Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

Atila ma wspaniały dom,który zrobi wszystko aby wyleczyć Atilę.Widać,że jest kochana ponad wszystko.Wspaniali opiekunowie!

Nikt nie przypuszczał ani nie mógł przewidzieć,że Atila będzie miała takie problemy ze zdrowiem.Całe szczęście,że została zabrana ze schronu i trafiła do tak wspaniałego domku.

Oby teraz udała się operacja i Atila wróciła do zdrowia.Dobrze,że okazało się,że jest możliwa operacja.Będę trzymać kciuki za naszą kochaną sunię

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Atilka otrzymała cudowny domek i panią, która widać i słychać na filmiku, że kocha ją bardzo i o nią dba. Ja też myślę, ze wszystko będzie dobrze, bo przecież nie po to SZCZĘŚLIWY LOS zesłał jej ten baśniowy dom, żeby teraz coś miało być nie tak...

Kciuki jednak trzymam za udaną operację i szybki powrót do sił ! Trzymaj sie dzielna Atilko !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Havanka napisał:

Atilka otrzymała cudowny domek i panią, która widać i słychać na filmiku, że kocha ją bardzo i o nią dba. Ja też myślę, ze wszystko będzie dobrze, bo przecież nie po to SZCZĘŚLIWY LOS zesłał jej ten baśniowy dom, żeby teraz coś miało być nie tak...

Kciuki jednak trzymam za udaną operację i szybki powrót do sił ! Trzymaj sie dzielna Atilko !

Ja też tak myślę,że los się do Atilki bardzo uśmiechną i teraz do pełni szczęścia brakuje tylko udanej operacji i powrotu do zdrowia.Kciuki Elu będą bardzo potrzebne i bardzo za nie dziękuję,ponieważ  to jednak nie zwykły zabieg,a operacja.Jeszcze pewnie termin nie ustalony bo nie mam wiadomości od od p.Wandy.Teraz jest sezon urlopowy i mogą być jakieś przesunięcia w czasie.

Wczorajsze zdjęcie Atilki po kąpieli :)

 

 

WhatsApp Image 2019-07-13 at 17.47.09.jpeg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Zerkam do cudnych psiaczków z najlepszymi życzeniami długiego i szczęśliwego zycia !

Dziękujemy Eluniu,że zaglądasz i zostawiasz wspaniałe życzenia psiaczkom :)

Jeszcze pokażę trochę Atilki :)

Jak przystało na członka rodziny,ma także swoje krzesełko w ogrodzie,jak reszta domowników :)

1549665941_WhatsAppImage2019-07-20at09_53.06(1).jpeg.ece5aedcb27e23ea035a5e0c81c062fa.jpeg

Tak sobie słodko śpię...:)

1445254661_WhatsAppImage2019-07-20at09_53_06.jpeg.a29e37b1140a587a03c494e2bac7b9db.jpeg

I tak trochę akrobatycznie...:)

1963187848_WhatsAppImage2019-07-20at09_51_27.jpeg.6cedf80b8ee5c60d9a19b18f4e89fb5e.jpeg

109306178_WhatsAppImage2019-07-20at09_51.27(1).jpeg.0bb09d5c4f2ab8e3ba22ae4312401a20.jpeg

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Cudne są te wygibasy Atilki ! Wyluzowane, szczęśliwe psy takie właśnie pozy przybierają. Jeszcze tak niedawno mój Misiaczek wskakiwał na swój tapczan, przewracał sie na plecy, wyciągał łapy w górę i wyglądał jak Atilka teraz. Aż miło popatrzeć.

Bogusiu, z przyjemnością wchodzę na Wasze wątki, bo widzę jak wielką i szybą metamorfozę przechodzą psiaczki. Cieszę sie ogromnie ich szczęściem. Chciałabym, by wszystkie bezdomne psy skosztowały takiego życia.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Anula napisał:

I nawet kocyk złożony,podłożony pod główkę.Faktycznie nasza Atila ma królewskie życie.

109306178_WhatsAppImage2019-07-20at09_51.27(1).jpeg.0bb09d5c4f2ab8e3ba22ae4312401a20.jpeg

To najcudowniejszy domek jaki mógł się trafić Atilce :):)

 

Otrzymałam wiadomość od Pani Wioletty,że operacja będzie w piątek.Bardzo proszę wszystkich,którzy zaglądają na wątek o dobre myśli i trzymanie kciuków, aby wszystko poszło pomyślnie i bez komplikacji.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Bogusik napisał:

To najcudowniejszy domek jaki mógł się trafić Atilce :):)

 

Otrzymałam wiadomość od Pani Wioletty,że operacja będzie w piątek.Bardzo proszę wszystkich,którzy zaglądają na wątek o dobre myśli i trzymanie kciuków, aby wszystko poszło pomyślnie i bez komplikacji.

Ta operacja wciąż we mnie siedzi.Jestem myślami z Atilą wciąż.Nadeszła ta oczekiwana wiadomość od P.Wioletty.Teraz ogromny stres i oczekiwanie aby operacja przebiegła pomyślnie.Czy Atila zostanie w Klinice(Lecznicy) po operacji? O której operacja jest zaplanowana?Będziemy czekać na wiadomości i tylko dobre,innej opcji nie przyjmuję.

Bogusik,przekaż P.Wiolecie,że wciąż o niej i Atlilce myślimy.Będziemy mocno trzymać kciuki,już zaczynamy a w piątek to będą zaciśnięte cały czas.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Anula napisał:

Ta operacja wciąż we mnie siedzi.Jestem myślami z Atilą wciąż.Nadeszła ta oczekiwana wiadomość od P.Wioletty.Teraz ogromny stres i oczekiwanie aby operacja przebiegła pomyślnie.Czy Atila zostanie w Klinice(Lecznicy) po operacji? O której operacja jest zaplanowana?Będziemy czekać na wiadomości i tylko dobre,innej opcji nie przyjmuję.

Bogusik,przekaż P.Wiolecie,że wciąż o niej i Atlilce myślimy.Będziemy mocno trzymać kciuki,już zaczynamy a w piątek to będą zaciśnięte cały czas.

Anulko nic więcej nie wiem niż to co napisałam.Jak otrzymam coś więcej od p.Wioletty to na pewno napiszę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam wiadomość od p.Wioletty:

Nie może być inaczej jak tylko dobrze :) Mamy być na 8 rano i informacje będziemy mieć w piątek ale zabieramy ją w sobotę .Weterynarz który Nas tam pokierował tez będzie tam na miejscu

 

Swoją drogą mają niesamowitego weta,który i pokierował gdzie trzeba i załatwił miejsce w klinice a teraz też tam będzie ....:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wiadomości z domku Luckiego :)

Dzień dobry. Problemów nie ma żadnych, Lakiś świetnie sobie radzi i jest najgrzeczniejszym psiakiem jakiego znam, nawet za kotami na spacerach się specjalnie nie ugania :)

Nawet przestał bać się aut, już nie reaguje nerwowo ani na ludzi ani na inne psy, nawet ma sporo znajomych w okolicy :)
Spacerki nadal głównie na smyczy, ale mamy miejsce gdzie może się wybiegać wedle uznania i chętnie z tego korzysta. Jedyne co to nie lubi wychodzić po deszczu bo wie, że później czeka go wycieranie a tego nie lubi :)

543889219_WhatsAppImage2019-07-24at21_26_07.jpeg.9beb005e289ed62c3b66403270d9d8e2.jpeg

1311752617_WhatsAppImage2019-07-24at21_25_45.jpeg.5c4983a22f598e9356a6a8ac01a13dd1.jpeg

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wieści z domku Lakusia cieszą. Psiak coraz bardziej zżywa się z rodziną i rodzina z nim. Cieszy kiedy psiak po przejściach trafia na wspaniałych ludzi.

Dużo miłości i rąk do głaskania chłopaku! :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

Wieści z domku Lakusia cieszą. Psiak coraz bardziej zżywa się z rodziną i rodzina z nim. Cieszy kiedy psiak po przejściach trafia na wspaniałych ludzi.

Dużo miłości i rąk do głaskania chłopaku! :)

Ja też uwielbiam oglądać szczesliwe, psie pyszczki w nowych domach. One naprawdę potrafią się śmiać ! Ostatnie pokazane zdjęcia Atilki i Lakiego powinne trafic na metamorfozy ! Atilko, dziś szczegolnie trzymam za ciebie kciuki ! 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Atila zapewne już w Klinice.Trzymam kciuki i jestem myślami z Atilą.Oby nie było jakiś komplikacji i operacja przebiegła pomyślnie.

 

25 minut temu, Havanka napisał:

Ja tez zagladam. Atilka pewnie juz po operacji...  Kciuki na maxa zaciśnięte ! 

Atilkę zabrali na zabieg o 9,30 i jeszcze nie mam żadnych innych wiadomości od p.Wioletty.Musimy cierpliwie poczekać,choć to bardzo trudne....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...