Jump to content
Dogomania

Atila,Lucky,Timi od O4.05.19 w Hoteliku.Atila-20.05.19;Timi-29.05.19 i Lucky-20.06.19 w DS.


Anula

Recommended Posts

Wczoraj wieczorem moja imienniczka przeprowadziła wizytę p/a w miejscowości Pokość,gdzie mieszka rodzina zainteresowana adopcją Ati.Wizytatorka zdała mi obszerną relację i tak samo jak ja jest zdania,że to bardzo dobry dom.Powiadomiłam Hanię o decyzji na tak,jak również Panią Wiolettę.Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to Państwo pojadą jutro do Hoteliku po Ati,ponieważ chcą ją jak najszybciej mieć już u siebie :) Jak otrzymam wiadomość potwierdzającą ten wyjazd,to napiszę.

Bardzo się cieszę,że mała będzie miała taki fajny domek :)

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Wczoraj wieczorem moja imienniczka przeprowadziła wizytę p/a w miejscowości Pokość,gdzie mieszka rodzina zainteresowana adopcją Ati.Wizytatorka zdała mi obszerną relację i tak samo jak ja jest zdania,że to bardzo dobry dom.Powiadomiłam Hanię o decyzji na tak,jak również Panią Wiolettę.Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to Państwo pojadą jutro do Hoteliku po Ati,ponieważ chcą ją jak najszybciej mieć już u siebie :) Jak otrzymam wiadomość potwierdzającą ten wyjazd,to napiszę.

Bardzo się cieszę,że mała będzie miała taki fajny domek :)

Super!!! taniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0062

Link to comment
Share on other sites

 

2 godziny temu, Poker napisał:

adopcja szybka jak błyskawica. Suuuper

 

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Zamojskie kudłaczki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki :). Nic tylko się cieszyć i trzymać kciuki :).

Ja się też ogromnie cieszę.Niech idzie malutka do swojego domku.Jeszcze jedna zmiana w jej życiu i koniec stresów dla niej.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Ogłoszenie Ati na OLX jest promowane do 23.05; Anula - na kogo podmienić?

Martuniu,może podmień na Timi albo Lucky ale na Poznań.Ja postaram się przedłużyć wyróżnienia 0d 24.05.Jeżeli nie uda mi się to dopiero wyróżnię 28.05. jak wrócę do domu.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anula napisał:

Martuniu,może podmień na Timi albo Lucky ale na Poznań.Ja postaram się przedłużyć wyróżnienia 0d 24.05.Jeżeli nie uda mi się to dopiero wyróżnię 28.05. jak wrócę do domu.

Ok, to jutro zrobię ogłoszenie jednemu  z chłopaków.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...