Jump to content
Dogomania

Trzy pary smutnych oczu zerkających zza krat, trzy różne historie, ale jedno marzenie. Pomóżcie nam zmienić ich życie, prosimy. Udało się! Freska w DS w Legnicy, Florek zamieszkał w Opolu, Berek we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

7 godzin temu, kado napisał:

Wizyta dla Florka jutro o 11. Pogadałam sobie z Panią że 20 minut przez telefon,jestem dobrej myśli...kciuki na pokład:)

Śliczne zdjęcia, miło popatrzeć.

A kciuki zaciśnięte z całych sił.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kado napisał:

Wizyta dla Florka jutro o 11. Pogadałam sobie z Panią że 20 minut przez telefon,jestem dobrej myśli...kciuki na pokład:)

Oj to jutro kciuki na pokład, bardzo prosimy!

Na psie szaleństwa miło popatrzeć, widać, ze wszystkie zwierzaki czują się świetnie w hoteliku:)

A Mysia zyskała nową koleżankę, pasują do siebie z Freską:)

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Onaa napisał:

Jak patrzę na Floreczka to nie mogę, tak bardzo mi przypomina mojego ukochanego tymczasika Kajtusia, przepraszam za zaśmiecanie wątku, ale jak tutaj zaglądam to ciągle do mnie wracają wspomnienia.

image.png.a4e9db08b4e15a70af2af7f2cef6b7f8.png

Nie zaśmiecasz, każdy wpis o psach jest ważny, potrzebny.

Ze wzruszeniem czytam takie wspomnienia;  ja tez często w psach tutaj pokazywanych widzę swoją ukochaną Tolę...

Link to comment
Share on other sites

Idąc na spotkanie z Panią,zastanawialam się czy nie będę Jej znać,bo mieszka na osiedlu,gdzie przez 10 lat pracowałam w banku. No i oczywiście,ze Ją znam,ona mnie też poznała:)

Państwo stracili swojego pieska 1,5 miesiąca temu. Długo chorował,zrobili dla niego naprawdę wszystko,co mogli,ale niestety...

Państwo,a szczególnie Pani,bardzo przeżywają jego odejście. Byli już u nas w schronisku wybrać pieska,ale w ten sam dzień Pani zobaczyła Florka ogłoszenia i przepadli.

Florek naprawdę do złudzenia przypomina ich poprzedniego pieska. Tłumaczyłam Państwu, że pomimo ludzacego podobieństwa,to nie będzie ten sam pies. Są tego w pełni świadomi,Pani już mówi o nim mój kochany Florek,bo imię zostanie bez zmian. 

Niedaleko domu mają swoją działkę.Znam doskonale te rejony i pomimo tego,ze to największe osiedle w Opolu,to  miejsc do spacerów jest mnóstwo. 

Pani zaraz miała dzwonić do hotelu dopytywać się,co Florek lubi jeść,bo będzie mu gotować jedzenie. Martwiła się o transport,bo mówiła,ze dzisiaj i jutro mąż jest w domu i mogliby podjechac w okolice Kątów Wroclawskich.Sama zaproponowała pokrycie czesci kosztów transportu.

Pani od roku jest na emeryturze,Pan jeszcze pracuje,tak wiec Florek bedzie caly czas z Pania w domu.

 Mysle,ze to dobry dom dla Florka i bedzie mu tam dobrze sie zylo:)

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, kado napisał:

Idąc na spotkanie z Panią,zastanawialam się czy nie będę Jej znać,bo mieszka na osiedlu,gdzie przez 10 lat pracowałam w banku. No i oczywiście,ze Ją znam,ona mnie też poznała:)

Państwo stracili swojego pieska 1,5 miesiąca temu. Długo chorował,zrobili dla niego naprawdę wszystko,co mogli,ale niestety...

Państwo,a szczególnie Pani,bardzo przeżywają jego odejście. Byli już u nas w schronisku wybrać pieska,ale w ten sam dzień Pani zobaczyła Florka ogłoszenia i przepadli.

Florek naprawdę do złudzenia przypomina ich poprzedniego pieska. Tłumaczyłam Państwu, że pomimo ludzacego podobieństwa,to nie będzie ten sam pies. Są tego w pełni świadomi,Pani już mówi o nim mój kochany Florek,bo imię zostanie bez zmian. 

Niedaleko domu mają swoją działkę.Znam doskonale te rejony i pomimo tego,ze to największe osiedle w Opolu,to  miejsc do spacerów jest mnóstwo. 

Pani zaraz miała dzwonić do hotelu dopytywać się,co Florek lubi jeść,bo będzie mu gotować jedzenie. Martwiła się o transport,bo mówiła,ze dzisiaj i jutro mąż jest w domu i mogliby podjechac w okolice Kątów Wroclawskich.Sama zaproponowała pokrycie czesci kosztów transportu.

Pani od roku jest na emeryturze,Pan jeszcze pracuje,tak wiec Florek bedzie caly czas z Pania w domu.

 Mysle,ze to dobry dom dla Florka i bedzie mu tam dobrze sie zylo:)

 

Kado - jeszcze raz bardzo dziękujemy za wizytę i obszerną relację:)

Dodam do niej aktualne informacje - Florek jedzie do Opola we wtorek, wiezie go TZ szafirki:)

Rodzina pokrywa całość kosztów za transport - pani prosiła, aby kwotę, która deklarowałyśmy na pomoc w transporcie przeznaczyć na potrzebujące psiaki - bardzo dziękujemy!

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...