Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Kochany na pewno :) Mopikiem nie koniecznie powinien być....To piękny pies ale Państwo jakoś chyba nie za bardzo przykładają się do pielęgnacji Timiego futerka.Zwróciłam uwagę p.Michałowi ale chyba ludzie wiedzą lepiej....

Poprosiłam Poker o zrobienie wizyty po/a i zgodziła się ją przeprowadzić,więc zobaczymy  jak to w rzeczywistości wygląda....

Bogusiu nie miałam na myśli stanu jego futerka. Dla mnie kudłacze to  mopiki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani otrzymałam od p.Wioletty wiadomość i bardzo proszę o kciuki w poniedziałek za Atilkę!

 

Witam pani Bogusiu .W ubiegłym tygodniu byliśmy na tomografie i niestety jest 2 milimetrowy prześwit więc w poniedziałek ma następną operację. Mam nadzieje ze to już będzie koniec bo chcemy ją koniecznie wyleczyć .Proszę ją wspierać dobrą energią .Pozdrawiam

Whats-App-Image-2020-01-25-at-16-58-23.j

Whats-App-Image-2020-01-25-at-16-53-17.j

Whats-App-Image-2020-01-25-at-16-56-21.j

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Anula napisał:

Ale Atila cudna jest na tych zdjęciach.Mam nadzieję,że ta operacja to już ostatnia.Oby operacja pomyślnie się zakończyła.

Będę jutro myślami i mocno trzymać kciuki.

Wszyscy będziemy trzymać mocno  kciuki, żeby tak wspaniała sunia mogła wreszcie w pełni zdrowa cieszyć się własnym domem.

Warto też tutaj wspierać takie wspaniałe rodziny.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Wszyscy będziemy trzymać mocno  kciuki, żeby tak wspaniała sunia mogła wreszcie w pełni zdrowa cieszyć się własnym domem.

Warto też tutaj wspierać takie wspaniałe rodziny.

Tak,Tola.Bogusik jest w ciągłym kontakcie z domkiem i rozmawia,wspiera jak może.To bardzo pomaga rodzinie bo nie jest sama z problemem,wie,że kilka osób jest myślami z nimi i z Atilą.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za kciuki,które nadal są potrzebne.

Wiadomości od p.Wioletty:

Witam Pani Bogusiu .Atilka jest po operacji .Zostaje do juta w klinice .Utworzyła się rynienka przy moczowodzie która trzeba było zniszczyć i podszyć .Miejmy nadzieję ze to było przyczyną tego posikiwania .Podobno dobrze sobie radzi .Juto będę wiedzieć więcej .Pozdrawiam

Zdjęcia z wczoraj z hotelu:

Whats-App-Image-2020-01-27-at-14-22-07-1

Whats-App-Image-2020-01-27-at-14-22-07.j

Whats-App-Image-2020-01-27-at-14-22-07-2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
42 minuty temu, Anula napisał:

Poker,ja nieśmiało zapytam,czy już poczyniłaś jakieś kroki?

Timi mi nie daje spokoju.

Nie poczyniłam , ale myślę o nim stale. Mam teraz dużo pracy i w tygodniu nie mam jak pojechać. Spróbuje się umówić na przyszły weekend.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiadomości o Atilce:

Atilka w piątek miała ściągane staplery .Od wczoraj nietrzymanie  moczu się zmniejsza  .Sika bardzo często ale jeszcze strumieniem kropelkowym . Pęcherz się regeneruje do 3 tygodni.

Ona jest taka nasza dziewczynka :) No musi być w końcu  dobrze , chyba organizm nie wytworzy  już żadnego ujścia .Moczowody operowane poprzednio są w porządku :)

Wygrzewanie na słoneczku....:)

Whats-App-Image-2020-02-08-at-11-34-20.j

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trochę o Atilce....

Staplery już ma ściągnięte ,kropel żadnych nie ma ,czasami jest cewka lekko mokra  ale to jeszcze potrzebny jest czas bo sikanie tez jest strumieniem kropelkowym i dosyć często. :)

Dziękujemy bardzo za kciuki i trzymamy się myśli, że to już koniec kłopotów z posikiwaniem .Nie raz zastanawiałam się jak ona dawała sobie radę kiedyś, bo przecież jest taka delikatna ale chyba nie chcemy tego wiedzieć.....Teraz już chętnie się ubiera na spacer i nie boi się smyczy ale w nocy jeszcze męczą ją jakieś koszmary i wręcz płacze, więc schodzę do niej i ją budzę.Mamy nadzieję, że to też minie bo to chyba wspomnienia ją męczą.....

W takiej pozycji nasza kruszynka lubi spać :)

Whats-App-Image-2020-02-15-at-21-39-28.j

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiadomości od p.Wioletty:

Witam.Pęcherz regeneruje się 6 tygodni po operacji ale już chyba jest dobrze ,rano ma sucho tylko w ciągu dnia po sikaniu jest cewka moczowa mokra to pewnie po wysiłku jeszcze mięśnie tak nie pracują no ale liczymy ze z czasem całkiem się unormuje a jeśli będzie tak to już nie jest źle :)

Wczoraj Atilka zaliczyła spa.Kocha słoneczko i łapie każdy jego promyk :)

Whats-App-Image-2020-03-05-at-10-36-26.j

A tak śpi, jak dziecko :)

Whats-App-Image-2020-03-05-at-10-52-45.j

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Witam.Pęcherz regeneruje się 6 tygodni po operacji ale już chyba jest dobrze ,rano ma sucho tylko w ciągu dnia po sikaniu jest cewka moczowa mokra to pewnie po wysiłku jeszcze mięśnie tak nie pracują no ale liczymy ze z czasem całkiem się unormuje a jeśli będzie tak to już nie jest źle :)

Wczoraj Atilka zaliczyła spa.Kocha słoneczko i łapie każdy jego promyk :)

Whats-App-Image-2020-03-05-at-10-36-26.j

Śliczna jest. Tylko lajki diabli wzięli...

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Słodka Atilka  i ma niebywałe szczęście do DS.

Jestem umówiona z DS Timi na przyszły tydzień.

Pan od razu mnie uprzedził ,że Timi idzie do fryzjera 10 marca.  Są z niego zadowoleni. Jest grzeczny z wyjątkiem szczekania na rowerzystów. Nie umie sie bawić zabawkami tylko z właścicielami. No i ma " wrażliwy " żołądek , więc jest na diecie hypoalergicznej i nie może dostawać smaczków.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Słodka Atilka  i ma niebywałe szczęście do DS.

Jestem umówiona z DS Timi na przyszły tydzień.

Pan od razu mnie uprzedził ,że Timi idzie do fryzjera 10 marca.  Są z niego zadowoleni. Jest grzeczny z wyjątkiem szczekania na rowerzystów. Nie umie sie bawić zabawkami tylko z właścicielami. No i ma " wrażliwy " żołądek , więc jest na diecie hypoalergicznej i nie może dostawać smaczków.

Zabawy zabawkami psimi można nauczyć psiaka rzucając mu zabawki i zabierając mu.Nie jest to skomplikowana nauka a przynajmniej pies ma zajęcie w ciągu dnia.

Poker zwróć uwagę czy tam nie stoi jakaś buda,kojec na ogrodzie,zerknij,bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...