Jump to content
Dogomania

Trzy pary smutnych oczu zerkających zza krat, trzy różne historie, ale jedno marzenie. Pomóżcie nam zmienić ich życie, prosimy. Udało się! Freska w DS w Legnicy, Florek zamieszkał w Opolu, Berek we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 24.05.2019 o 20:23, Tola napisał:

Bardzo dziękujemy za zdjęcia, zaraz dołożę do ogłoszeń, bo teraz czas na domek dla Berka!

Na razie u mnie na OLX zainteresowanie słabe, może nowe zdjęcia coś zmienią.

Skopiowałam z 1 strony  linki do ogłoszeń Beka - czy coś się zmieniło?

 

Berek na Wrocław (Alaskan)

https://www.olx.pl/oferta/pobaw-sie-w-berka-z-berkiem-CID103-IDzULr

Berek na Warszawę  (Tola)

https://www.olx.pl/oferta/wesoly-energiczny-berek-do-adopcji-CID103-IDzWIjR.html

Berek na Opole (b - b)

https://www.olx.pl/oferta/bobik-kto-go-pokocha-CID103-IDzWIZM.html

Zaraz podmienię zdjęcia na swoim ale jak czytam może nie będą potrzebne;)

Trzymam kciuki :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Poker napisał:

Jaki to charakterek? Jutro jadę na wizytę pa i chciałabym wiedzieć.

Nie wiem jaki charakter ma Berek ale lubię takie pieski z wyglądu jak Berek plus taki szalony charakterek z lekkim Adhd.

Link to comment
Share on other sites

Wizyta dla Berka przełożona na środę o 12. Pani zadzwoniła ,że mąż nagle musi iść do pracy na 15.

Z rozmowy z panią wynika ,że pomimo swych 66 lat jest bardzo energiczna, chodzi na siłownię, wycieczki, jeździ samochodem.Zresztą głos ma bardzo dziarski.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Wizyta dla Berka przełożona na środę o 12. Pani zadzwoniła ,że mąż nagle musi iść do pracy na 15.

Z rozmowy z panią wynika ,że pomimo swych 66 lat jest bardzo energiczna, chodzi na siłownię, wycieczki, jeździ samochodem.Zresztą głos ma bardzo dziarski.

Rzeczywście, pani ma dosyć "młody" głos. Trzymam kciuki za wizytę. 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z panią Jolą od Freski. No niestety, pani nie wytrzymała i zabrała malutką na działkę, aby nakarmić koty, które tam przychodzą...Delikatnie mówiąć zdenerwowałam się, bo przecież prosiłam, aby na razie suni nie zabierała...To maluszek, nie wiem jak szczelne jest to ogrodzenie, ale dla przerażonego psiaka nie ma problemu, aby przecisnąć sie mysią dziurką.....

Link to comment
Share on other sites

Mam info od Patmol, że u suni wszystko ok. wpatrzona w panią jak w obrazek. Je z ręki. Chodzi za panią krok w krok. Do obcych nieufna, ciągle sprawdza patrząc na panią, czy wszystko dobrze. 

Dobrze, że Patmol jest na miejscu, będę ją znowu prosić za jakiś czas, aby sprawdziła, czy u suni, pieszczotliwie zwanej przez panią Fredzią, wszystko w porządku. 

Ja telefonicznie też bardzo proszę panią, aby uważała na malutką.

Bardzo przeżywam tą adopcję. Trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam info od Patmol, że u suni wszystko ok. wpatrzona w panią jak w obrazek. Je z ręki. Chodzi za panią krok w krok. Do obcych nieufna, ciągle sprawdza patrząc na panią, czy wszystko dobrze. 

Dobrze, że Patmol jest na miejscu, będę ją znowu prosić za jakiś czas, aby sprawdziła, czy u suni, pieszczotliwie zwanej przez panią Fredzią, wszystko w porządku. 

Ja telefonicznie też bardzo proszę panią, aby uważała na malutką.

Bardzo przeżywam tą adopcję. Trzeba mieć nadzieję, że będzie dobrze. 

 

To dobrze, ze Freska zaakceptowala nowy domek i widać, ze czuje się tam swobodnie, zwłaszcza na łóżku;)

Bliska obecność Patmol i telefoniczne rozmowy  Alaskan z DS na pewno przyniosą efekty.

Tymczasem już trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę Poker dla Berka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...