Jump to content
Dogomania

Trzy pary smutnych oczu zerkających zza krat, trzy różne historie, ale jedno marzenie. Pomóżcie nam zmienić ich życie, prosimy. Udało się! Freska w DS w Legnicy, Florek zamieszkał w Opolu, Berek we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Dzwoniła też pani Jola od Freski vel Fredzi. Z wielkim uczuciem opowiadała o swojej "dziewczynce"  Fredzia w domu zachowuje sie nienagannie. Ogonek w górze, brzusio wystawia do głaskania, daje sie czesać, je z ręki. śpi z panią, a jak jej za goraco to przenosi sie na fotel. Pana juz się nie boi, jak wraca z pracy to merda ogonkiem. Pani Jola na spacerki wychodzi przed 6 rano, kiedy jeszcze nikt nie spaceruje i po 22 drugiej aby suni nikt nie stresował. W dzień szybkie spacerki na siku na skweek, bo przecież gorąco... Czekam na zdjęcia, mam obiecane.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam informację z Berkowego domku. Już spokojny na smyczy, chodzi bardzo ładnie. Pani Ania napisała, że to kochany i wspaniały psiak!i 

97c5ede0c2d1.jpg

Ale legowisko w przejściu nie jest chyba optymalne

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, helli napisał:

Ale legowisko w przejściu nie jest chyba optymalne

Berek jest taki sznaucerowaty.

Być może On tak jak Mój sznaucer lubi leżeć w miejscach z których widzi wszystko.

To są jego  strategiczne miejsca. Leży tam bardzo często.

A  w nocy idzie spać do kącika albo na łóżko.:)

 

Link to comment
Share on other sites

uxmalku, nie tylko Twój sznaucer ( jak ma na imię? ) lubi leżeć w miejscu , z którego może obserwować życie w domu. Większość psów to lubi.

Myślę ,że Berek pokazał gdzie chce leżeć. Byłam w mieszkaniu i to jest miejsce , z którego właśnie widzi pozostałe pomieszczenia.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

uxmalku, nie tylko Twój sznaucer ( jak ma na imię? ) lubi leżeć w miejscu , z którego może obserwować życie w domu. Większość psów to lubi.

Myślę ,że Berek pokazał gdzie chce leżeć. Byłam w mieszkaniu i to jest miejsce , z którego właśnie widzi pozostałe pomieszczenia.

Tobi :) , bo Feluś (drugi piesio) woli kąciki i w ukryciu spać.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam informacje z domu Florka: psiak już całkiem zadomowiony; lubi spacery, przysmaki, jest bardzo grzeczny,   dostaje dużo miłości.

Ma jednak trochę problemów zdrowotnych - badania wykazały lamblie, ma też problemy z  przednimi łapkami; na razie  Florek dostaje  leki przeciwzapalne i suplement na wzmocnienie stawów, państwo umówieni są  też na RTG.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

U Berka wszystko w porządku, zdrowiutki, o zachowaniu szczeniaka ale grzeczny i słucha się. Pani Ania napisała, że jest przekochanym psiaczkiem.

IMG-20190616-WA0004.jpg

Pewnie z chęcią by się pobawił z kolegą ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozmawiałam z pania Jolą od Freski vel Fredzi. Sunia w domu zachowuje się nienagannie. wita wracającego pańcia z pracy, ogonek cały czas w górze. Uwielbia przebywać na działce, ale tam nie jest na razie spuszczana. Na spacerkach coraz lepiej, ma psich przyjaciół z którymi się bawai ale nadal boi sie ludzi. Państwo zrezygnowali z wyjazdu nad morze ze względu na te lęki suni. Uznali, że pojada wtedy, jak już będą pewni, że sunia poradzi sobie ze zmiana miejsca. Mam obiecane zdjęcia.  

Link to comment
Share on other sites

U Florka te wszystko dobrze, uwielbia swoją rodzinę, wspólne chwile, wyjazdy na działkę.

Jest spokojnym, przytulasnym pieskiem i wiedzie teraz szczęśliwe życie.

Stan łapek trochę się poprawił, pani ma nadzieję, ze leki pomogą, Flrek jest pod stałą kontrolą weta.

Przy okazji wykonanych zdjęć RTG okazało się, ze do malutkiego Florka ktoś w przeszłości parokrotnie strzelał, ma w ciele srut.

Pani była wstrząśnięta, jak mi to opowiadała.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...