Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

Tak są szczęśliwe,to widać.Są wolne,teraz dopiero widać jak potrzebowały ruchu,wolności.Wszystkie są cudne.

Haniu ja wyjeżdżam w piątek rano na tydzień i  i nie będę miała dostępu do internetu.Czy możesz podać koszt weta?

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że to już będzie odpowiedni czas dla psiaków aby ruszyć z ogłoszeniami.Czekamy zatem tylko na wpis Hani odnośnie nowych spostrzeżeń,a także na stosunek każdego z nich do innych psów,kotów i dzieci.Również ważne jest info co do chodzenia na smyczy...

Link to comment
Share on other sites

Atila jest grzeczna, spokojna, w ogóle nie tak jak terier. Muszę ją specjalnie zapraszać na dwór, ale jak już na nim jest, to jest OK. Jej sierść jest dalej w średnim stanie, daję jej olekardin, uszy czyścimy, ale dużo jest zaschniętego brudu i dzisiaj włączyliśmy jeszcze jeden płyn. Dzisiaj byliśmy u weta, który właśnie sprawdził uszy, dał szampon do kąpieli (2 saszetki), zrobił badanie krwi, które wyszły prawidłowo. Atila lubi być głaskana, toleruje koty, lubi dzieci, utrzymuje czystość w domu.

Lucky robi się coraz bardziej szalony, lubi się wygłupiać, biegać. Z psiakami chwilę się pobawi, ale jak Berek skacze na niego, to od razu się denerwuje i odchodzi. Utrzymuje czystość, sygnalizuje szczeknięciem jak ktoś podchodzi do bramki. Lubi dzieci, toleruje koty.

Timi jak to Timi - wesoły, pełny energii, kocha wszystko i wszystkich. Z czystością jeszcze średnio, ale dopracujemy.

Wszystkie psy znają chodzenie na smyczy i dobrze sobie z nią radzą. Timi jedynie jest za bardzo zaciekawiony światem i potrafi pociągnąć to w lewo, to w prawo.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą zrobiłam przelew na konto Anuli; za transport 420 zł + 50 zł ( 40 zł zostało wpłacone od razu na konto Anuli). Razem 470 zł. Jest to dochód z bazarku transportowego.

Anula, jak zawsze proszę o potwierdzenie odbioru na bazarku.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, szafirka napisał:

IMG_20190514_180236_800x600.jpg

Cudna jest :D

Jeśli będzie potrzebna pomoc w ogłoszeniach to piszcie na PW proszę choć ja bym najpierw próbowała tylko na Wrocław. Wszystkie psiaki są cudne i powinny szybko znaleźć swoje rodziny:)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Wszystkie psiaki cudne, wszystkie mają cudne charaktery  i na pewno każdy z nich szybko znajdzie dom z marzeń:)

Mam też nadzieję,że szybko znajdą wspaniałe domki :)

23 godziny temu, agat21 napisał:

Ale się fajnie zmieniają :) Kolejna wspaniała historia uratowanych psiaków

Ja również bardzo lubię te fajne metamorfozy :)

22 godziny temu, Havanka napisał:

Przed chwilą zrobiłam przelew na konto Anuli; za transport 420 zł + 50 zł ( 40 zł zostało wpłacone od razu na konto Anuli). Razem 470 zł. Jest to dochód z bazarku transportowego.

Anula, jak zawsze proszę o potwierdzenie odbioru na bazarku.

Eluniu,jak Anula wróci do domu to zaraz potwierdzi na wątkach :) Pięknie kolejny raz dziękujemy za pomoc w postaci bazarku :) Mam ogromną prośbę czy byś nie stworzyła choć jednego tekstu do ogłoszeń? Anula wpadnie 'na chwilę do domu" i w sobotę wyrusza na tydzień do mnie i ciężko jej będzie wszystko ogarnąć.Tym bardziej,że obie będziemy robić bazarki aby zebrać fundusze i to też zajmie dużo czasu.Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

8 godzin temu, b-b napisał:

Cudna jest :D

Jeśli będzie potrzebna pomoc w ogłoszeniach to piszcie na PW proszę choć ja bym najpierw próbowała tylko na Wrocław. Wszystkie psiaki są cudne i powinny szybko znaleźć swoje rodziny:)

Bogduniu przyda się na pewno!:) Tylko nie ma jeszcze tekstu do ogłoszeń....

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Eluniu,jak Anula wróci do domu to zaraz potwierdzi na wątkach :) Pięknie kolejny raz dziękujemy za pomoc w postaci bazarku :) Mam ogromną prośbę czy byś nie stworzyła choć jednego tekstu do ogłoszeń? Anula wpadnie 'na chwilę do domu" i w sobotę wyrusza na tydzień do mnie i ciężko jej będzie wszystko ogarnąć.Tym bardziej,że obie będziemy robić bazarki aby zebrać fundusze i to też zajmie dużo czasu.Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Boguniu, oczywiście, ze pomogę. Właśnie przed chwilą napisałam Florkowi i ma już OLX na Kraków. Tylko potrzebuję trochę czasu, by zapoznać sie z opisem psiaczka i wybrać odpowiednie zdjecia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Havanka napisał:

Boguniu, oczywiście, ze pomogę. Właśnie przed chwilą napisałam Florkowi i ma już OLX na Kraków. Tylko potrzebuję trochę czasu, by zapoznać sie z opisem psiaczka i wybrać odpowiednie zdjecia.

Super! Jesteś kochana :) Trochę info jest w poście informacyjnym i teraz tu,to co Hania napisała o psiakach.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Havanka napisał:

Napisałam tekst i od razu zrobiłam OLX na Wrocław, żeby nie marnować czasu. Jeżeli będą jakieś uwagi, to uzupełnię treść lub zmienię województwo : https://www.olx.pl/oferta/laki-czarna-perla-do-adopcji-CID103-IDzWEuM.html

Jutro postaram się napisać drugie ogłoszenie.

Eluniu bardzo kochana dziękuję :) Super tekst, tylko dopisz przed nr tel. w godzinach od 10 do 18.Hania bardzo o to prosiła :)

8 godzin temu, Tola napisał:

Ja też zrobię jutro OLX chociaż jednemu psiakowi.

Bardzo Martuniu dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...