Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

3 minuty temu, Havanka napisał:

Fajnie, ze jest juz wątek psiaczków i że go odnalazłam. Aniu, oczywiście, ze bazarek transportowy będzie również na "trójeczkę" z tego wątku.

Wierzę w szczęśliwe i szybkie zakończenie psiej tułaczki tych perełek ! Oczywiście będę też zaglądać i moze też przydam sie do ogłoszeń.

Jesteś Kochana.Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj na króciutko w schronisku podrzucić szelki i smycze, zajrzałam do chłopaków.

Atila, Lucky i Freska gdzieś zamknięte, nie widziałam ich.

 

Pieszczoch Timi, nieśmiałowski Florek i rozbrykany  Berek

5857e3748a33a48bmed.jpg

541ceceb4149c6a9med.jpg

1b59b3d38af40c0cmed.jpg

ec461f0a6af924b9med.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Wyjazd psiaków coraz blizej, już  zaczynam się denerwować, oby wszystko było dobrze.

Zea pokryje koszt karmy dla psiaków z tego wątku, na razie na miesiąc, bo z funduszy coraz mniej, a wpłaty z 1 % dopiero w sierpniu.

Psiaki cudne, na pewno szybko znajda domki, zwłaszcza walijka;)

Będę w kontakcie z Hanią.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

Wyjazd psiaków coraz blizej, już  zaczynam się denerwować, oby wszystko było dobrze.

Zea pokryje koszt karmy dla psiaków z tego wątku, na razie na miesiąc, bo z funduszy coraz mniej, a wpłaty z 1 % dopiero w sierpniu.

Psiaki cudne, na pewno szybko znajda domki, zwłaszcza walijka;)

Będę w kontakcie z Hanią.

Martuniu,bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mam niespodziankę.Nadeszła pomoc finansowa od naszego Anioła, kochanej Nesiowata dla naszych psiaczków a także od P.Joli od Destino/Joszki.W przypadku trzech psiaczków jest to bardzo znacząca pomoc.Z całego serca dziękuję.

                                                      milosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0384

Link to comment
Share on other sites

Mam informację od Hani,że szafirek zajedzie do mnie z psiakami jutro 15-16godz.Przekażę 420,00zł za transport a rozliczenie będzie między mną a Havanką,która zrobiła bazarek transportowy.

Jeszcze jedna noc,ostatnia noc w schronie i psiaki rozpoczną nowe życie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...