Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY przelewy poszły Karusiowe opowieści (1) na zwierzaki w domach Malagosów i Kwiaciarenki. Majówkowy bazarek do końca 12.05


wawer

Recommended Posts

Dnia 29.04.2019 o 16:16, wawer napisał:

Będę dalej pani opowiadał, a jak Wam się spodoba, to pani to spisze i da Wam poczytać, bo ja nie umiem pisać.  Ale za to nikt nie opowiada tak, jak ja, prawda?

Prawda, prawda śmieszny Karusiu :)

 

Poproszę numer konta :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ojej, to jeszcze ktoś chce czytać, w sobotę, o tej porze, i to akurat moje opowiadanka! Jak ja się merdam, mówię Ci, Ciociu! Pani mi właśnie powiedziała, że nowa ciocia mnie przeczytała i się uśmiałem i umerdałem z radości :):):). Będą nowe chrupeczki dla koleżanek, kolegów i dla kotów nawet też! A u nas akurat Lenka i Józio zjechali na kolonie i będą aż dwa tygodnie. Najedliśmy się, poszczekaliśmy radośnie na sąsiada z kotami i teraz jeszcze chwilę pomerdam, bo już mi się trochę chce spać, a jeszcze pan i tak mnie raz wypuści. Więc zapraszam wszystkich do merdania ze mną jutro, a teraz nieustannie zapraszam do czytania, kto lubi kundelki :):):).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, wawer napisał:

Ojej, to jeszcze ktoś chce czytać, w sobotę, o tej porze, i to akurat moje opowiadanka! Jak ja się merdam, mówię Ci, Ciociu! Pani mi właśnie powiedziała, że nowa ciocia mnie przeczytała i się uśmiałem i umerdałem z radości :):):). Będą nowe chrupeczki dla koleżanek, kolegów i dla kotów nawet też! A u nas akurat Lenka i Józio zjechali na kolonie i będą aż dwa tygodnie. Najedliśmy się, poszczekaliśmy radośnie na sąsiada z kotami i teraz jeszcze chwilę pomerdam, bo już mi się trochę chce spać, a jeszcze pan i tak mnie raz wypuści. Więc zapraszam wszystkich do merdania ze mną jutro, a teraz nieustannie zapraszam do czytania, kto lubi kundelki :):):).

Bo ja się cały tydzień zbierałam do czytania, i dopiero dziś wolna chwilka, trochę relaksu przy sobocie się przyda.

Chrap smacznie Karusiu ze swoim towarzystwem :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy z Karusiem za hopsanie i zaproszenia :). Bazarek już się skończył i czekam na resztę wpłat. Czytać można dalej, a jeśli ktoś zechce zasilić jakąś pustą miseczkę, to zawsze można bezpośrednio coś wrzucić głodnemu zwierzakowi ;). Karuś się merda (bo on się cały merda, razem z ogonkiem), że coś uzbierał, ja też się cieszę i dziękuję wszystkim za udział w bazarku :).

Link to comment
Share on other sites

Ciociom Krook i Olena84 dziękuję za wpłatę 50 i 10 zł :). Mamy 174 zł. Ponieważ wyjeżdżam na dwa tygodnie, to już dzisiaj zrobię przelewy do malagos i Kwiaciarenki (uzgodnione, że na konto kejciu w celu zakupu karmy). Dołożymy trochę pieniążków z Karusiowem, żeby była równa sumka po 100 zł. Po otrzymaniu proszę o potwierdzenie na wątku bazarku. Jeszcze raz dziękujemy i nadal zapraszamy do lektury :).

Link to comment
Share on other sites

  • wawer changed the title to KONIEC przelewy poszły Karusiowe opowieści (1) na zwierzaki w domach Malagosów i Kwiaciarenki. Majówkowy bazarek do końca 12.05
20 godzin temu, ona03 napisał:

Ode mnie będzie 30 zł, zaraz poleci  :)

Już dotarło i przelane dla obu DT.

Teraz już tylko czekamy na potwierdzenia od malagos i kejciu. Ponownie wszystkim Karuś dziękuje i pomyśli, co by tu jeszcze zagaić;).

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, wawer napisał:

Już dotarło i przelane dla obu DT.

Teraz już tylko czekamy na potwierdzenia od malagos i kejciu. Ponownie wszystkim Karuś dziękuje i pomyśli, co by tu jeszcze zagaić;).

Pieniążki na naszym koncie - zostały rozdysponowane w następujący sposób:

Bardzo dziękujemy za pamięć :)

zooplus marzena bazarek.jpg

Link to comment
Share on other sites

I ja ogromnie dziękuję  w imeniu czterech tymczasowiczów: Bazi, Kasji, Pusi i owczareczki Gajki :)

Mam na koncie 115 zł.

Przeznaczę je na zakupy: mięsko, ryż, makaron.

Bardzo Wawerku i Karusiu dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

  • wawer changed the title to ROZLICZONY przelewy poszły Karusiowe opowieści (1) na zwierzaki w domach Malagosów i Kwiaciarenki. Majówkowy bazarek do końca 12.05

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...