Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

Tyle lat już nie ma mojego PONika z nami a ja wciąż wracam myślami do niego.Być może w podobnych psach jak Timi widzę jego.

Miki skończył właśnie 10 lat.Po tylu operacjach co przeszedł trzyma się jeszcze całkiem,całkiem.Kulawizna na prawą tylną łapkę została ale to mu za bardzo nie przeszkadza,jeszcze biega po schodach i na łące.Rzęsy ostatnio zostały skutecznie wytępione a więc nie drażnią oczów.W grudniu miał robione echo serca i wykazało niedomykalność zastawki mitralnej i zastawki trójdzielnej.Jest na tabletkach Nelio,musi je łykać do końca życia.Ząbków przednich już nie ma.Teraz szykujemy się na kontrolę ząbków.Charakter się malca zmienił diametralnie,nie toleruje psów ani suczek.Zrobił się bardziej szczekliwy,nawet potrafi pogonić ptaszki z tarasu co wcześniej tego nie robił.Kotków od kilku lat też nie toleruje a wychował się z kotkiem.Na starość zmienia się.No i tak sobie jakoś żyjemy.

Schorowany maluch bardzo ale ważne, ze się trzyma. I oby jak najdłużej. Przepiękny jest na tym zdjęciu, zwraca uwagę ta królewska minka, poza, piękne futerko. Zawsze patrzę z zachwytem i przyjemnością.

I zeby juz dłużej nie spamować na wątku zamojszczakow, życzę całej trójce  (a raczej szóstce) spokojnej nocy i żeby wszystkie strachy i złe wspomnienia z przeszłości, szybko poszły precz. Zwłaszcza u Suniek.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Figunia napisał:

Schorowany maluch bardzo ale ważne, ze się trzyma. I oby jak najdłużej. Przepiękny jest na tym zdjęciu, zwraca uwagę ta królewska minka, poza, piękne futerko. Zawsze patrzę z zachwytem i przyjemnością.

I zeby juz dłużej nie spamować na wątku zamojszczakow, życzę całej trójce  (a raczej szóstce) spokojnej nocy i żeby wszystkie strachy i złe wspomnienia z przeszłości, szybko poszły precz. Zwłaszcza u Suniek.

Spamuj Figuniu, spamuj, czytam z zainteresowaniem, to też o psim życiu, i jeszcze o przemijaniu.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, helli napisał:

A mój faworyt to czarny Lucky, może miał przodka nowofundlanda, hehe, z mordki młody

Podajcie konto to coś jednorazowo wpłacę, skoro tak mnie zachwyca

 

 

To jest nas dwie,bo nie wiem czemu,ale jak go zobaczyłam na zamojskim wątku, to od razu skradł moje serducho....:)

Bardzo dziękujemy za finansowe wsparcie,które przy trójce psiaków jest bezcenne :) Anulka prześle nr konta do wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Figunia napisał:

Schorowany maluch bardzo ale ważne, ze się trzyma. I oby jak najdłużej. Przepiękny jest na tym zdjęciu, zwraca uwagę ta królewska minka, poza, piękne futerko. Zawsze patrzę z zachwytem i przyjemnością.

I zeby juz dłużej nie spamować na wątku zamojszczakow, życzę całej trójce  (a raczej szóstce) spokojnej nocy i żeby wszystkie strachy i złe wspomnienia z przeszłości, szybko poszły precz. Zwłaszcza u Suniek.

Mikuni jest cudownym psiakiem i jak przyjeżdżam do Anuli, to zawsze leży koło moich nóg.Mimo tylu lat i  rzadkich odwiedzin,jednak mnie pamięta...:) Teraz w lipcu znowu wymiziam mojego ulubieńca :)

5 minut temu, Tola napisał:

Spamuj Figuniu, spamuj, czytam z zainteresowaniem, to też o psim życiu, i jeszcze o przemijaniu.

 

Jestem tego samego zdania! Wszystko co dotyczy zwierzaczków nie można nazwać spamowaniem :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Anula napisał:

Masz rację Aniu,są przepiękne a mój faworyt Timi najcudowniejszy jest.

Timy jest przepiękny,domki będą się bić o niego.Az zazdroszczę tym szczesliwcom,ktorzy dostapia zaszczytu bycia jego właścicielami.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogusiu, uwierz mi, jest z czego wyczesywać!!!On i bez SPA śliczny, a co będzie po???

Wiem Asiu,że jest co wyczesywać, bo ma mnóstwo sierści na sobie.Całe szczęście,że nie jest zadredziała i można wyczesać,bo nie wyobrażam go sobie obciętego na krótko.Ta "szata" to cała jego uroda :)

Link to comment
Share on other sites

Cudny, cudny, trudno oderwać wzrok od tak pięknego psiaka i  od tego uśmiechu:):):)

Jak dobrze,  że go zabrałyście i już niedługo będzie zachwycał swoich ludzi w swoim własnym domciu:)

Lajki gdzieś mi uciekły, jak wczoraj łapki Lucka, ale wrócę tu jeszcze;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...