Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

Lucky,przepiękny psiak o cudnej sierści.Ciekawe jak sobie radzi Timi w SPA i jak będzie wyglądał po obcięciu,także Atila cudna teriereczka.

Haniu,jeżeli to możliwe podaj więcej informacji na temat psiaków,wiek,ile mają w kłębie.Waga to zapewne będzie wiadomo jak psiak zaliczą weta.

Jeżeli będą te wiadomości podstawowe to autentycznie można już będzie ogłaszać psiaczki.

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Anula napisał:

Lucky,przepiękny psiak o cudnej sierści.Ciekawe jak sobie radzi Timi w SPA i jak będzie wyglądał po obcięciu,także Atila cudna teriereczka.

Haniu,jeżeli to możliwe podaj więcej informacji na temat psiaków,wiek,ile mają w kłębie.Waga to zapewne będzie wiadomo jak psiak zaliczą weta.

Jeżeli będą te wiadomości podstawowe to autentycznie można już będzie ogłaszać psiaczki.

Mnie się wydaje,że to troszkę za wcześnie aby je ogłaszać ponieważ nawet nie były na przeglądzie u weta,a to bardzo ważne.Również nie wiem czy sama Hania  w tej chwili będzie coś mogła więcej powiedzieć o psiaku zainteresowanej osobie.Tak praktycznie to jest dopiero 2 dzień w hoteliku,a z tego co mi Hania mówiła,często jest tak,że wiele niewidocznych cech charakteru i zachowań ujawnia się po kilku dniach.

Nie wiemy czy Lucky faktycznie nie umie chodzić na smyczy,czy tylko po przyjeździe był ogólnie zestresowany.Jeżeli nie umie to będzie wymagał nauki, bo przecież nie wydamy tak psiaka do domu.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Poker napisał:

Timi po SPA autentycznie pachnie na odległość i nabrał pewności siebie . Mina na tym zdjęciu mówi za siebie.

 

IMG_20190506_171714_800x600.jpg

To prawda! Albo zmieniła się Pani fryzjerka albo nie wiem co,że tym razem nie wygolone do samej skóry :)

To jest super zdjęcie :)

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Nesiowata napisał:

 I znów zabrakło mi lajków! 

A tak naprawdę to Wy chyba zamieniacie psy. Aż nie chce się wierzyć, że po 2 dniach pies uśmiecha sie od ucha do ucha! Kolejny szczęśliwiec.

Dzisiaj to i mi zabrakło lajków,na które zasługuje tyle fajnych osób piszących na tym wątku :)

Jutro wrócę i pouzupełniam...:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sara2011 napisał:

(Lucky) Musi trafić do domu, gdzie ktoś lubi czesać i dbać o sierść piesków :)

Ano właśnie, chyba, że jednak go będą regularnie ścinać, długi wlos to jednak wyzwanie, choć ktoś chyba go trochę czesał przed schroniskiem

Link to comment
Share on other sites

Cudnie psiaki wyglądają. Ładne były ale teraz to cud, miód, orzeszki !:D

Już nie mogę się doczekać jak będzie reszta wyglądała po SPA :)

Trzymam kciuki aby nauka chodzenia na smyczy dla wszystkich nie była problemem.

Link to comment
Share on other sites

O rany....kolejny mister, nic tylko podziwiać, cuuuuuuuudo!!!

I wreszcie widać pysi:)

Timi ma spojrzenie podobne do Pszenicznego, pamiętacie go na pewno, to taka moja psia miłość była...

No, no, Hania będzie miała na pewno urwanie głowy, jak ruszą ogłoszenia:)

 

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, helli napisał:

Ano właśnie, chyba, że jednak go będą regularnie ścinać, długi wlos to jednak wyzwanie, choć ktoś chyba go trochę czesał przed schroniskiem

Wydaje mi się,że on ma zupełnie inny rodzaj sierści,która nie ma zbyt dużo podszerstka i jest gładka.Właśnie taką dużo łatwiej się rozczesuje,o ile robi się to regularnie.Dzięki za uwagi bo to też trzeba brać pod uwagę przy rozmowie z potencjalnym domkiem :)

49 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Lucky wygląda jak pies-synuś moich rodziców - Dodo. Miał tylko dłuższe łapki i stojące uszy. Zmarł w wieku 17 lat. 

420468538_Obraz014(Kopiowanie).jpg.69451401975a3812213fa0f3493b98b9.jpg 

Oj ta sierść wymaga pracy ale za to jaki efekt można osiągnąć :))) Na zdjęciu letnia szata. Zimą bardziej puszysta.

Dusiu miło Ciebie widzieć na wątku naszej trójeczki :) Dodo dożył naprawdę sędziwego wieku i jestem pewna,że miał szczęśliwe życie :) Jeżeli masz jakąś foteczkę,to bardzo będzie fajnie,jak ją tutaj wstawisz :)

9 minut temu, b-b napisał:

Cudnie psiaki wyglądają. Ładne były ale teraz to cud, miód, orzeszki !:D

Już nie mogę się doczekać jak będzie reszta wyglądała po SPA :)

Trzymam kciuki aby nauka chodzenia na smyczy dla wszystkich nie była problemem.

Bogduniu,dzisiaj ciężki był dzień dla psiaków i opiekunów,ale efekty są takie jak napisałaś:cud,miód i orzeszki :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

Dusiu miło Ciebie widzieć na wątku naszej trójeczki :) Dodo dożył naprawdę sędziwego wieku i jestem pewna,że miał szczęśliwe życie :) Jeżeli masz jakąś foteczkę, to bardzo będzie fajnie,jak ją tutaj wstawisz :)

Dziękuję. :))) Ale jaką fotkę?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Dusia-Duszka napisał:

Lucky wygląda jak pies-synuś moich rodziców - Dodo. Miał tylko dłuższe łapki i stojące uszy. Zmarł w wieku 17 lat. 

420468538_Obraz014(Kopiowanie).jpg.69451401975a3812213fa0f3493b98b9.jpg 

Oj ta sierść wymaga pracy ale za to jaki efekt można osiągnąć :))) Na zdjęciu letnia szata. Zimą bardziej puszysta.

 Faktycznie podobni,  oby Lucky dożył w zdrowiu równie sędziwego wieku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...