Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

3 godziny temu, Poker napisał:

Troszkę zarośnięty przystojniak. Przydałoby się go wyczesać , a może i wytrymować.

Też tak myślę ale nie będziemy się wtrącać.Państwo zdawali sobie sprawę,że to jest pies długowłosy i wymaga jak nie obcinania to na pewno czesania.

Link to comment
Share on other sites

Oby jak najwięcej radosnych informacji z nowych domów, bo to one dodają sił do dalszego pomagania bezdomniakom, bez nich byłoby bardzo ciężko.

Rodzina Atilki naprawdę wspaniała, dzięki udanej operacji suczka może w pełni cieszyć się ich miłością i szczęśliwym psim życiem:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Poker napisał:

Ja też lubię zarośnięte psiaki . Lucky jest wyczesany ,a Timi niestety nie , chyba że tak szybko się kołtuni jak nasza Loczka.

Najważniejsze ,że obaj szczęśliwi.

Wszystkie te ostatnie adopcje z hoteliku szafirków są bardzo udane:).

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jeżeli chodzi o Atilkę to nie mam zbyt dobrych wiadomości bo zaczęła znowu minimalnie kropelkować...W związku z tym będzie raczej konsultacja w Warszawie.Po za tym jest jak zawsze cudowną i bardzo kochaną sunią :)

Zabawy z psiakiem mamy p.Wioletty :)

Takie mam fajne ubranka abym nie zmarzła :)

Whats-App-Image-2019-10-30-at-21-41-26.j

Whats-App-Image-2019-10-30-at-21-41-26-1

  •  
Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za Atilkę. Miałam nadzieję, że to już koniec jej kłopotów. 

Wspaniale,że Państwo dają jej tyle miłości i dalej zamierzają leczyć aby polepszyć jej i swoje życie.

 

Lacky - kochany chłopak. Innym krzywdy nie zrobi ale wie jak walczyć o ludzia :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
22 minuty temu, b-b napisał:

Kochany mopik :))

Kochany na pewno :) Mopikiem nie koniecznie powinien być....To piękny pies ale Państwo jakoś chyba nie za bardzo przykładają się do pielęgnacji Timiego futerka.Zwróciłam uwagę p.Michałowi ale chyba ludzie wiedzą lepiej....

Poprosiłam Poker o zrobienie wizyty po/a i zgodziła się ją przeprowadzić,więc zobaczymy  jak to w rzeczywistości wygląda....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...