Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, ROZLICZONY!!! kosmetyki, biżuteria, ciuszki, różności na 5 psiaków w potrzebie do 19.05 !!!


Olena84

Recommended Posts

Rozliczenie:

1. christo_fair - nr 1 - 7zł

2. Malwa - nr 2,6 - 24zł - wysłane, zapłacone

3. Gabi79 - nr 18 - 7zł

4. Aska7 - nr 19.20,21,23,24 - 63zł

5. asiuniab - nr 26 - 7zł + drugi bazarek

6. b-b - nr 28 - 10zł + drugi bazarek

7. halszka - nr 29 - 20zł

8. Guccio - nr 31 - 20zł + drugi bazarek

9. Nesiowata - cegiełka 10zł - zapłacone

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, guccio napisał:

Za moje zakupy 32 zł.Ile mam wysłać?Dochodzi przesyłka.Coś już wiesz?Wysłałabym kasiorkę.

/

Tyle na razie proszę za same zakupy a jak wyślę to napiszę za ile poszło;) będę sie starała jak najtaniej, jeśli ktoś ma specjalne życzenia to proszę pisać, może się uda, a i można odebrać w Warszawie 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Tyle na razie proszę za same zakupy a jak wyślę to napiszę za ile poszło;) będę sie starała jak najtaniej, jeśli ktoś ma specjalne życzenia to proszę pisać, może się uda, a i można odebrać w Warszawie 

 

Wysłałam 50 zł.Powinno wystarczyć i na przesyłkę.

Link to comment
Share on other sites

Oleno, ja oczywiście trochę cegiełek dorzucam, o których rozmawialiśmy kilka dni temu  (jakoś tak) -  pojawiło się opóźnienie z powodu niesprzyjającej pogody ;-)

Cegiełki właśnie wyprawiłem w drogę - jutro powinny dotrzeć. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, b-d napisał:

Oleno, ja oczywiście trochę cegiełek dorzucam, o których rozmawialiśmy kilka dni temu  (jakoś tak) -  pojawiło się opóźnienie z powodu niesprzyjającej pogody ;-)

Cegiełki właśnie wyprawiłem w drogę - jutro powinny dotrzeć. 

Podobny obraz bravo bravo stokrotne Panu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, guccio napisał:

 

Wysłałam 50 zł.Powinno wystarczyć i na przesyłkę.

Dam znać, dziękuję

17 godzin temu, b-d napisał:

Oleno, ja oczywiście trochę cegiełek dorzucam, o których rozmawialiśmy kilka dni temu  (jakoś tak) -  pojawiło się opóźnienie z powodu niesprzyjającej pogody ;-)

Cegiełki właśnie wyprawiłem w drogę - jutro powinny dotrzeć. 

Dziękuję ;)))

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, b-d napisał:

Przepraszam, czy moja wpłata nie wpłynęła? 

Witaj dotarła oczywiście bardzo dziękuję ale zapisałam na tym drugim bazarku bo one i tak są na te same psiaki po tyle samo procent, przepraszam już mi się pomyliło, ale przeniosę tutaj, pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękujemy za wpłatę!

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Olena84 napisał:

Witaj dotarła oczywiście bardzo dziękuję ale zapisałam na tym drugim bazarku bo one i tak są na te same psiaki po tyle samo procent, przepraszam już mi się pomyliło, ale przeniosę tutaj, pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękujemy za wpłatę!

Dziękuję, nie chciałem robić kłopotu, tylko się zacząłem zastanawiać -  najpierw czy w ogóle wyszło ode mnie z banku, a póżniej czy dotarło. :-)

Dziękuję i pozdrawiam!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...