyć i czytać informacje od szafirki.

Pocieszam siebie i Was jak mogę, ale strach jest ,  zawsze jest  przy takich transportach.

Zaciskajmy więc kciuki bardzo mocno, bo przed psiakami ciężki dzieńnastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0243

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...