Jump to content
Dogomania

Rozliczony, do usunięcia. Bazarek dla Tobisia do 13.05 !


Paula&Kokonut

Recommended Posts

Zapraszamy również na wątek z pysznymi, domowymi ciasteczkami. Cel szczytny, ciastka pyszne ( mój Kokosek uwielbia). Możliwa wysyłka 1 paczką fantów i ciasteczek po zakończeniu bazarków:)

https://www.dogomania.com/forum/topic/349882-ciasteczkowy-na-spłatę-długu-u-kwiaciarenki-do-2019-06-05/?tab=comments#comment-17468701

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Paula&Kokonut napisał:

Dzień dobry, odnotowałam. Biustonosz F ma malutką dziurkę na miseczce. Widać na zdjęciu, piszę informacyjnie, gdyby jednak Pani chciała wycofać się z tej licytacji to proszę dać znać.

Spoko, może być, pod swetrami nie będzie widać ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.05.2019 o 21:45, pochamerka napisał:

Jaka jest szerokość w pasie białych spodni nr 25?

Jak wrócę z pracy to zmierzę:) A Pani mogłaby sprawdzić na jaki model tel są te pokrowce jednorożce?:)

Ok uzupełnię info, spodnie pas 35 cm x2, biodra 38-39 cm x 2, długość 100 cm. Materiał delikatny z lycrą +/- 1-2 cm się rozciągają.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Paula&Kokonut napisał:

Jak wrócę z pracy to zmierzę:) A Pani mogłaby sprawdzić na jaki model tel są te pokrowce jednorożce?:)

To jest albo Huawei Y6 2017 albo Huawei Y7 2017. Naprawdę nie pamiętam już,  a  w historii ebay nie mam już takich informacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...