Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

4 minuty temu, Tola napisał:

Bogusiu, a można wrzucić sam link do filmu z wyjazdu psów ze schroniska?  Próbowałam, al za kazdym razek otwierami się profil schroniska, a nie film...

Nie wiem ale zaraz zobaczę.Nie zawsze się da....

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tola napisał:

Dzisiaj będzie nam się wszystkim dobrze spało, spory stres nas opuścił

dobranocka-ruchomy-obrazek-0001

 

Zgadza się :) Dobrej nocy wszystkim życzymy :)

Filmu nie da się inaczej wstawić i w ogóle nie można go pobrać.Przynajmniej ja niestety, ale też nie potrafię....

Link to comment
Share on other sites

Psiaki też spały smacznie. Nowy dzień przyniósł trochę optymizmu, bo trawka zielona, jedzonko podstawione pod nosek, ręce do głaskania, kocyki mięciutkie. Atila - terierka - wywąchała wszystko, obejrzała dokładnie płot, czy aby nie ma gdzieś jakiegoś przejścia. Luscy nie tylko pokazał łapki, ale też brzucholek i wyraził wielkie zadowolenie z czochrania. Timi to szczęśliwy, beztroski przytulas, który uśmiechnięty rozdaje buziaki.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, szafirka napisał:

Psiaki też spały smacznie. Nowy dzień przyniósł trochę optymizmu, bo trawka zielona, jedzonko podstawione pod nosek, ręce do głaskania, kocyki mięciutkie. Atila - terierka - wywąchała wszystko, obejrzała dokładnie płot, czy aby nie ma gdzieś jakiegoś przejścia. Luscy nie tylko pokazał łapki, ale też brzucholek i wyraził wielkie zadowolenie z czochrania. Timi to szczęśliwy, beztroski przytulas, który uśmiechnięty rozdaje buziaki.

Tak też myślałam o psiakach.Nasze psiaczki cudne.Haniu dzięki za przepiękne fotki i wiadomości.Wszyscy odwiedzający wątek czekali na nie z niecierpliwością.

Haniu a na kiedy jest umówione SPA bo śmierdziały niemożliwie.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Figunia napisał:

Śliczne psiątka, choć tak zaniedbane. Po doprowadzeniu futerek do porządku, odkarmieniu, będą powalajaco piękne. 

Wspaniale, ze uśmiechnął się do nich los.

Masz rację Aniu,są przepiękne a mój faworyt Timi najcudowniejszy jest.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Figunia napisał:

Wiem Anulko, ze skradł Ci serce..

A przy okazji, jak zdrowie Twojego cudnego Okruszka - pekineczka Mikiego? 

Tyle lat już nie ma mojego PONika z nami a ja wciąż wracam myślami do niego.Być może w podobnych psach jak Timi widzę jego.

Miki skończył właśnie 10 lat.Po tylu operacjach co przeszedł trzyma się jeszcze całkiem,całkiem.Kulawizna na prawą tylną łapkę została ale to mu za bardzo nie przeszkadza,jeszcze biega po schodach i na łące.Rzęsy ostatnio zostały skutecznie wytępione a więc nie drażnią oczów.W grudniu miał robione echo serca i wykazało niedomykalność zastawki mitralnej i zastawki trójdzielnej.Jest na tabletkach Nelio,musi je łykać do końca życia.Ząbków przednich już nie ma.Teraz szykujemy się na kontrolę ząbków.Charakter się malca zmienił diametralnie,nie toleruje psów ani suczek.Zrobił się bardziej szczekliwy,nawet potrafi pogonić ptaszki z tarasu co wcześniej tego nie robił.Kotków od kilku lat też nie toleruje a wychował się z kotkiem.Na starość zmienia się.No i tak sobie jakoś żyjemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...